Ласковая_львица• 05 мая 2024

Хто народив третю дитину під час війни?

У мене декілька знайомих наважилися лише через мобілізацію.
У мене вже теж закрадається така думка.
До війни дуже хотіли багато дітей.
Молодшому зараз 2,5.
Цікаво почитати ваші думки.
Результат:
вже голосів: 147
70 (47.62%) Ні
54 (36.73%) Результат
13 (8.84%) Думаємо над цим
10 (6.8%) Так
Inci• 05 мая 2024
В нас третя народилася в кінці 2020 року, ми так і планували. Бачу що скоро прикриють можливість виїзду за кордон і багатодітним, десь улітку (

Инста_Богиня• 06 мая 2024
Ответ дляInci
Вони вже з 18 травня збираються правила виїзду для багатодітних змінювати(
Криниця щастя• 06 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Так дивно, коли пишуть, що в мене троє дітей, якщо чоловік загине на війні, я сама дітей не потягну. А як ви народжували, ви не думали, що чоловіка може забрати не лише війна? В мене на роботі один помер від інфаркту в 31 рік, двоюрідний брат в 39 від ковіду, знайомий в ДТП в 27. Народжуючи дитину треба думати, чи зможете самі потягти, як чоловік так і жінка.
Как будто бы прям все мужчины потянут своих детей. Многие зарабатывают в месяц столько, сколько стоит няня, а ещё кухарка нужна. Или он сам будет супчики после работы варить, ага-ага. Чего только на женщин говорят, что она сама должна заработать и все на себе вытянуть. В стране зарплаты в среднем 15 000 а на многих работах и того меньше. Что одному что другому тяжко будет одному остаться.
автор Ласковая_львица • 06 мая 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Я не бачила... А де про це прочитати?
Электричка• 06 мая 2024
Народила позавчора. Не через мобілізацію, планували ще до війни,але через обставини не наважувались. Вік піджимав, вирішили або зараз або вже ніколи. Виїжджати не збираємось, в чоловіка бронь від роботи. Чисто заради мобілізації незнаю чи наважилась би. Це велика відповідальність і труд виростити 3 дітей, тому як на мене треба в першу чергу думати чи дійсно настільки ти хочеш цю дитину і чи є в тебе на неї сили та можливості.
Инста_Богиня• 06 мая 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Я не бачила... А де про це прочитати?
Нічого офіційного, хтось з можновладців на прес-конференції сказав. Чекаємо.
ДваДваВісім• 06 мая 2024
Ответ дляКвітка Миру
Такие тоже бесят, но их мизер по сравнению с этими многодетными, этих многодетных развелось немеряно. Вот какого хрена их выпускают? Пусть идут работать на объекты критической инфраструктуры, платят налоги, поднимают экономику, раз из уж не мобилизуют
А зачем им туда идти? Если они и так работают, и так платят налоги, и нехило так донатят некоторые

ДваДваВісім• 06 мая 2024
Ответ дляБибер-анонимер
В подавляющем большинстве в многодетных детей воспитывают НЕ родители.. а бабушки, старшие дети или НИКТО.. особенно там где более 3-х.. там родители на своей волне, заняты больше собой.. увы и да.. работала с многодетными и живу рядом... с такими. Дети - предоставлены сами себе, в лучшем случае не голодные и умытые, манеры - увы... Кто знает какой это ТРУД не рожают много.. хотя у моей близкой подруги детей 5-ро, она еле живая.. очень спокойная, мирная, но морально нет сил даже на общение....
У вас странное окружение многодетных.
Natal_ka91• 06 мая 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Поки наче для тих хто не платить аліменти.