Розумна Губка• 03 мая 2024
Які хвороби дозволяють визнати чоловіка непридатним до мобілізації?
В чоловіка була операція, травма голови, титанова пластина в лобі, хронічна гіпертонія.
Я боюсь, що на Влк на це не зважатимуть.
Що робити?
LoveYouOrNot• 03 мая 2024
Ответ дляBrita
Если против новоиспечённых законов то естественно матрёшка, кто ж еще
Ні, не в тому суть. Перековеркана інформація наводить смуту.
Киев_Елена• 03 мая 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Звісно, кожному свого чоловіка школа. Здорових шкода не менше вашого
Мне тоже всегда казалось без особой разницы здоровый мужчина или с хрон. болезнями попадает на фронт. Против лома нет приема. Когда кроет всем чем можно, то какая разница. Даже если был здоров - это не спасет
LoveYouOrNot• 03 мая 2024
Ответ дляСоната любви
я вам открою тайну, пошлют всех.
как бы вам не хотелось верить в обратное и тешить себя иллюзией.
и вполне будет правильно.
не должны люди делиться на категории, кому можно дома отсидеться, а кто в окопе безвылазно, потому что оказался здоров, а значит не имеет права просто жить.
поэтому, я вполне за законопроект об участии инвалидов в боевых действиях.
надеюсь, безуглая со своей командой найдет возможность реализации.
и вполне будет правильно.
Адекватна людина розуміє, що інвалід без руки не втримає зброю, а сердечник вмре від інфаркту. Тому і ділять. Ну але чого вам пояснювати...
LoveYouOrNot• 03 мая 2024
Ответ дляолена олена
Я вам більше скажу. Є такі хвороби, при яких навіть якщо сам хочеш, все одно не візьмуть
Вірю.
Соната любви• 03 мая 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
ну ваш же муж с руками и ногами.
при этом прячется за инвалидностью.
вот таких инвалидов нужно отправлять на фронт.
при этом прячется за инвалидностью.
Киев_Елена• 03 мая 2024
Ответ дляРозумна Губка
Але ж реально, не всі здатні воювати! Ну чисто фізично. Це ж буде обуза для армії.
Даже абсолютно здоровые не пригодны служить в тех условиях которые предлагает укр. полигон. Мало кто может ночевать в холод на улице и не заболеть, носить постоянно +15 кг на себе и при этом сохранить здоровый позвоночник и т.п.
Киев_Елена• 03 мая 2024
Ответ дляолена олена
Не смешите, добровольно всех берут. Исключение - лежачий человек, без конечностей и агрессивный с псих. расстройством в стадии «кидается на людей». На фронте люди есть с онко, диабетом и т.п.
Соната любви• 03 мая 2024
Ответ дляКиев_Елена
так люди этого не понимают.
и считают, если здоровый, его не жалко и на фронт можно отправлять.
вот чтобы не было хитросделанных, воевать должны все категории.
чтобы поменьше прятались за своей мнимой инвалидностью.
K.Yurchenko• 03 мая 2024
Ответ дляРозумна Губка
Це капєц! Ну який з нього вояка? Постійний гооовний біль, втрачає свідомість…
Мій родич зі штучним суглобом у стегні влк визнав обмежено придатними, але самі сказали, що його дуже навряд заберуть. Комісію проходив давно. Ще один знайомий - теж штучний суглоб - те саме. Але це було за старими правилами. Що буде за новими, не знаю.
Соната любви• 03 мая 2024
Ответ дляКиев_Елена
когда человек добровольно хочет пойти на фронт, он это делает и его никто не останавливает. так как это его решение.
есть на войне и с одним глазом, и вместо руки или ноги протез.
если такие люди нашли возможность отправиться на фронт и их никто не удержал.
то все остальные басни, хотел пойти, да не взяли, сказки для оправдания себя.
Inno4ka-ya• 03 мая 2024
Ответ дляМасяня Я
У сына на комиссии было 180/145, сказали что у вас гипертония, вы знаете? Ответил да, знаю, записали в бумажку 120/80 и годен. Протрузии в шейном отделе, тоже нормально.... Сейчас всё ухудшилось, а ВЛК не дают даже пройти....Три контузии, Пишет рапорта с требованием ВЛК и всё без толку, Авдеевку прошёл..... Как уйти оттуда, фиг пойми, хоть в сзч иди!
А почему не написали его истинное давление?
Inno4ka-ya• 03 мая 2024
Ответ дляОченьценная
Сегодня на базаре пожилые тётки в очереди за курицей беседовали, и все по марафону: не сдаваться, до победы! Блд, у них что, сыновей, внуков нет? Так злюсь на наше стадо.
Наверное нет, или девочки, или маленькие внуки еще и не боятся, что загребут
Inno4ka-ya• 03 мая 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Цей президент такий самий мій як і ваш. Мені що Порошенко не подобався, що Зеленський. Але я чітко усвідомлюю, що війна почалась задовго до президентства Зеленського. І чесно кажучи я була б щаслива, якби знайшовся спосіб зупинити війну. В мене теж є чоловік і є дорослий син і я теж за них хвилююсь
Задовго до зеленського не було такого масштабу війни. І я впевнена, що при Порошенко і не було б
LoveYouOrNot• 03 мая 2024
Ответ дляСоната любви
ну ваш же муж с руками и ногами.
при этом прячется за инвалидностью.
Шо ви видумуєте?)))) мій на війні, а от ваш.... теж? і з якої сторони, уточніть
Inno4ka-ya• 03 мая 2024
Ответ дляМасяня Я
Ну да. Только как же быть? Выходит, что воевать должны кто? Те кто там уже два года безсменно,дураки и теперь, кто опли денег пошел? Но они ж тоже люди и их менять нужно! Не кем менять, то значит сворачивать лавочку и сохранить жизнь хотя бы тем, кто там ещё живые!
Военные на пенсии, и которые в тылу, полиция, пусть ими меняют
олена олена• 03 мая 2024
Ответ дляКиев_Елена
Ні, не всіх
Слідуємо алгоритму:
Відкриваємо Додаток 1 до Постанови - Розклад хвороб, станів та фізичних вад, що визначають ступінь придатності до військової служби, служби у військовому резерві.
2 Знаходимо свій діагноз (можна це зробити, користуючись функцією «Пошук у тексті» через введення ключових слів).
3 Відкриваємо Додаток 2 - Пояснення щодо застосування
статей Розкладу... та знаходимо статтю, яку ми визначили в п.2
алгоритму. Дивимось до якого пункту цієї статті віднесений діагноз.
4 Повертаємось до Додатку 1 - дивимось висновок.
5 Відкриваємо Додаток 3 - Таблицю додаткових вимог до стану здоровʼя та визначаємо, чи є додаткові ознаки непридатності до певного виду служби.
Автор, здесь читайте
LoveYouOrNot• 03 мая 2024
Ответ дляолена олена
Ні, не всіх
Звичайно не всіх, я знаю багато історій, коли не взяли.
А все решту - тролячий брєд або ОБС.
Соната любви• 03 мая 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Слухайте, мій чоловік щойно з ВЛК, тому не розказуйте. Нікого не тримають з тяжкими станами на фронті!
LoveYouOrNot• 03 мая 2024
Ответ дляСоната любви
Ну і? Де ви прочитали, що він інвалід?
П. с. а якщо інвалід, то звідки ви знаєте, що він з руками і ногами? питання риторичне, ви додумуєте своє і пишете фірмєнний брєд)
Соната любви• 03 мая 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Ну і? Де ви прочитали, що він інвалід?
на влк он для чего отправился?
откосить от боевых действий?
LoveYouOrNot• 03 мая 2024
Ответ дляСоната любви
на влк он для чего отправился?
откосить от боевых действий?
На ВЛК зараз йдуть усі згідно з новим законом! Він з 2022 служить. Ви взагалі не в темі, йдіть лісом собі.
Соната любви• 03 мая 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
все кто принимает участие в боевых действиях, на влк не идут.
так как они и так на фронте воюют.
поэтому вы заврались про своего воющего мужа.
так как они и так на фронте воюют.
Ответ дляБілка в колесі
В влк всі здорові. Не знаю,що робити.
В мого чоловіка тиск 200/170, висновок на зараз скопой - бережіть себе, лікуйтесь.
В 2020 році, коли треба було прописатись, воєнкомат казав -вам треба оформлювати групу.
Чоловік нікуди не пішов її робити. Живе бомжом
З таким тиском 200/120 знайомого поставили обмеженно придатним місяць назад проходив.
Ответ дляМасяня Я
Благодарим тех, кто голосовал за зелёного..... Тех, кто просто,, по приколу,, и,, хуже не будет,, проголосовали за этого наркомана и урода морального! Пока от него и его присербателей не избавимся этот зелёный цирк будет творить геноцид против украинского народа и страны в целом!
Вже напевно ніяк не збавитись. На війні вони добре заробляють…
LoveYouOrNot• 03 мая 2024
Ответ дляСоната любви
так как они и так на фронте воюют.
Ви взагалі не в темі, пояснювати вам треба з азів, але я не буду).
Пляма на Сонці• 03 мая 2024
Ответ длянинель 1919
наш упорото всіх могілізірує, ні Грузія .ні Молдова не будуть опиратися,проте ми блін повинні насильно штурмовати села про інсування яких навіть не здогадувалися і да мені на..ть на крим та днр,немає бажаючих добровольців ,то нема чого силоміць ’патріотами’ робити всіх
Я з вами згодна