Master77• 03 мая 2024

ГУР: Переговори про завершення війни можливі у другій половині 2025 року

Представник Головного управління розвідки Вадим Скібіцький вважає, що відкинути Росію до міжнародно визнаних кордонів України 1991 року не означає виграти війну. Про це він сказав в інтервʼю виданню The Economist, опублікованому 2 травня.

За його словами, такі війни можуть закінчитися лише договорами. Наразі обидві сторони намагаються зайняти «найбільш вигідну позицію» перед потенційними переговорами. Але змістовні перемовини можуть розпочатися не раніше другої половини 2025 року.

https://zaxid.net/news/
Falcon82• 03 мая 2024
Ответ дляJimson
Ознакомьтесь с мнением наших главных американских партнеров. Какой вариант развития событий является допустимым, какой неприемлемым. Допускаю, что вы будете удивлены.

Меня убедительно попросили больше не высказываться в политических темах, так что дальше сами.
С возвращением!
Piracanta• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
І що?)
Ви ж мені не вперше, і навіть не в десяте пишете. І вашу позицію я знаю.
Моя позиція така:я не хочу щоб більшість українських чоловіків лежали на кладовищі під жовто- блакитними прапорами. А інші були покалічені морально і фізично. У вас протилежна позиція?
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляЭлли Иванова
Удалено администрацией...
Не вибачаю. Бувайте.
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Вам не пофиг? Возвращайтесь.
Я не знаю як зв´язати два ваших речення між собою.
Миззери• 03 мая 2024
Ответ дляБу-ді-бу
То есть уже на официальном уровне говорят, что итогом войны все равно будут переговоры и договоренности, но давайте еще 1,5 года повоюем, чтоб побольше народу перебить(
Удалено администрацией...
Дана-Нирвана• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Тим, що вона не має сенсу. Ні вони знаходиться в різних умовах. Чи впливає це хоч на щось? Ні. Ті, хто вимушено залишив Україну мають громадянство і ті самі права.
В смысле, не имеет смысла? Я вам уже писала: одно дело рассуждать о предательстве и инфантилизме, находясь в другой стране с ребенком и другое - провожать ребенка или мужа на фронт. Здорово, что вы вспомнили о правах тех, кто вынужденно оставил страну. Вспомните теперь и об их обязанностях эту страну защищать. И не в интернете, а в реале.
Оксана-004e• 03 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Якщо хтось думає, що в червні на саміті миру буде якесь суттєве рішення, то раджу не плекати надій. Війна ще буде і в 24, і в 25. Звичайно, якщо чогось екстраординарного не станеться.
Хочу помилятися, щоб вона скоріше закінчилася
Очередной бла бла бла и потужна дяка кожному i кожнiй от невтика
Jimson• 03 мая 2024
Ответ дляДана-Нирвана
А чем вам не нравится аргументация? Или, по-вашему, выехавшие и оставшиеся находятся в равных условиях?
Коли ви вступаєте в полеміку з людиною, дуже важливо усвідомлювати її особисті мотиви та інтереси, зокрема економічні.
RaminaSonne• 03 мая 2024
Ответ дляМиззери
Удалено администрацией...
Piracanta• 03 мая 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Вам не пофиг? Возвращайтесь.
Вы что, зрадників уничтожать безопасней в интернете
Jimson• 03 мая 2024
Ответ дляFalcon82
С возвращением!
Thanx :)
Gipo-po• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Бояукраїночка• 03 мая 2024
дурбелики
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Просто перестати стріляти, ну! Війна ж йде не тому що раша напала, а тому що ми її продовжуємо, так?)
Piracanta• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
І обов´язки
Оксана-004e• 03 мая 2024
Ответ длячир
Гражданин Скребицкий считает что выхода на границы 1991 года недостаточно для прекращения войны, видимо нам предстоит на кремле повесить украинский флаг и только тогда влада начнет переговоры с пуйлом.
Интересно за счёт каких ресурсов они собираются выходить на границы 91? Женщин с лопатами?
Marinka152• 03 мая 2024
Ответ дляStrawberrySunset
Многие об этом говорили , что переговоры рано или поздно будут , Украине нужна более сильная позиция на тот момент
Якщо не рано, а пізно - мінус третина населення (зауважимо, що молодого і сильного населення) . Залишаться жінки, пенсіонери і тисячі калік інвалідів - ахрєнеть сильна позиція і шикарні перспективи
Миззери• 03 мая 2024
Ответ дляРеалістка
Ну всім, хто вміє логічно мислити давно зрозуміло, що будуть перемовини. Це, до речі, майже від самого початку ніхто і не приховував. Ясно, що до них потрібно підходити, маючи найбільш сприятливу і міцну позицію, наскільки це можливо. Оскільки сприятлива позиція наших успіхів влітку і восени 22 року не була вчасно використана, доведеться чекати/досягати наступного моменту. І ясно, що певна кількість військових і цивільних до цього не доживе. Адже ми несемо втрати щодня.
Ни хрена себе ошибка не воспользовался переговорами в 22, сотни тысяч людей положили , кто за это ответит ?
И продолжаем
А может ситуация только хуже и хуже будет и выгодная позиция из возможных это только сегодня?
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Ви пишете мені з окопа. Так, тут не має знака питання. Бо ви ж, судячи з коментів і справді там, а не з дивана рефлексуєте.
Ирина-bbd0• 03 мая 2024
Ответ дляFalcon82
Малороси? Це так лише кацапи називають українців. Збіг?
Збіг збіг))))
Piracanta• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Если не воюют дети власть имущих, то это не война. Это бизнес
RaminaSonne• 03 мая 2024
Ответ дляМиссКаприз
Вы трезвая?
Удалено администрацией...
Falcon82• 03 мая 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Збіг збіг))))
Аж самій смішно)
Бояукраїночка• 03 мая 2024
Ответ дляОксана-004e
а от аявтiка альошки шо?
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляGipo-po
Удалено администрацией...
В прямому. Ніякої різниці не має де знаходиться громадянин України. Ваші поради можете залишити для себе. Я їх не потребую.
Бояукраїночка• 03 мая 2024
Ирина-bbd0• 03 мая 2024
Ответ дляPiracanta
А есть кто-то из УКРАИНЦЕВ.кто прям хочет смертей больше?
Украина напала на кацапию для смертей украинцев?
Манипуляция
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляPiracanta
І обов´язки
Йап. А тепер, будь ласка, список обов´язків)
Бояукраїночка• 03 мая 2024
Ответ дляRaminaSonne
Удалено администрацией...
да манька хорошо обламывает медведчукоских троллей
RaminaSonne• 03 мая 2024
Ответ дляKrupinkaSs
А вы уверены,что если мы выйдем на границы 91,то раша успокоится и перестанет лезть?
Ну а як же.
Он же ж були вже кордони 91го. І он як вона чудово не лізла)
Тому так - кордон 91го - це така собі панацея)