04 мая в 13:00

Інтроверти і екстроверти, ким працюєте?

До якої категоріі себе відносите (екстраверт чи інтроверт) і при цьому ким працюєте?
Забрызжу ядом 04 мая в 13:01
Среди знакомых почти все интроверты на удаленке. It, дизайн, брачка
СкумбріяП8 04 мая в 13:02
Інтраверт, з людьми, в громадському здоровʼї - організація проектів, комунікація, тренінги
В кого тако було 04 мая в 13:02
Интроверт, бухгалтер
Єдина Країна 04 мая в 13:03
Интроверт, работала логистом на удаленке. Но я социальный интроверт)
Чу Ча 04 мая в 13:03
Колектив на 500 осіб.
Окремий кабінет.
автор Ганцю в кєдах 04 мая в 13:03
Ответ дляЗабрызжу ядом
Среди знакомых почти все интроверты на удаленке. It, дизайн, брачка
брачка- це брачне агенство?)) це прям у багатьох знайомих ваше таке агенство? і там хіба не екстравертність потрібна?

а у Вас яка робота?
автор Ганцю в кєдах 04 мая в 13:04
Ответ дляСкумбріяП8
Інтраверт, з людьми, в громадському здоровʼї - організація проектів, комунікація, тренінги
тобто саме закулісьє? а не самі проводите оце все?
ЛісАпетная 04 мая в 13:04
Інтроверт начальником поштового відділення, зав касою банку, в декреті контент-менеджером
Эскиз бесконечности 04 мая в 13:05
Хз кто там я, но вообще не работаю. Лень.
автор Ганцю в кєдах 04 мая в 13:05
Ответ дляЧу Ча
Колектив на 500 осіб.
Окремий кабінет.
а ви там лідер і 500 - то ваші підлеглі? чи мовчки в кабінеті свою функцію виконуєте, без прямих контактів з іншими?
Забула що? 04 мая в 13:06
Интроверт, сижу на шее у своей любимой, она большая начальница
СкумбріяП8 04 мая в 13:06
Ответ дляГанцю в кєдах
тобто саме закулісьє? а не самі проводите оце все?
І закулісье, і сама постійно проводжу, і комунікую при організації і з колегами, які задіяні в тих проектах теж
автор Ганцю в кєдах 04 мая в 13:06
Ответ дляЛісАпетная
Інтроверт начальником поштового відділення, зав касою банку, в декреті контент-менеджером
тобто як раз організувати усіх і усе, але не світити лицем так би мовити?
автор Ганцю в кєдах 04 мая в 13:07
Ответ дляСкумбріяП8
І закулісье, і сама постійно проводжу, і комунікую при організації і з колегами, які задіяні в тих проектах теж
а чому рішили що інтровеверт тоді?

в якій сфері ці тренінги якщо не секрет?
Забрызжу ядом 04 мая в 13:08
Ответ дляГанцю в кєдах
брачка- це брачне агенство?)) це прям у багатьох знайомих ваше таке агенство? і там хіба не екстравертність потрібна?

а у Вас яка робота?
Это платные сайты для старых и одиноких неудачников.
У меня музыкальное образование, я пела в церковном хоре и на корпоративах. Сейчас работаю в музыкальной школе.
Чу Ча 04 мая в 13:09
Ответ дляГанцю в кєдах
а ви там лідер і 500 - то ваші підлеглі? чи мовчки в кабінеті свою функцію виконуєте, без прямих контактів з іншими?
Наді мною два нача і генерал.
Без контактів ніяк
ЛісАпетная 04 мая в 13:09
Ответ дляГанцю в кєдах
тобто як раз організувати усіх і усе, але не світити лицем так би мовити?
Робота з підлеглими та клієнтами також, завжди йшла назустріч страхам і звикала, вироблялися нейронні зв´язки і ставало легше
автор Ганцю в кєдах 04 мая в 13:10
Ответ дляЛісАпетная
Робота з підлеглими та клієнтами також, завжди йшла назустріч страхам і звикала, вироблялися нейронні зв´язки і ставало легше
але все одно ви інтроверт...? може ви таки ектраверт?
ВсеПроВсехЗнаю 04 мая в 13:11
Я скорее интроверт. Не работаю
автор Ганцю в кєдах 04 мая в 13:11
Ответ дляЗабрызжу ядом
Это платные сайты для старых и одиноких неудачников.
У меня музыкальное образование, я пела в церковном хоре и на корпоративах. Сейчас работаю в музыкальной школе.
а ви інтроверт?
Забрызжу ядом 04 мая в 13:12
Ответ дляГанцю в кєдах
а ви інтроверт?
Я ****верт 🙃🫠
ОхиИВздохи 04 мая в 13:12
Ну вище відписались всі інтроверти - сидять в тирнеті, а екстраверти десь бігають і вдувають у вільні вуха)))
3 1
СкумбріяП8 04 мая в 13:13
Ответ дляГанцю в кєдах
а чому рішили що інтровеверт тоді?

в якій сфері ці тренінги якщо не секрет?
Тому що інтраверт не дорівнює не вмінню комунікувати чи працювати з людьми. Я дуже ефективна в цьому і прекрасний спеціаліст в своїй сфері. Просто це більше виснажує, ніж наповнює, тож потребую відновлення психічних ресурсів після - розподіляю задачі так, щоб після зустрічей, переговорів, тренінгів могла займатись самостійною роботою - звіти, планування. І все добре. Ну і чоловік вдома - єдина людина, яка не дратує і не забирає сил, тож все ок
Разгуляшка 04 мая в 13:13
Інтроверт, менеджер з продажів в2в
ОхиИВздохи 04 мая в 13:14
Ответ дляСкумбріяП8
Тому що інтраверт не дорівнює не вмінню комунікувати чи працювати з людьми. Я дуже ефективна в цьому і прекрасний спеціаліст в своїй сфері. Просто це більше виснажує, ніж наповнює, тож потребую відновлення психічних ресурсів після - розподіляю задачі так, щоб після зустрічей, переговорів, тренінгів могла займатись самостійною роботою - звіти, планування. І все добре. Ну і чоловік вдома - єдина людина, яка не дратує і не забирає сил, тож все ок
а чоловік теж інтроверт?
СкумбріяП8 04 мая в 13:16
Ответ дляОхиИВздохи
а чоловік теж інтроверт?
Ніколи не задумувалась) він військовий з великою кількістю підлеглих і частою необхідністю знаходитись з ними 24/7. Вдома теж видихає і розслабляється в моїй компанії. Напевне все ж інтраверт, бо потребує часу насамоті. Просто має навички абстрагуватись і переключатись, коли живуть з хлопцями
ЛісАпетная 04 мая в 13:18
Ответ дляГанцю в кєдах
але все одно ви інтроверт...? може ви таки ектраверт?
До того ж махровий інтроверт, я меланхолік яскравовиражений, деякі науковці вважають що меланхоліки майже аутисти, найкомфортніше працювати віддалено, але вірю у нейронні зв´язки, якщо ними постійно користуватися, вони добре працюють, моя викладач з психології була інтровертом- меланхоліком, що не завадило їй викладати
Пес Патрон 04 мая в 13:20
Я інтроверт. Люблю он-лайн працювати. Останні роки перед війною займалася репетиторством і дописувала в газету.
Зараз моя мета і давнішня мрія стати астрологом. Потихеньку просуваюся у цьому напрямку.
Фенте Фря 04 мая в 13:21
Інтроверт - веб розробник,колись давно 5 років пропрацювала викладачем, це був жах, зараз я працюючи по 8і більше годин в день відчуваю себе менш втомленою ніж після прочитаних двох-трьох пар
Стигла полуниця 04 мая в 13:26
Інтроверт. Раніше була айтішником, зараз бух. Зараз навіть менше спілкування, ніж тоді. Ідеально