София• 03 мая 2024

Лікування Хелікобактер пілорі.

Дівчата, доброго дня.
Після гастроскопії і підтвердження зараження Хелікобактером, мені призначили пити : Амоксіцилін, Кларитроміцин, Рабезол, Улькавіс, Мосид, Ентерол, Урсоност і Панкринорм. Схема лікування 14 днів. АБ рази на день.
Скажіть, хтось лікувався по такій схемі? Чи змогли вилікувати Хелік?
мегамоСГ• 03 мая 2024
Вы убьете и его и свою кислотность
Может пронесет
А может и нет и придется еще пару лет восстанавливаться

Я супер-пупер• 03 мая 2024
Я вже схему не пам´ятаю, теж було 2 аб.
Допомогло.
Перші дні буде дуже погано, я думаю вас попередили.
На границе• 03 мая 2024
Ого, скільки всього Чоловік пару років назад лікувався - то два найменування ліків йому прописали, один з них був антибіотик.
Моторошні троянди• 03 мая 2024
7 препаратов сразу? Они что ебобо? Я тоже лечила но столько не было.
Кинг-Конгша• 03 мая 2024
Вам сказали, що члени родини повинні лікуватись разом з вами)?
автор София • 03 мая 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Так, я знаю
Кинг-Конгша• 03 мая 2024
Ответ для София
Так, я знаю
Бажаю швидкого одужання! А, що вас турбувало? Чому вирішили перевірятись/лікуватись?
ЕллИКА• 03 мая 2024
Полин
автор София • 03 мая 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Біль в області шлунку, нудота, кислий присмак у роті, розлад травлення.
Поставили діагноз хронічний гастрит і хронічний панкреатит.
Дякую за побажання)
Дозвольте питання. А Ви лікувалися від Хелікобактер?

Багряна осінь• 03 мая 2024
Так, це стандартна схема лікування.Завжди 2 антибіотика великим курсом, аж до місяця. Але він є у 90% населення світу, не розумію доцільності в його лікуванні врахвуючи шкідливість такої тривалої дози а.б
Кинг-Конгша• 03 мая 2024
Ответ для София
Дякую за побажання)
Лікували доньку 17 років. Призначення майже ідентичне вашому, скарги теж. Але, остаточно вирішити проблему не вдалося. Точніше, після курсу лікування, майже нічого не змінилося((( Після того ми були ще в декількох фахівців на консультаціях, робили колоно, щоб виключити ЗЗК і от більшість з них вважають лікування ХП недоцільним.
Кинг-Конгша• 03 мая 2024
Прочитала коментар вище) Саме так.
Кинг-Конгша• 03 мая 2024
Ще й донька дуже важко переносила лікування. Метронідазол довелося змінювати на інший антибіотик, так як на нього були серйозні порушення сну
автор София • 03 мая 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Здоров´я донечці💐
Кинг-Конгша• 03 мая 2024
Ответ для София
Здоров´я донечці💐
Дякую
sky-labs• 03 мая 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Потому что инфицирование ХП, а тем более его агрессивность зависит только от состава микробиома кишечника.
Если он в норме, то местный иммунитет с легкостью будет контролировать немногочисленную колонию хелика.
Два аб, длинным курсов в этом точно не помощники.
sky-labs• 03 мая 2024
Схема стандартная, изредка эффективная, с кучей побочек, повторное инфицирование не исключает, отчасти даже этому содействует
автор София • 03 мая 2024
Ответ дляsky-labs
А как восстановить микробиом?
Самая СоветЧиваЯ• 03 мая 2024
Мені теж колись прописали. Пив. В результаті нічого не змінилося:) Як писали вище, то зважте всі за і проти. Гарантії немає. І не факт, що через деякий час ваш стан знов повернеться назад. І так свмо можу підтвердити, що у всьомі світі хелікобактер ніхто не лікує.

Коплю на груди• 03 мая 2024
О, у меня тоже его выявили, показатели по крови выше нормы одни в 10 раз, другие почти в 20. Тоже прописали антибиотики пить 14 дней,но 2 раза в день и ещё кучу всего. Пока ничего не принимала, только вчера все это врач приписала
автор София • 03 мая 2024
Ответ дляКоплю на груди
Мне тоже прописали АБ 2 раза в день пить. Почему и сомневаюсь. Не хочу сделать ещё хуже.
автор София • 03 мая 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Дякую за відповідь
Коплю на груди• 03 мая 2024
Ответ для София
Как говорит моя врач, она доктор доказательной медицины, очень много посещает всяких обучений, тренингов разных направлениях, что сейчас такие международные протоколы. Назначают и на дольше.
sky-labs• 03 мая 2024
Ответ для София
А как восстановить микробиом?
Прием противомикробных препаратов (не аб), наладить работу органов пищеварения, длинным курсом пропить сахаромицеты, про- и пребиотики.
Все это вместе
sky-labs• 03 мая 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
От того что хелик игнорируют (+ любят прописать ИПП) частота развития рака желудка только растет...
sky-labs• 03 мая 2024
Ответ дляКоплю на груди
А результаты?
Коплю на груди• 03 мая 2024
Ответ дляsky-labs
А результаты?
Выше писала, мне только назначили лечение, ещё не начинала его
автор София • 03 мая 2024
Ответ дляsky-labs
Все это вместе
Благодарю за ответ. На счёт сахаромицетов, про- и пребиотиков я поняла. А какие противомикробные препараты (название)? Чтобы я могла понять в каком направлении искать.
sky-labs• 03 мая 2024
Ответ для София
Нифуроксазид, Фуразолидон
автор София • 03 мая 2024
Ответ дляsky-labs
Нифуроксазид, Фуразолидон
Спасибо Вам🌹