Указка• 03 мая 2024

Де знайти літнє взуття, з мʼякої шкіри?

Купу перевіряла в магазинах і інтернет магазинах, всі обіцяють мʼякі зручні, а по факту дубова шкіра і не зручно вже коли міряю, не те що ходити. Порадьте будь ласка, може знаєте виробника?
Гірчинка• 03 мая 2024
Ecco. Принаймні те,що я купувала, все неймовірно зручне і шкіра м´яка.

ХвилювАллочка• 03 мая 2024
el naturalista - всегда мягкая кожа
автор Указка • 03 мая 2024
Ответ дляГірчинка
Літнє не брала, але були туфлі, я купила і на наступний день на роботу вділа, ледве дійшла, розтерла в кров ноги. І це під носки.
автор Указка • 03 мая 2024
Ответ дляХвилювАллочка
el naturalista - всегда мягкая кожа
Дякую, подивлюсь
Сало не люблю• 03 мая 2024
пиколинос
Неправдиша• 03 мая 2024
балдинини, поллини, лиу джо
Lacrimo• 03 мая 2024
Турецьке взуття мабуть наймякше, що я пробувала. Але виробників не скажу) треба трогати. Колись в Харкові був магазин турецього , то у них зовсім інша якість шкіри чим українських.