Мусик Пусик• 06 мая 2024
Масло ГХИ, маркетинговый ход или правда такое полезное?
Стоит ли покупать для приготовления пищи ребенку?
Марафетчица• 06 мая 2024
Я купую іноді. Але я все життя його їла, або мама смажила і пекла. Тільки раніше воно звалося топлене масло. Бабуся сама робила.
Марафетчица• 06 мая 2024
Ответ длятянитолкайка
Правда
Звичайне масло, тільки не димить, не горить і можна смажити. Про користь не знаю, але хто на дієті, то вряд чі корисне.
Дюагональ• 06 мая 2024
В сенсі ’маркетинговий хід’?? В чому маркетинг? Я не вживаю молочку зовсім, мені погано від неї, смажу на такому маслі собі і дитині(бо рослинна - то канцероген). Під час топління лактоза виходить з масла. Ви можете купити, а можете півдня возитись і сама топити
Мушля з Криму• 06 мая 2024
Фігня. І маркетинг за купу грошей. Якщо хочете, юзайте топлене масло, буде той же ефект.
Дюагональ• 06 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
Прикол))) а хтось десь заперечував, що то топлене масло?)))
60 метрів сметани• 06 мая 2024
Для меня оно оказалось слишком противным на вкус, приторно-сладким. Попробовала и есть дальше не смогла
Эскиз бесконечности• 06 мая 2024
Полезное. Но с таким же успехом можно самому сделать топленое масло. Я покупаю на базаре домашнее. И сама топлю.
Покупая гхи вы переплачиваете.
Так что тут два-в-одном - и маркетинг и полезность
Покупая гхи вы переплачиваете.
Марафетчица• 06 мая 2024
Ответ дляМусик Пусик
Мнения разделились
Чому? Яку користь ви шукаєте в маслі? Віт Е і А? Комусь його взагалі не можна, бо проблеми з ШКТ.
ТрамвайGirl• 06 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
Так это и есть топлёное масло. Его и предки наши делали. Давным-давно его употребляют а еду.
Прокачую сідниці• 06 мая 2024
Нормальное, нам нравится. Стороннего вкуса и запаха нет, не дымит.
Покупаю 0,5 за 280 грн.
Разгуляшка• 06 мая 2024
Ви їсте все лиш корисне, у вас своя скважина, поля з гречкою, вівсом, рисом, ви вирощуєте корів, овецць, курей і їсте тільки натюрліх, якщо ви хочете смажити магазинні курячі грудки, то сенс який?
Бідося• 06 мая 2024
при чому тут маркетинг? Ви маєте на увазі назву Гхі? можливо. Топлене масло існує дуже давно і люди його використовують для смаження, щоб не диміло. На ноьму смачніше виходять страви
я роблю сама, але купую для цього домашнє масло, тоді воно смачніше, з горіховим ароматом
тянитолкайка• 06 мая 2024
Ответ дляМарафетчица
А чому на дієті воно не корисне ?
Бідося• 06 мая 2024
Ответ длятянитолкайка
А чому на дієті воно не корисне ?
бо дуже багато калорій
Гостра на язик• 06 мая 2024
Ответ длятянитолкайка
А чому на дієті воно не корисне ?
Бо якщо на дієті, то краще тушкувати, запікати, а не смажити?
тянитолкайка• 06 мая 2024
Ответ дляБідося
бо дуже багато калорій
До чого тут корисність? На дієті так само потрібно вживати певну кількість жирів.