ЗаведУющая• Изменено 03 мая 2024

Чи потрібно брати свідоцтво в поїздку по Україні?

Їду з дітьми ( 14 і 6) до мами автобусом, чи потрібно брати свідоцтво про народження, чи можна його замінити закордонним паспортом ( в Дію чомусь не закачуються ще з початку війни, а сама бумажка велика- не зручно з собою возити)? Перевіряють зараз доки на жінок і дітей?
Джинци на Флісі• 03 мая 2024
Конечно. Вдруг прийдется убегать из страны
автор ЗаведУющая • 03 мая 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Чого б це? Я спочатку війни нікуди не виїджала, а зараз тим паче не планую)
Привіт з ботойбіччя• 03 мая 2024
Ответ дляЗаведУющая
І дійсно, чого б це
Кофе в лобби• 03 мая 2024
Я з дітьми в лікарню обласну їздила, то всі документи і гроші брала.
автор ЗаведУющая • 03 мая 2024
Ответ дляКофе в лобби
Дякую за підказку А провіряли ?