Аль де Барановна• Изменено 03 мая 2024
Антиперспірант, який не залишає білих плям
Добрий ранок, дівчата.
Перепробувала все на світі напевно, рексони, віши і т.п.
Сліди на темних футболках капец, сил моїх немає. Наче не сильно потію, але через місяць спірок, футболку можна викидати(
Порадьте свій дезодорант, щоб і аромат був в міру, і не залишав слідів.
Дякую, гарного дня!
Драй-драй і соляні не підійшли також, один пече, інший з 0 єфектом...
Дякую, гарного дня!
Аль де Барановна
• 03 мая 2024
Ответ для...аяприкольная
Віши червоний. Питання до вашого прального порошку більше
Червоний наче норм був, але потім запах поту від нього став якийсь хімічний. Перейшла на рексону-запах той зник.
Аль де Барановна
• 03 мая 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Мне dove и rexona подходят. Ничего не остается
який саме дав у вас?
Скоро_вчера• 03 мая 2024
Я мужским пользуюсь. Сейчас набрали с мужем фа роликовые. Следы если и оставляет, то они легко отстирываются.
У меня рабочие футболки чёрные и все с ними ок
Шукаю трусики• 03 мая 2024
Fa роллер жидкий ничего не оставляет. Причем не специальный для черных вещей, а любой.