НашлаПерепискуМужа• 05 мая 2024

Присесть к мужу на колени

Стесняетесь ли вы садиться к мужу на колени при детях , сколько вам лет ?
Деловитая• 05 мая 2024
Ответ дляНезламна
А що тут такого? Ми і через 18 років подружнього життя кохаємо один одного. Я ж не постійно сиджу у чоловіка на колінах. Я і за ручку з ним ходити по парку можу. Не знала, що хтось вважає це неподобством. І в 50 буду, і в 60, і в 80. Забула запитати, хто і що думає з цього приводу. Ви з лісу дикого?
не кажіть Гоп, доки не перестрибните.

Незламна• 05 мая 2024
Ответ дляДеловитая
не кажіть Гоп, доки не перестрибните.
Наші думки матеріалізуються. А якщо ви боїтесь/стидаєтесь/не кохаєте свого чоловіка, то інша справа. Не потрібно всіх вчити жити за вашими уявленнями. Нехай світ буде добрішим, і люди більше спілкуються та показують свою прихильність та гарні відносини. Погано, коли діти бачать, що в батьків гарні відносини? Краще, коли кожен сам по-собі чи сваряться?
Деловитая• 05 мая 2024
Ответ дляНезламна
А перехожі повинні бути в захваті, коли дорослі дядя і тітка показують як кохають один одного? Це ж особисте, інтимне.
Незламна• 05 мая 2024
Ответ дляДеловитая
А питання було про перехожих, чи про дітей в старпості? Не уявляю, де я маю сидіти на колінах в чоловіка, щоб нас бачили перехожі... Вони нас можуть побачити тільки, тримаючись за руки. Я думаю, якось переживуть це видовище. А ви зла, тому вам це незрозуміло, у вас немає ніжності.
Деловитая• 05 мая 2024
Ответ дляНезламна
я за правила етикету. Це не відноситься до категорії добра чи зла. Я за дотримання правил у суспільстві.
Незламна• 05 мая 2024
Ответ дляДеловитая
Етикет забороняє триматись за руки?
Незламна• 05 мая 2024
Я згадала свою сусідку. Їй було вже більше 90 років, і жив дідусь в іншому під´їзді теж приблизно такого ж віку. Вони виходили на лавочку посидіти біля дому, побалакати, він ніжно гладив її по руці або по нозі. Це так мило було. Вона одна, він один, а так у них був якийсь стимул. Ніжність ще нікому не завадила. Це про ’не кажи гоп’. До речі, так казати також не дуже за етикетом, якщо б ви дійсно його дотримувались.
Хвець-тець• 05 мая 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Ну вам неважно, а окружающим? Я терпеть не могу когда рядом сидят и сосутся!
Кто сосется, это просто поцелуй, а что окружающие, нормальным дело до других нет, живём в свободном обществе
Мрію про космос• 05 мая 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Ничего , если это не при детях , а на едине
А єдіна чим провинилась, щоб таке неподобство спостерігати?)))

Деловитая• 05 мая 2024
Ответ дляНезламна
Етикет забороняє триматись за руки?
Дивлячись де. Уявляю як на семінар юристів якась пара прийде, тримаючись за ручки. Взагалі все інтимне і особисте має бути вдома. Яка необхідність це робити прилюдно?
Незламна• 05 мая 2024
Ответ дляДеловитая
Ви завжди все перекручуєте? Десь йшла мова про семінар юристів? І чому на тому семінарі мають бути саме подружні пари? В сім´ї всі юристи?
Хвець-тець• 05 мая 2024
Ответ дляНезламна
Только сегодня обратила как раз внимание, гуляли с мужем, впереди пара, лет так за 60, прилично за 60, шли за ручку, гуляли отдыхали, мороженое друг у друга ели, обнимались, и не думали кто что о них подумает, так мило и тепло это было. У нас же на это табу, кто что скажет, кто что подумает
постою_послушаю• 05 мая 2024
Ответ дляДеловитая
А навіщо це робити? Ви і в 50 років збираєтесь сидіти на колінах у нього, коли неодмінно настане клімакс?
А как связано сидение на коленях с детородной функцией?
А вообще, когда наступает климакс, люди даже сексом продолжают заниматься, не то что на колени к родному мужу присесть
Мрію про космос• 05 мая 2024
Ответ дляпостою_послушаю
І в когось клімакс і в 35 може настати. А в когось в 60...
постою_послушаю• 05 мая 2024
Ответ дляДеловитая
будь-які дії з сексуальним натяком у період передменопаузи, клімакса і пізніше виглядає огидно. Для жінок у фертильному віці це нормально.
Оййо.... Прямо огидно? Кто вам так мозг загадил?
Деловитая• 05 мая 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Та хай займаються, я тільки за.Хай всі такі сексуальні дії будуть вдома, наодинці. Це правда неестетично і огидно зі сторони спостерігати як тітка сідає дядечку за 50 на руки. Запитайте тут, якщо не вірите.
постою_послушаю• 05 мая 2024
Ответ дляДеловитая
А про женщин фертильного возраста правила этикета молчат?
постою_послушаю• 05 мая 2024
Ответ дляДеловитая
Нет, это только вам так кажется. Что-то личное у вас, может травма какая-то непроработанная. Ну или просто тараканы.
Печальки.нет• 05 мая 2024
Не стесняюсь. Мне 41

Деловитая• 05 мая 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Це гарно і природньо. Всі усвідомлюють, що молоді вродливі люди з гарними тілами притягуються щоб зачати нове життя. В цьому є сенс. А коли підстаркуваті топчуться, то хай це вдома роблять.
Незламна• 05 мая 2024
Ответ дляДеловитая
Тобто, молодим вже етикет дозволяє? А якщо молоді з негарними тілами, чи після 40 і з гарними тілами? Там в книзі етикету також цей момент уточнюється?
булоТАЙминуло• 05 мая 2024
Ответ дляIQ 80
Как Лена с шариками...
Или как Юра с его дурацкими темами )