Допоможіть знайти• 05 мая 2024
кнопковий телефон чи самрт-годинник що краще купити дитині в 1 класі?
із щором не дуже, косить, тому сенсорний телефон не буду купувати.
але ми в іншій країні, і хотілось мати щось для зв´язку, поки в школі.
порадьте
Сон і дрімота• 05 мая 2024
Спитайте чи можна взагалі дитині щось таке в школу носити. Бо племіннику в Америці не дозволяли девайси в школі .
Сон і дрімота• 05 мая 2024
Ответ дляМорожена_курка
Ще є кнопочні в продажу?
Дофіга. Минулого літа сину розкладний кнопковий купували. Пару місяців тому звичайний кнопковий.
Вічний двигун• 05 мая 2024
У нас в школі телефони заборонені, діти їх здають. Якщо дитина просить чи щось сталось, то мені дзвонять. У малого є телефон, він не бере його з собою.
Ви не довіряєте школі?
Допоможіть знайти
• 05 мая 2024
Ответ дляСон і дрімота
буде просто в рюкзаку. на всякий випадок
Допоможіть знайти
• 05 мая 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Телефон
Сенсорний
проблеми із зором. не можна залипати в телефоні. вона сидітиме цілодобово
Губи до вух• 05 мая 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Якщо у вас хороша школа, то це заборонено категорично. З вами зв´яжеться вчитель, якщо потрібно
Допоможіть знайти
• 05 мая 2024
Ответ дляГуби до вух
В інших країнах телефони в школах заборонені
буде в рюкзаку. на всякий випадок
Губи до вух• 05 мая 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
буде в рюкзаку. на всякий випадок
На який випадок?
Допоможіть знайти
• 05 мая 2024
Ответ дляСон і дрімота
а годинник не брали? зручно з телефоном?
А я с Рио-де-Житомира!• 05 мая 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Закройте доступ і зробіть доступним тільки дзвінки
Сон і дрімота• 05 мая 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
В 1 класі був годинник. З 2 класу був смартфон з батьківським контролем + мі бенд на руку (що б виклики не пропускав). Минулим літом кілька разів ламав контроль, за що отримав кнопковий телефон. Зараз знов смартфон з контролем часу.
Я вже писала, але повторюсь - якщо неможна в школу девайси, то їх не можна. Там працює добрий звʼязок від школи до батьків.
Агент Пинкертона• 05 мая 2024
В нашей школе можно только определенные модели смарт-часов и через согласование.
У ребенка были, как по мне, такое себе, мне не понравилось, практичнее кнопочный телефон.
Но решать вам.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 05 мая 2024
Нам часы не зашли. Кнопочный был до конца младшей школы. Тоже лежал в рюкзаке, мне так было спокойнее.
вентиляторная• 06 мая 2024
У дочки были часы. Удобно тем, что все время на руке - не положишь где-нить и забудешь, не украдут из рюкзака, не потеряешь (телефоны дети теряли регулярно). И нет игр и видосов - нет соблазна пялиться в экран.
Фляшка на трьох• 06 мая 2024
Часы, очень удобно, они ведь на руке и маловероятно потеряются
и локацию вижу и связь в любой момент
И переписываться можно
Ах да и никаких отвлекающих игр
и локацию вижу и связь в любой момент
И переписываться можно
Ах да и никаких отвлекающих игр
ЯспАкойнаЯ• 07 мая 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
буде в рюкзаку. на всякий випадок
Автор, вырадок в Украине. А там вас уведомят, если вдруг чего. Если зрение плохое, не подсаживайте ни на какие гаджеты.
Допоможіть знайти
• 07 мая 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
от сьгодні питаю ’коли тебе забрати? можу через обід (уроки до обіду) або в кінці дня’
каже: ’не знаю, давай мабуть в кінці дня’.
а так подзвонила б і сказала