Безсовісна кума• Изменено 03 мая 2024

В Європі самостійно мало готують?

Жили в Польщі, потім в Німеччині. Всюди кінські тарифи на воду та електроенергію. Коли жили в Польщі ми готували так само, як вдома. Рахунки прийшли космічні.
Зараз живемо в Німеччині.
Ось, наприклад, купити у закладі готову курку гриль коштує 12 євро.
Для порівняння купили сиру курку в магазині, яка затягнула на 8 євро. Плюс приправа 1 євро. Вже 9. В духовці при 200 градусах запекти 40 хвилин плюс вимити духовку, противень після приготування (вода, електроенергія)… Мені здається, що купити у закладі буде навіть дешевше, аніж приготувати/прибрати самому.
А Ви як часто готуєте за кордоном? Що по витратам ?
І цікаво, чи є корінні мешканці, які повністю самостійно готують?
Млинець Мій• 03 мая 2024
Они не готовят, так как не умеют, это подвиг для них, а не экономия
Там все розмивчато• 03 мая 2024
Якщо жити не на подачки, то можна дозволити більше. Це вам лайфхак
Анонім Завгосп• 03 мая 2024
Ми коли жили і наша знайома постійно щось пекла, а потім кінські рахунки за електрику, то дійсно краще в магазині/пекарні купити.
Мульйонерша• 03 мая 2024
Так і в нас не кожен день цілу курку в духовку пхають
Белая и пушистая• 03 мая 2024
Я готовлю и пеку постоянно, электродуховка. Максимум 15 евро в месяц.
Анонім Завгосп• 03 мая 2024
Ответ дляМлинець Мій
Це не так. Все вони вміють , приблизно як і у нас, хтось вміє, хтось ні.
автор Безсовісна кума • 03 мая 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Вся Європа живе на подачки? Що Ви пишете?
Млинець Мій• 03 мая 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Так. Для них готовить дико. Проще бутерброд сделать, а не суп варить
Міні-бікіні• 03 мая 2024
Коли вже біженці свій форум створять???
Анонім Завгосп• 03 мая 2024
Ответ дляМлинець Мій
Ну от кого них? Ми говоримо про колективний захід? Треба конкретніше країна , соц статус і т д
Там все розмивчато• 03 мая 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Ви.
При чому тут Європа? Ви дійсно вважаєте, що нормальна європейська родина собі курку запекти не може дозволити?!
Там все розмивчато• 03 мая 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Коли вже біженці свій форум створять???
Точно. Bomjuem.eu
Млинець Мій• 03 мая 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Соц статус? Учителя, врачи
Оно само купилось• 03 мая 2024
так, є таке. Краще і дешевше десь піти поісти, ніж, наприклад, робити якусь складну страву
Леди Г• 03 мая 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Ви.
Осенью 2022 г. раха сми писали что англичане по ночам разбирают заборы соседей, бо холодно и топить нечем.
ПолБатона• 03 мая 2024
Так, більшість європеєк не вважають доцільним витрачати стільки часу на набивання шлунків. А чоловіки, звичайно, просто вважають це нижче свого рівня.
Tammy21• 03 мая 2024
У нас більшість знайомих готує вдома часто. Я в принципі і вдома в Україні не те щоб готувала)
За світло та воду щось біля 100 євро. Мій хлопець теж приблизно так сплачує (він прям готує-готує;).
Поліпривіт всім• 03 мая 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Коли вже біженці свій форум створять???
Ще в декількох темах цю свою пораду напишіть і створять
Фоточки нема• 03 мая 2024
Не готують через те, що не хочуть тратити на це час і люблять ресторани. Тарифи на ком.послуги абсолютно нормальні
Поліпривіт всім• 03 мая 2024
Ответ дляФоточки нема
Погоджуюсь. Стільки цікавого навкруги. Це наш менталітет - вбитись на кухні
автор Безсовісна кума • 03 мая 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Ви.
Я до того, що витрати практично однакові: що купити готову, що самому приготувати!
В Україні однозначно дешевше самому приготувати.
Тракторні війська• 03 мая 2024
Звичайно, готують. Ви дуже дивний приклад для порівняння обрали. Курку гриль і в нас простіше в маркеті купити ніж самому запікати.
Ishoy• 03 мая 2024
Я готовлю дома много. Не важно, дешевле это или дороже, я просто хочу знать что я ем. Конечно, иногда и покупаем еду, но это скорее исключение. А иностранцы да, едят или в кафе или бутерброды. Никто как у нас не готовит
Сама не знаю• 03 мая 2024
Ответ дляПолБатона
ну да,нужно же лень и рукожопство чем-то оправдывать. а как приготовишь им домашнее,уминают за обе щеки.
Живчик-счастливчик• 03 мая 2024
я і в Україні дуже рідко готую, особливо, коли чоловік кудись їде, максимум - супи для себе, без засмажки. Мені дійсно дешевше купити порцію борщу, ніж виливати через 2 дні каструлю, з рештою їжі так само + час, він в мене дорогий. Готую щось конкретне і більше для задоволення.
ПолБатона• 03 мая 2024
Ответ дляСама не знаю
Звичайно, якщо вся ваша цінність у вмінні смачно нагодувати і вам просто більше нічим зайнятися, окрім як витрачати час на те, що піде в унітаз.
Сама не знаю• 03 мая 2024
Ответ дляПолБатона
а это не ваше дело,людей судить.
Курочка• 03 мая 2024
Можу сказати за свою подругу. Вона українка, він італієць, живуть у Люксембурзі. Майже постійно готують вдома самостійно, чоловік її багато та смачно готує. Обидва працюють, не біженці на виплатах. Закупівлі роблять раз на місяць, багато риби та мʼяса зберігається в морозильній камері, тобто це додатково витрати електроенергії
Папина дочка• 03 мая 2024
Готовят они. Просто чаще на один раз поесть. Не тазами салаты майонезные))
Коллега у меня есть, то он живёт один и питается только доставками. Говорит, не выгодно ему дома готовить.
ПолБатона• 03 мая 2024
Ответ дляСама не знаю
а это не ваше дело,людей судить.
Як скажете.