Карма хамелеона• 04 мая 2024

Пасочки

Мои пасочки ! Делитесь своими )
натали-71• 04 мая 2024
Всех с наступающим праздником!! Здоровья и мира!

Вообще не факт• 04 мая 2024
Не вийшли, сижу сумна(((
Шкідлива молекула• 04 мая 2024
Звичайні.
осень харашо• 04 мая 2024
Фоткать красиво не умею, половина уже уехала к бабушкам-дедушкам
осень харашо• 04 мая 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Звичайні.
Блииин, аж детством запахло. Один в один как делала моя бабуля. Я тоже боролась с искушением не украшать глазурью, но дочь победила )))
Шкідлива молекула• 04 мая 2024
Ответ дляосень харашо
Я збиралась прикрасити але побачила їх, і не захотіла. Так, також згадала бабусині паски із печі))
Стрибну в гречку• 04 мая 2024
bibizyana• 04 мая 2024
Не готовила. Так и не посетило настроение
Гербарія сушу• 04 мая 2024
Ответ дляТеща дочки
Смакота😋
Клас, хочу такої паски,щоб на смак ,як коровай.

Мальчун-задирун• 04 мая 2024
Як міряти?• 04 мая 2024
Теща дочки• 04 мая 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Звичайні.
Дуже гарні👍
Цікавий писочок• 04 мая 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Звичайні.
мені Ваші найкращі - прості автентичні
Шкідлива молекула• 04 мая 2024
Ответ дляТеща дочки
Дуже гарні👍
Дякую)
Шкідлива молекула• 04 мая 2024
Ответ дляЦікавий писочок
мені Ваші найкращі - прості автентичні
приємно, дякую)
Підмітайло• 04 мая 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
фото
Ой какие милые
Бабуся мороз• 04 мая 2024
Ответ дляВообще не факт
Не вийшли, сижу сумна(((
Що не вийшло? Їх їсти ж можна? Я навіть не пекла, син сходив в атб і купив 3 шт.
Ля-ля-ля• 04 мая 2024
Ответ дляПідмітайло
Ой какие милые
Дякую!
ЭмчЭндЭм• 04 мая 2024
Кто подскажет, паски из творожного теста нужно в холодильнике хранить или можно как обычные при комнатной температуре?

Забагаловка• 04 мая 2024
Біленька. Інші 6 шт різнобарвні
Дайте вподобайок• 04 мая 2024
Ось мої
from Ukraine• 04 мая 2024
Ответ дляПеремелица
В мене також газова, наче й прокручувала форми, і це не перший раз виходять криві(((
може тісто тугувате трішки, в мене останні вийшли взагалі овальні) але це вже ліньки було крутити, та ще й зішкрябувала вже з каструль залишки тіста
НашлаПерепискуМужа• 04 мая 2024
Ответ дляПерша скрипка
Я 4 шт испекла, немного) Декор у меня почти вседа одинаковый.
У вас гарні апетитні пасочки.
іронічна антитеза• 04 мая 2024
Ответ дляМарафетчица
Ну вы же в курсе, как тут относятся к таким тортикам.
Всего то 12 истеричек😂
from Ukraine• 04 мая 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
в холодильнику звичайно! бо сир зіпсується
Тектологиня 80lv• 04 мая 2024
В Австрии пекли сами)
Перемелица• 04 мая 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Та наче ні, не туге, в металевих формах більш менш, а в паперових формах геть негарні та криві, але їстівні, то не пропадуть
ЭмчЭндЭм• 04 мая 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Я имела в виду паска та что печется с творогом в тесте, не сырая творожная
from Ukraine• 04 мая 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Ось мої
дивлюся, що дівчатка мудрують, прикрашають, для мене вже завжди прикрашати було ту мач) поки спечеш, то вже тільки звичайно шоколад та посипка, на більше сил не вистачає
from Ukraine• 04 мая 2024
Ответ дляПеремелица
в мене й в металевих кривуваті виходили)

може вони у вас одне до одного дуже плотно стояли, через те могли прим’ятися, а взагалі-то до форми я не дуже прискіплива, не ідеально круглі, й фіг з ними) головне що смачні