Свекруховна• 03 мая 2024
Аденоміоз. За рік збільшення
За рік збільшення матки з кожної сторони на 1,5см.
Лікар каже нічого не треба робити, нічого не зробиш. Таблетки гормональні не обов´язково.
А я починаю трохи панікувати.
Шукати іншого лікаря?
Бити на сполох, починати гормони приймати?
А я починаю трохи панікувати.
Шукати іншого лікаря?
Ромашкинная• 03 мая 2024
Спитайте лікарку
Femina.house
Вона в інсті відповідає і так і в дірект
Була в неї на прийомі і задоволена
Femina.house
Була в неї на прийомі і задоволена
На_оба_рот• 03 мая 2024
Аденоміоз лікують в залежності від скарг і репродуктивних планів .
Він вас торбує? Плануєте народжувати?
Дикая Роза• 03 мая 2024
Які скарги та вік?
В мене ниє живіт постійно і мазанина задовбала. Місячні- просто суцільна кровотеча.
Примарочка• 03 мая 2024
Ответ дляДикая Роза
Які скарги та вік?
А зачем такие мучения? Ещё и разрастается постоянно
С противозачаточными таблетками все четко, месячные скудные
А так заливало, что скорую вызывала и кололи по несколько дней
Дикая Роза• 03 мая 2024
Ответ дляПримарочка
Перепила, що тільки. Відкриваються проривні кровотечі. Більш-менш підходили протизаплідні з Польщі, у нас немає таких, з таким складом, але і вони на пів року, далі мазня постійна.
Випробувано чого тільки. Зараз ото два міцяці в середині циклу дюфастон 10 днів пропила. Ніби місячні не такі заливні.
Бачу_майбутнє• 03 мая 2024
Автор,моя говорила надо лечить,я митрен пила,сейчас не пью,у меня сильная побочка,через год врач поставил 2 степень,стало хуже по здоровью,но кровотечения перестали меня беспокоить,так что теперь я не лечу тоже
Свекруховна
• 03 мая 2024
Ответ дляДикая Роза
Які скарги та вік?
Рясні місячні в мене завжди були, зараз до цього додались ще згустки.
Живіт ниє , але це теж завжди було.
Вік 37. Діти вже є, народжувати не збиралась більше.
В мене живіт постійно як надутий.
Живіт ниє , але це теж завжди було.
В мене живіт постійно як надутий.
Свекруховна
• 03 мая 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Лікар каже що якщо починати гормони, то то вже надовго. Якщо їх припинити пити, все повернеться на свої місця.
Я от і думаю, чи треба організму ці качелі з гормонами.
Свекруховна
• 03 мая 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Він вас торбує? Плануєте народжувати?
Народжувати не збираюсь, вже є діти.
Турбує постійно круглий живіт.
Анемія теж присутня, я так розумію це наслідок сильних кровотеч
Турбує постійно круглий живіт.
Бачу_майбутнє• 03 мая 2024
Ответ дляСвекруховна
Так гормони треба півроку пити,потім на огляд,я 3 місяці пила,потім закінчила,побочка була,зараз здаю гормони,напевно буде якесь друге лікування
Свекруховна
• 03 мая 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Дякую!
Треба пошукати ще лікаря з яким порадитись