Пес Патрон• 06 мая 2024

ЕКГ дитини, прокоментуйте, будь ласка, хто розбирається

Готую дитину до операції під загальною анестезією, сказали зробити ЕКГ, сьогодні пішли і ось таке виявили, це відхилення я так розумію (((
Підкажіть, будь ласка, хто розбирається, що це і чим це загрожує дитині? Майже божеволію перед операцією, а тут ще й проблеми з серцем знайшли((( І порадьте, будь ласка, кардіолога дитячого, у Києві! Дитині 13 років
Сонячний зайчик• 06 мая 2024
Зюкова Ирина Борисовна(Добробут)
https://dobrobut.com/doctors/c-zukova-irina-boriso...

Только вот могу сказать, что у вашего ребенка повышенное сердцебиение, у нас так было, Ирина Борисовна направила на суточный холтер-мониторинг и там уже были корректные значения, просто ребенок переживает, волнуется, это сказывается на результате.
ЗавЛабСнаб• 06 мая 2024
Позаміряйте пульс, можливо дитина хвилювалась. Ребенку сделали , узи и холтер притаком экг и все ок
автор Пес Патрон • 06 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Дитина хвилювалась дійсно, боїться операції і постійно накручує себе, вразливий підліток
ОноВамнадо• 06 мая 2024
Берете направлення і Ценр серця. В моєї дитини повна АВ блокада і стоїть ЕКС.
автор Пес Патрон • 06 мая 2024
Ответ дляОноВамнадо
Це Амосова?
ОноВамнадо• 06 мая 2024
Ответ дляПес Патрон
Це Амосова?
Ні, Центр Серця біля БСП.
Тодуров там
ОноВамнадо• 06 мая 2024
Ответ дляПес Патрон
Це Амосова?
З направленням безкоштовно
автор Пес Патрон • 06 мая 2024
Ответ дляОноВамнадо
Ні, Центр Серця біля БСП.
Тодуров там
Братиславська, 5а?
ОноВамнадо• 06 мая 2024
Ответ дляПес Патрон
Братиславська, 5а?
Так
автор Пес Патрон • 06 мая 2024
Ответ дляОноВамнадо
Так
Там черги великі, не підкажете? На цьому тижні реально буде попасти?
ОноВамнадо• 06 мая 2024
Ответ дляПес Патрон
Не скажу. Як повезе. Може і через три дні, а може і два тижні.
Ще на Іллєнка в центр Емця можна.
Я пишу про них, бо знаю, як там. А ви дивіться, куди зручно.
автор Пес Патрон • 06 мая 2024
Ответ дляОноВамнадо
Ще на Іллєнка в центр Емця можна.
Та мені головне швидше, бо на вівторок операція призначена