БезникаЯ• 03 мая 2024
У дочки 14 лет сильно стали потеть ладони. Что проверить и чем помочь?
Чорт і Шо• 03 мая 2024
Можливо Гіпергідроз, лікування нажаль як такого я не знайшла, ін´єкції ботулотоксину типу А для блокування нервових сигналів, які викликають надмірне потовиділення і пітливості в тих ділянках немає, але вік 14-ть років замалий, можливо переросте
Дуболом• 03 мая 2024
Ничего.норма)будет или потливый организм,или рост закончиться,вегетатика успокоиться
Швабристка• 03 мая 2024
у мене так було, років до 18. потім перейшло. мама знала, не переймалась. мабуть, гормони налаштовуються
Пес Патрон• 03 мая 2024
Это пройдёт, вегетативная нервная система в деле, она же подросток, идёт становление всего и вся, прежде всего гормональное
Прокачую сідниці• 03 мая 2024
У моєї подружки руки були завжди вологі. В підсумку проблеми з серцем виявили.