Мастер Класс• 03 мая 2024

Соплі і лімфовузли

В доньки соплі почались, горло ніби червоне, але не болить зовсім. Забитого носа немає, все ок. Лише водичка тече. Але лімфовузли ніби стали такі налиті підщелепні, не збільшились і не болять. То від соплів? Трохи розхвилювалась, бо йдуть вихідні
автор Мастер Класс • 03 мая 2024
Самопочуття ок, температури немає

Natalia505• 03 мая 2024
Алергія може бути.
Natalia505• 03 мая 2024
В мене починається раптово, як напад- соплі течуть, чхання, очі чешуться.
автор Мастер Класс • 03 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Ні донька не алергік зовсім. Тому думаю що все ж щось простудне. Мене цікавить чи ті л/в могли так зреагувати на вірус чи соплі?
ЕллИКА• 03 мая 2024
Йодну сітку
автор Мастер Класс • 03 мая 2024
Ответ дляЕллИКА
Йодну сітку
Куди?
ЕллИКА• 03 мая 2024
Ответ дляМастер Класс
Куди?
Область шиї.слабеньку
автор Мастер Класс • 03 мая 2024
Ответ дляЕллИКА
Область шиї.слабеньку
Та ні, я таким не займаюсь.
Дадосвидания• 03 мая 2024
О, у меня так начиналось. Потом бахнула температура 39.3. на следующий день опять только горло и лимфоузлы. У вас бы попила витаминчик Ц и полоскать горло содой или чем то подобным.

Дадосвидания• 03 мая 2024
А если сопли рекой, то может и аллергия. Дайте Фенистил и посмотрите реакцию, хуже точно не будет
автор Мастер Класс • 03 мая 2024
Ответ дляДадосвидания
Дякую. Лімфовузли потім пройшли? Як довго були відчутні?
Дадосвидания• 04 мая 2024
Ответ дляМастер Класс
Ещё чувствую. Температура была во вторник- среду. До сих пор полощу горло.