Тушьмушьнюшь• Изменено 05 мая 2024
У кого всегда не получается паски
Девочки, ну просто капец какой то, посмотришь у людей такая красота, а у меня просто слов нет. Форма вечно кривая бока и низ пасочки всегда белый, а шапочка горит, вчера пекла и просто все не удачно( ну почему так?
Уже пекла по рецепту для чайников и все равно не то(
Мороженная курица• 05 мая 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Да, сухие дрожжи
Довго настаюєте? В мене кожен раз виходить, але чекати довго треба. Перший раз 1,5 годин в теплому місці, потім покласти в форму плоским мячиком, в руках розкатати і 1/3 заповнити, накрити полотенцем і ще годину стояти мають, лише тоді випікати. За цю годину знову піднімаються дуже гарно. Якщо чекаю, то дуже гарні виходять, але це час….
Тушьмушьнюшь
• 05 мая 2024
Ответ дляМороженная курица
День хвалин 40 чекала, піднялися теж гарно.