Мілана 20• 05 мая 2024

Угадай місто по фактах

1 це місто за час свого існування перебувало у складі більше 6 держав
2 це місто було назване в честь сина короля
3 в цьому місяці була надрукована перша книжка країна де знаходиться це місто
4 саме в цьому місці був запущений один з трьох перших електричних трамваїв в країні де знаходиться те місто
5 входить в топ 3 музейних міст своєї країни
6 про місцеву футбольну команду цього міста була написана пісня

Пишу відкрито для того щоб всі незадоволені могли мене заблокувати.
Забагаловка• 05 мая 2024
Шо, навіть пасочек не поласували, вже грішно спамите?

КошкинДом• 05 мая 2024
Львов
Алгонавт• 05 мая 2024
Покажіть свої пасочки, яйця, кошичок, сніданок, великодній стіл
Не кую, не мелю• 05 мая 2024
Львів , і оленю ясно
Мира всем• 05 мая 2024
Ответ дляЗабагаловка
Если и спамит, то это самый безобидный спам на советчице.
Хотя мне нравятся эти темы. Можно даже узнать то, чего не знал.

Для таких как вы, есть кнопка в блок.
Слава Українi• 05 мая 2024
Ответ дляАлгонавт
Для цього є сусідня тема.
котопёс• 05 мая 2024
Ответ дляКошкинДом
Львов
+1,по первому факту понятно,второй только подтвердил)....а вот про 6й я вообще не в курсе)).Но думаю)) что про все футбольные команды должны быть песни

Алгонавт• 05 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
Для цього є сусідня тема.
А ця для чого? Мета автора?
Алгонавт• 05 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
Для цього є сусідня тема.
І я до автора зверталась. Ви відповідайте на вікторину
Життє Бентежне• 05 мая 2024
Ответ дляАлгонавт
А ця для чого? Мета автора?
несет просвещение в массы
КошкинДом• 05 мая 2024
Ответ дляАлгонавт
А ця для чого? Мета автора?
Интересные темы, не нравятся, не заходите. идите смотрите на фото еды
Алгонавт• 05 мая 2024
Ответ дляКошкинДом
Удалено администрацией...
Ряженка• 05 мая 2024
І я тоді загадаю місто.
1. Дуже довгий час місто носило статус княжого міста.
2. Сучасна назва міста підкреслює його топографічне і географічне розташування.
3. Є легенда, що частина бібліотеки Ярослава Мудрого і досі знаходиться на землях міста.
4. Ікона, яка зберігалася в монастирі біля цього міста, була викрадена і вивезена на росію і зараз є однією з найвідоміших.
автор Мілана 20 • 05 мая 2024
Ответ дляАлгонавт
Удалено администрацией...
Чому замість того щоб заблокувати цю сторінку, ви тут показуєте своє незадоволення ? Значить ви звичайний хейтер якому це приносить задоволення , так і не вам вказувати які кому теми створювати
Слава Українi• 05 мая 2024
Ответ дляАлгонавт
А ця для чого? Мета автора?
Що вам не зрозуміло зі старопоста? Яке конкретно слово, словосполучення, речення вам не зрозумілі що у вас виникло питання щодо мети?
КошкинДом• 05 мая 2024
Ответ дляАлгонавт
Удалено администрацией...
Указывать можно только вам?
Не пропущу, не переживайте
Алгонавт• 05 мая 2024
Ответ дляМілана 20
Чого ви добивається тим блокуванням?
Напишіть краще, яку мету переслідуєте)
Чи ви не розумієте значення цього слова?
Алгонавт• 05 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
До вас ніхто не звертався.
автор Мілана 20 • 05 мая 2024
Ответ дляАлгонавт
Чого ви добивається тим блокуванням?
Напишіть краще, яку мету переслідуєте)
Розумію, просто я не зобов´язана перед такими як ви виправдовуватися . Мета дуже проста ,подобається мені створювати такі теми

Слава Українi• 05 мая 2024
Ответ дляАлгонавт
Ви написали на загальнодоступному форумі, а не в особисті автора. От хоча б щось нове для себе ви дізналися завдяки даній темі
КошкинДом• 05 мая 2024
Эта советчика во всех этих темах отписалась - какой смысл этой темы?
Алгонавт• 05 мая 2024
Ответ дляМілана 20
Скільки часу займає придумування запитань?
і що ви робите після того, як хтось дає правильну відповідь?
Слава Українi• 05 мая 2024
Ответ дляАлгонавт
Три дня бігаєте за автором і розказуєте яка вам все одно на її теми
Плачете, але продовжуєте їсти кактус?
Алгонавт• 05 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
Плачете, але продовжуєте їсти кактус?
А ви порахували, скільки ви бігаєте за автором?
автор Мілана 20 • 05 мая 2024
Про що створити наступну тему ? Про країну, про Місто,Про відомих людей можливо про щось інше ?
Алгонавт• 05 мая 2024
Ответ дляМілана 20
А варіанта не створювати теми, немає?
Слава Українi• 05 мая 2024
Ответ дляАлгонавт
Не тема, а прям лікбез для вас. А вы кажете не корисна тема.
автор Мілана 20 • 05 мая 2024
Правильна відповідь Львів
1) це місто за час свого існування перебувало у складі восьми держав
2) це Місто було назване в честь сина короля Данила Галицького місто Лева
3) в цьому місці була надрукована перша українська книжка Львівський «Апостол» або «Діяння та послання апостольські» — перша друкована книга в Україні, видана у лютому 1574 Іваном Федоровичем у Львові.
4) в цьому місці був запущений другий електричний трамвай в Україні, перший був запущений в Києві
6)про футбольну команду Карпати Львів була написана пісня братами Гадюкіними Карпати програли в футбол