Пиона• 03 мая 2024

Тим, хто думає, чи повертатися в Україну.

Напередодні свята, хочеться сказати вам, українці, хто хоче повертатися, хто сумнівається, хто сумує, і просто вагається, хто не знає, чи його тут хтось чекає. Так ось, повертайтеся! У нас найкращі люди, найкращий народ! Я , коли повернулася, півтора роки тому, була готова обійматися з касирами в магазині. І так, я, і ще, впевнена, що є багато таких як я, хто чекає на повернення наших людей, діток! Я хочу, щоб моїм дітям були пари з нашого народу, щоб була молодь, майбутнє! Це наша земля, наша мова. Можливо хтось прочитає і зрозуміє, що є люди, які не кажуть: ага, ви виїхали, ну то й сидіть там, не повертайтеся! Є люди, які чекають на повернення вас! Бузок у Ботсаду чекає на вас, Дніпро чекає, немає краще ніде, ніж удома. Ніхто не знає, що буде завтра і з ким. Але сьогодні ми одна велика родина!
Nat-li• 03 мая 2024
Ответ дляinresta
я сегодня ездила в метро, так парней старше 27-ти лет практически не было (((
Они все у меня в Спортлайфе, не переживайте

Shoosha• 03 мая 2024
Моя семья со мной. В Украине никто не ждёт.
автор Пиона • 03 мая 2024
Ответ дляdajkiri-irina
Куди їхати,коли дім в окупації?
До друзів, можливо знайомих, квартиру зняти? Робота в Україні слава Богу є.
oposum• 03 мая 2024
Може я напишу болісно,але я здалася -буду їхати геть -я до останього оптиміст ,але вже і я розувірилась ,що в цій країні будуть нормальні пари для моїх дівчат 18 та 15 років ,я не вірю податковій ,яка вбиває блокуваннями пдв,тцк- яке виловлює далекобійників ,котрі ще якось підтримують економіку країни ,не буде таксистів ,вантажників,слесарів-залишаться ціркові,актори ,депутати і інваліди .Все баста…
annetta888• 03 мая 2024
Ответ дляNYC
Вот меня удивляют такие советы
Возвращайся в Украину
Уезжай в Германию/англию/сша.
Бросай мужа
Роди ребенка
Лечись этим лекарством
Не слушай врачей, сходи к бабке.

Как можно брать ответственность за чью то жизнь?
Нема поради.
Автор написала, що в Україні раді поверненню тих, хто виїхав.
А не так, як нам ’вливають у вуха’ з марафонів...
Сумно це все, насправді.
автор Пиона • 03 мая 2024
Ответ дляЯроміра
Автор, дякую за такі теплі слова!
З прийдешніми святами! Маю на увазі не тільки релігійні , а й день Матері. Бажаю якомога більше радісних новин !
П.с. теж повернулася рік тому.
Навзаєм! Єднаймося! Якось то все переживем і і впевнена, усе відбудуємо!
TANYA 0 0 0 0• 03 мая 2024
Ответ дляПиона
Ну багато ж просто жінок поїхали. Важко там, без сімʼї, друзів.
Є що поїхали , бо важко з сім´єю. І більшість не повернуться. Молодь, яка виїхала і знайшла нормальну роботу, також, не повернуться

Юся шопоголик• 03 мая 2024
Прям бачу як советчиці везуть назад своїх синів 18 річних щоб вашим дітям пара була)) то тільки несповна розуму можна таке вчинити
Fresh• 03 мая 2024
Цікаве звернення, є ж люди з сходу де окупація,знищене житло. І наша влада зробила все , щоб не підтримати таких людей.
А є просто люди з заходу які скористалися можливістю.
Quietude• 03 мая 2024
Вы такой бред понаписывали....
Life-game• 03 мая 2024
Ответ дляПиона
У мене синам 17, 17 і 6. Вирішили тут зоставатися. Ми вдома.
Знаете, есть хорошее выражение
ДОМ ТАМ ГДЕ ТЫ!
Риск для фактически жизни тем кому 17 и немного меньший для 6....
И это я с двумя детьми пишу из Украины.... где 7ая тревога и это норма, но....
сами знаете кто• 03 мая 2024
Удалено администрацией...
annetta888• 03 мая 2024
Ответ дляQuietude
Вы такой бред понаписывали....
Автор на емоціях. Хотіла поділитися позитивом.
Її текст, як дзеркало для кожного.
Кожен побачить своє.
автор Пиона • 03 мая 2024
Ответ дляNYC
Вот меня удивляют такие советы
Возвращайся в Украину
Уезжай в Германию/англию/сша.
Бросай мужа
Роди ребенка
Лечись этим лекарством
Не слушай врачей, сходи к бабке.

Я написала, що люди, які вагаються, нехай знають, що ми їх тут чекаємо і раді будемо бачити вдома! Їх і їхніх діток! А рішення звичайно люди приймають самі.
Quietude• 03 мая 2024
Ответ дляannetta888
Її текст, як дзеркало для кожного.
Кожен побачить своє.
Ну за полтора года и если живёт не в вакууме, то это странно...
NYC• 03 мая 2024
Ответ дляannetta888
Нема поради.
Сумно це все, насправді.
Автор написала «Так ось, повертайтеся!»
Красиво написано, если есть куда и к кому возвращаться.
И давайте честно, кто кого где ждет?
Nat-li• 03 мая 2024
Ответ длясами знаете кто
Удалено администрацией...
Первое прилезло
Малютка-0984• 03 мая 2024
Ответ дляПиона
Можна! Але часто бачу теми, як людям важко, як сумують за домом. Як чекають Перемоги щоб повернутися. Багато й вертаються до речі.
знаєте, ми повернулися ще наприкінці 22го і до марта 24го я була впевнена, що зробила вірно, але не зараз....зараз у нас повний пздц...Ось на тиждень приїхала моя кума з дитиною до батьків у гості і просиділа увесь тиждень у сховищі...Бо кожен день! був прильот...Надовго нас ще вистачить не знаю, але нерви починають здавати...я починаю розуміти людей, що кидаються з вікон...чесно...
Natal_ka91• 03 мая 2024
Ответ дляПиона
Та якби була, думаєте так просто? Оренда шалено дорога + щоб лише зняти треба купу грошей відвалити і виплати впо ж обмежили. Чоловіки от в паніці взагалі як на ту ж роботу ходити після 18 числа.

Quietude• 03 мая 2024
Ответ дляNYC
Автор написала «Так ось, повертайтеся!»
И давайте честно, кто кого где ждет?
Ага. Особенно, люди с оккупированных территорий. Куда им возвращаться?
Nathalie27• 03 мая 2024
Ответ дляПиона
Мені так різануло оце «чекають Перемоги, щоб повернутися». Вибісило, але важко пояснити чому.

Пасивні очікувателі Перемоги - це повна хрінь.
annetta888• 03 мая 2024
Ответ дляNYC
Автор написала «Так ось, повертайтеся!»
И давайте честно, кто кого где ждет?
Тцк чекає і дуже.
Роботодавці, бо немає, кому працювати.
Nathalie27• 03 мая 2024
Ответ дляПиона
Яку роботу пропонуєте? Умови? ЗП? Вимоги?
NYC• 03 мая 2024
Ответ дляПиона
Вы ждете маму с двумя детьми, которой некуда возвращаться?
Юся шопоголик• 03 мая 2024
Ответ дляQuietude
Як куди, до автора вона чекає!
Сонная Сова• 03 мая 2024
Ответ дляNYC
Автор написала «Так ось, повертайтеся!»
И давайте честно, кто кого где ждет?
Шахеды и ракеты ждут.
Quietude• 03 мая 2024
Ответ дляЮся шопоголик
Як куди, до автора вона чекає!
Ну тогда ок, все собираются и едут))
Natal_ka91• 03 мая 2024
Ответ дляМалютка-0984
Я чудово розумію. Я повернулася, на емоціях як автор, але все більше і більше задумаюсь щоб знову їхати. Не від прольотів, бо регіон відносно спокійний, а від того пздца що робиться і буде далі.
TANYA 0 0 0 0• 03 мая 2024
Ответ длясами знаете кто
Удалено администрацией...
Ви дуже правильно все написали, цілком з вами згідна.
NYC• 03 мая 2024
Ответ дляQuietude
Может автор к себе приглашает?