05 мая в 09:32

Могут ли чистокровные украинцы быть с тёмными глазами?

Или это по факту считается что где-то есть предки с Кавказа и т.д. ? Украинцы русые со светлыми глазами или с тёмными глазами?
показать весь текст
57 3 2
Поросенка 05 мая в 11:01
Ответ дляХтомолодець? Я!
Просто стало навіть цікаво..
Автор, а на який еталон мірятися? Хто той перший «Адам» України?
Ми українці! І справа не в чистокровності, а свідомому виборі.
Хоча можу вважати себе досить чистокровною, зважаючи на те, що Слобожанщина заселялася козаками.
Тобто вибір бути українцями мої предки зробили давно)
Слобожанщина также заселилась и русскими, целыми селами переселяли с серверных районов рос. империи. Сейчас все, конечно, смешалось, но проследить какое село украинское, какое русское можно
Крапипопка 05 мая в 11:03
Ответ дляКому там слова не давали
У меня бабушка чистокровная- зеленые глаза и смуглая кожа. А может и не чистокровная . Хто его знает. И папа такой же.
к чему эти рисунки? ИИ намалевало...
lyusiko-lyu 05 мая в 11:04
Ответ дляАпрель Ивановна
Український вчений минулого століття Василь Дяченко у ході своїх досліджень дійшов таких висновків: у кольорі очей переважають мішані відтінки. Темних (карих без будь-якої домішки), зелених, або світлих тонів завжди менше, ніж мішаних. Світлоокі на більшій території України становлять 35—40%.

За кольором волосся (за шкалою Фішера) 50% українців темноволосі, 10% — світловолосі. Серед темних відтінків переважає помірковано темний і дуже рідкісний є синювато-чорний відтінок.

Колір шкіри в українського населення скрізь світлих відтінків. Смаглявість лише трапляється у деяких районах Дніпропетровщини, Буковини і Західної Волині.

На думку дослідника Святослава Лютого, спорідненість між націями слід розглядати в площині расовості. Вона характеризується метричними (за вимірами тіла) і морфологічними (за його будовою) ознаками. Пігментація шкіри ж є рецесивною рисою. Великі людські популяції поділяються на раси (європеоїдну, монголоїдну й негроїдну) й антропологічні типи. Майже всі народи є результатом расового, тобто біологічного змішування.

Українці й росіяни належать до різних антропологічних комплексів. За метричними та морфологічними ознаками до нас близькими є білоруси, поляки та прибалти; росіяни ж споріднені із народами фіно-тюркської мовної групи (мокшани, удмурти, марійці, комі, карели, фіни, ханти, мансі, вепси).

Антропологічні дослідження ХІХ-ХХ ст. свідчать, що українці мають більший розмір черепа й об’єм головного мозку, ніж росіяни.
Вес серого вещества и широта ума, гениальность слабо связаны. Анатоль Франс имел самый маленький по объему мозг, у Луи Пастера, основоположника микробиологии и иммунологии, было вообще одно полушарие. А жили долго и творили так, как дай Бог каждому.
Мая твая не панимать 05 мая в 11:05
Ответ дляНе прохожу мимо
Вони кароокі були? Чи негроїдної раси?
Думаю как минимум с бронзовым загаром, бо жили голенькими в Раю
Силиконочка 05 мая в 11:13
Ответ дляСама вумна тутички
А что в вашем понимании чистокровный украинец? Сколько десятилетий орда тут как у себя дома жила, потом поляки, литовцы…
ну і в древні лооохматі часи вікинги так досить непогано поповнили ’чистокровний’фонд.. Аскольдова могила- пам’ятаєте? Погугліть,багато цікавого дізнаться можливо.
Папобус 05 мая в 11:14
у авора кокошник мозку...
Намазюкана нішою 05 мая в 11:16
Ответ дляКому там слова не давали
У меня бабушка чистокровная- зеленые глаза и смуглая кожа. А может и не чистокровная . Хто его знает. И папа такой же.
Номер 2 😍
Я нарешті закохалася)
Папобус 05 мая в 11:16
Лише з цією віною Добра і путлеровського зла, стільки генетично росіян зрозуміли, що вони українці... до речі це теж одна з важливих причин вторгнення ..
Ні грама 05 мая в 11:17
Считаю себя чистокровной -высокая с хорошей попой))) русые волосы и черные широкие брови , нос картошкой 🥴, ну во всяком случае когда вижу таких дам как я сразу видно что украинки )) и дочка старшая такая же , а младшая похожа на китайца 🤣, вот они гены монголотатарского ига вылезли из глубин
Kidstaff Bot 05 мая в 11:29
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff