Розумна Губка• 03 мая 2024

Які хвороби дозволяють визнати чоловіка непридатним до мобілізації?

В чоловіка була операція, травма голови, титанова пластина в лобі, хронічна гіпертонія.
Я боюсь, що на Влк на це не зважатимуть.
Що робити?
автор Розумна Губка • 03 мая 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Тільки сьогодні розмовляла з подругою, працює ЛОРом в ТЦК. Всі здорові, всі придатні. Гіпертонія, навіть відсутність органа, навіть група інвалідності по онкології - все одно всі придатні. Тільки важкі, термінальні, з декомпенсацією ще можуть розраховувати на «непридатний»
Як їм не соромно? Як вони сплять ночами?

ВсеЧетко• 03 мая 2024
Ніякі
автор Розумна Губка • 03 мая 2024
Ответ дляОченьценная
Блин, но если бы Ваш по здоровью был забракован, остальных нормально так за чубы в бусы и на смерть посылать?
У меня сын, здоровый, и звонили из военкомата, и у меня уже и давление и сдохну от переживаний. Если его загребут - хоть вешайся.
Звісно що ні! Це також обурює невимовно!! Тварі!
Моторошні троянди• 03 мая 2024
Пластина может быть причиной, остальное тоже. Зависит от настроения комиссии
ХикориДикори• 03 мая 2024
Я почитала список болезней, похоже все стали годными....геноцид под наше тихое согласие
ГонУрова дівка• 03 мая 2024
Ответ дляРозумна Губка
Як і всі ми, відносно спокійно завдячуючи тим, хто там в окопах по лінії зіткнення захищають нас.
Лікарі виконую те, що в наказі держави - є перелік хвороб і вони його дотримуються. От і все.
Масяня Я• 03 мая 2024
Ответ дляБілка в колесі
В влк всі здорові. Не знаю,що робити.
В мого чоловіка тиск 200/170, висновок на зараз скопой - бережіть себе, лікуйтесь.
В 2020 році, коли треба було прописатись, воєнкомат казав -вам треба оформлювати групу.
Чоловік нікуди не пішов її робити. Живе бомжом
У сына на комиссии было 180/145, сказали что у вас гипертония, вы знаете? Ответил да, знаю, записали в бумажку 120/80 и годен. Протрузии в шейном отделе, тоже нормально.... Сейчас всё ухудшилось, а ВЛК не дают даже пройти....Три контузии, Пишет рапорта с требованием ВЛК и всё без толку, Авдеевку прошёл..... Как уйти оттуда, фиг пойми, хоть в сзч иди!
автор Розумна Губка • 03 мая 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Тобто «цирк» у вигляді русні взагалі ні до чого? Це наш президент розпочав війну та напав на орків, щоб розширити кордони України?
Удалено администрацией...
Оченьценная• 03 мая 2024
Сегодня на базаре пожилые тётки в очереди за курицей беседовали, и все по марафону: не сдаваться, до победы! Блд, у них что, сыновей, внуков нет? Так злюсь на наше стадо.

автор Розумна Губка • 03 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Людський фактор. І ще один з шляхів корупції
Куда_бежать• 03 мая 2024
Ответ дляАннуитет
Так, якщо не виключений з обліку. Але мобілізують інвалідів тільки з їхньої згоди
А какие основания должны быть чтобы выключить ?
Пекельнi Борошна• 03 мая 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Звісно, кожному свого чоловіка школа. Здорових шкода не менше вашого
Дело не в жалости, а в эффективности. Какой толк будет от такого вояки?
автор Розумна Губка • 03 мая 2024
Ответ дляМасяня Я
Мій родич так і зробив. СЗЧ. Язва, а його не відпускали
ГонУрова дівка• 03 мая 2024
Ответ дляРозумна Губка
Удалено администрацией...
Цей президент такий самий мій як і ваш. Мені що Порошенко не подобався, що Зеленський. Але я чітко усвідомлюю, що війна почалась задовго до президентства Зеленського. І чесно кажучи я була б щаслива, якби знайшовся спосіб зупинити війну. В мене теж є чоловік і є дорослий син і я теж за них хвилююсь
автор Розумна Губка • 03 мая 2024
Ответ дляОченьценная
Удалено администрацией...
Масяня Я• 03 мая 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ну да. Только как же быть? Выходит, что воевать должны кто? Те кто там уже два года безсменно,дураки и теперь, кто опли денег пошел? Но они ж тоже люди и их менять нужно! Не кем менять, то значит сворачивать лавочку и сохранить жизнь хотя бы тем, кто там ещё живые!
LoveYouOrNot• 03 мая 2024
Ответ дляРозумна Губка
Але ж реально, не всі здатні воювати! Ну чисто фізично. Це ж буде обуза для армії.
Не нагнітайте. Ті, хто мають проблеми зі здоров´ям, сидять в тилу, їх зараз переводять з ДШВ! Тобто воювати це не тільки махати зброєю.
База_птеродактилей• 03 мая 2024
Ответ дляРозумна Губка
Це капєц! Ну який з нього вояка? Постійний гооовний біль, втрачає свідомість…
А інвалідність оформили?
автор Розумна Губка • 03 мая 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Так, це також. В першу чергу

ГонУрова дівка• 03 мая 2024
Ответ дляОченьценная
Що пропонуєте? Здаємось оркостану, будемо республікою росіі?
Соната любви• 03 мая 2024
что значит не пригодный.
неначаси, воевать и не останавливаться.. пригодные все.
Стрекоза любви• 03 мая 2024
Тема пахне гавнєцом…дуже пахне. Чому анонімів не знімають?
автор Розумна Губка • 03 мая 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Удалено администрацией...
Пекельнi Борошна• 03 мая 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Ну, а врачи куда смотрят? Какой-то заговор вселенский, подурели все ((
ГонУрова дівка• 03 мая 2024
Ответ дляРозумна Губка
Удалено администрацией...
Ну то не спілкуйтесь, як не вмієте читати
Оченьценная• 03 мая 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Удалено администрацией...
БезПаспортаНеПродаю• 03 мая 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Да хоть Гондураса. Жить все хотят
LoveYouOrNot• 03 мая 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Шо за брєд? Придатні всі до чого? До штурму? Чи до роботи в тилу?
Справжні інваліди по кодам хворіб НЕ придатні, не розказуйте казки.
автор Розумна Губка • 03 мая 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Не правда. Мого родича на передку тримали щ язвою і шаленими болями
автор Розумна Губка • 03 мая 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
А інвалідність оформили?
Ні. Ніхто цього зараз і не робить. Це нереально. Було б реально - навіть заплатили б