Master77• 03 мая 2024

ГУР: Переговори про завершення війни можливі у другій половині 2025 року

Представник Головного управління розвідки Вадим Скібіцький вважає, що відкинути Росію до міжнародно визнаних кордонів України 1991 року не означає виграти війну. Про це він сказав в інтервʼю виданню The Economist, опублікованому 2 травня.

За його словами, такі війни можуть закінчитися лише договорами. Наразі обидві сторони намагаються зайняти «найбільш вигідну позицію» перед потенційними переговорами. Але змістовні перемовини можуть розпочатися не раніше другої половини 2025 року.

https://zaxid.net/news/
Nikol-9a2f• 03 мая 2024
Ну що ж , в них все за планом. Перемелять в мʼясорубці стількі людей. Зачистять землю від українців , а потім будуть дагавариваца
Fresh• 03 мая 2024
Цікаво хто буде воювати до 2025, вже людей просто виловлюють.
Виходить нехай росія захватить , ще територій, а тоді переговори?
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляЭлли Иванова
Я - добрый наивный человек. Объясните мне, как можно попасть на оккупированную территорию мужчине из Украины.
Піти служити та здатися руснє. А якщо без жартів, то потрапити на лінію розмежування (тут потрібна реєстрація/прописка), а потім перейти знов таки ж до русні. Схема максимально заюзана, хоч і заморочена. Сподіваюся, фільтрація не зупинить.
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляAmalpi
Да, объясните
Вище написала.
Jimson• 03 мая 2024
Ответ дляБу-ді-бу
То есть уже на официальном уровне говорят, что итогом войны все равно будут переговоры и договоренности, но давайте еще 1,5 года повоюем, чтоб побольше народу перебить(
Ознакомьтесь с мнением наших главных американских партнеров. Какой вариант развития событий является допустимым, какой неприемлемым. Допускаю, что вы будете удивлены.

Меня убедительно попросили больше не высказываться в политических темах, так что дальше сами.
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляPiracanta
А хіба для мене закриті кордони у Європу?
А хіба ні? Чи вам ’припинити супротив’ потрібно не для того щоб виїхати, а для того щоб у вас вдома раша була?
Gipo-po• 03 мая 2024
Ответ дляРеалістка
Все так. На жаль, зараз саме фаза ініціативи рашки. Нам нашої фази ще треба дочекатись/достояти до неї.
У нас была инициатива. Что ж не сделали переговоры?
Piracanta• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Про припинити спротив не я написала
Luxurygirl• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Про припинити спротив не я написала
Угу.
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляLuxurygirl
Удалено администрацией...
Ви спочатку спитайте, чи потребує людина вашої поради.
Piracanta• 03 мая 2024
Ответ дляGipo-po
Да. После освобождения Харьковской области и Херсона были, наверное, наилучшие условия для переговоров.
Jimson• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Як ви ставитеся до творчості Леся Подерв´янського?
Дана-Нирвана• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Снова коммент другому человеку, но ваши сообщения настолько берут за душу, что пройти мимо не могу. Тем более, мы же на форуме. Почему вы считаете себя вправе иронизировать над словами той, кто осталась в Украине, тогда как вы сами живёте с дочкой в Берлине? И вас, как и ваших близких, мобилизация точно не коснется? Интересно, чтобы вы думали, если бы остались в Украине с невыездным 25-летним сыном? Или мужем, который подлежит призыву?
Piracanta• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Угу.
Так це була відповідь на ваше припинити спротив
Natal_ka91• 03 мая 2024
Ответ дляFresh
Будуть ще. Жінки є. Ну таке, якщо я раніше в це не вірила, то тепер не смішно.
Gipo-po• 03 мая 2024
Ответ дляNatal_ka91
А зачем нам такой мир, где никого не останется...?
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Після аргументації про Берлін не читала. Навіть без соррі)
Територіальне положення для жінок -- вибір. Я за чужий вибір відповідальності не несу, як і за ваше сприйняття моїх коментів.
Jimson• 03 мая 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Удалено администрацией...
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляPiracanta
І що?)
Ви ж мені не вперше, і навіть не в десяте пишете. І вашу позицію я знаю.
Piracanta• 03 мая 2024
Ответ дляJimson
Удалено администрацией...
Ну всё. Зараз натиснуть на прапорець.
Дана-Нирвана• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
А чем вам не нравится аргументация? Или, по-вашему, выехавшие и оставшиеся находятся в равных условиях?
saramimnida• 03 мая 2024
Ответ дляEllillд
Удалено администрацией...
Я иногда тоже так думаю.. но тогда непонятно, зачем эти полчища Манек, как-то оно не вяжется, кому-то ж это, получается нужно, забрасывать в массы агрессивный ’патриотизм’ в такой вот нелепой форме, причем никто давно уже не воспринимает это всерьез, а оно все равно размножается .
Элли Иванова• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляJimson
Удалено администрацией...
Тут також чимало зрадників, яким пофіг в якій країні жити і скільки через їх інфантильне ’потрібно просто перестати стріляти’ загине. Голуби миру з крилами просякнутими кров´ю, ага.
RaminaSonne• 03 мая 2024
Удалено администрацией...
Дана-Нирвана• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Вам не пофиг? Возвращайтесь.
Jimson• 03 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Ну всё. Зараз натиснуть на прапорець.
Скаржитися на те, з чим не згодні - це також свобода слова :)
Falcon82• 03 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
А ваше мнением какое?
Как у Золотухина? Или вы частично согласны? Или не согласны?

О моей персоны, ну к чему же.
Давайте по теме.
Во первых, я ещё не на суде, а вы не прокурор. Что бы с таким нахрапом с меня выбивать мое мнение.
А во вторых я за переговоры была, есть и буду. Чай не секрет для всех завсегдателей полит тем. Значит, я согласна с Золотухиным
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Тим, що вона не має сенсу. Ні вони знаходиться в різних умовах. Чи впливає це хоч на щось? Ні. Ті, хто вимушено залишив Україну мають громадянство і ті самі права.