Вічний двигун• 05 мая 2024
Фото котиков, собак и других домашних любимцев
Покидайте фото своих любимцев
Тень льва• 05 мая 2024
Ответ дляШвендяю містами
Моє мурло)
Лоло) Это же Лола? Я помню вы фото выкладывали)
Швендяю містами• 05 мая 2024
Ответ дляТень льва
Так, Лола ) 😽
наКоблучках• 05 мая 2024
Ответ дляMs. Искренность
фото
Чёрный ориентал?
Расскажите про характер)
Очень умный?
Расскажите про характер)
Очень умный?
Ms. Искренность• 06 мая 2024
Ответ длянаКоблучках
Чёрный ориентал?
Расскажите про характер)
Очень умный?
Расскажите про характер)
Очень умный?
Коричневий. Гавана Браун. Навички як у собаки, приносить в зубах м´ячик і просить щоб кинула ще. Зовсім нешкідливий. Дуже чистоплотний. Стосовно інтелекту- рівняння не вирішує і посуд, нажаль, не миє. Дуже балакучий. Стоїть і ниє, допоки на ручки не візьмуть його. А на руках він дуже любить пересуватись, то ж слухаємо його зранку до ночі. Вночі лягає поруч і обіймає мене як людина рукою/лапою. Найкращий чоловік в моєму житті)
Даха-сваха• 06 мая 2024
Все животные замечательные, а мой котик умер 2 года назад, до сих пор скучаю (( Думаю, завести нового, но пока не решаюсь.
Мой Мартин...
Ядвига Юсьлегко• 06 мая 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Тео и Серик
Було б прикольно Туго і Сєрік)))