Зубожиння• 06 мая 2024

Студенту вручили повістку, не встиг оформити відстрочку

Студент 25+, перша вища, денна форма. Не оформлював відстрочку, зараз вручили повістку. В такому випадку право на відстрочку зберігається? Хто стикався з такою ситуацією?
nnnnika• 06 мая 2024
Ответ дляBransoletka
А скільки часу приблизно укрпошиа такі листи доставляє?
Зазвичай 2-5 днів, але то ж Укрпошта та і ТЦК може зразу не забрати

slav10• 06 мая 2024
Ответ дляOkk -7ebd
А ви не помітили що в нас зараз ні права ні закони не діють у мого батька бронь, його тягають вже місяць по мед комісіям
Бронь не буде дійсна, якщо не пройшов медкомісію. Це факт
Okk -7ebd• 06 мая 2024
Ответ дляslav10
За три роки перша мед комісія бронь була завжди
Incol• 05 июня 2024
А як ваш студент на кінець травня не отримав довідку і не відніс в ТЦК, хоч інформацію ТЦК і мав би отримати з університету. Яка така безпечність керувала людиною по досягненню 25-ти років ? Бігом за документом про те, що він є студентом денної форми.