КаваЗМолоком• 07 мая 2024
Чоловік, ви б образились?
Через те, що у нас в місті зараз страшенно ловлять чоловік взяв відпустку на кілька днів. Дочці 6 років, хворіє часто і завжди з роботи відпрошуюсь я. Зараз теж має легку застуду, якщо є можливість залишити вдома, я б залишила. Але він каже, що вони будуть сваритись, а він хотів серіали подивитись. Я трохи притиснула, сказав добре, залишай. Але я подумала, що справді, буде кіпіш і повела дочку в садок. Вона попросила взяти її на роботу і ось, ми на роботі. А чоловік відпочиває. Я зла як чорт. Це ніби моє рішення, але чому для нього не логічно, що дитина має бути з ним, якщо він вдома? А він собі відпочине, поки на маршрутці їздимо і працюємо
Я_з_Франека• 07 мая 2024
А говорят, что не идут на войну, потому что им свою семью нужно защищать и больше они никому ничего не должны.
Вот он, защитник семьи в чистом виде. Поздравляю!
Госпожа Белладонна• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Він мʼягкий, казав же залишити вдома, коли пояснила . Я могла залишити
Так ви ж самі взяли її, на кого ображатися?
КаваЗМолоком
• 07 мая 2024
Ответ длямладокошкина
Хвора дитина, потягли не в садочок, а на роботу, л-логіка
Так, бо тут я наглядаю
А я з косою• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
В нього раз на купу років зявилася можливість побути вдома одному. Тому він стоїть за себе
То чого ви ниєте, якщо навіть зараз захищаєте його? Прийняли те, що він вирішив, то робіть як вирішили. Чого вас кидає? Чого ображатися? Дитячий садок якийсь у вас, а не сім‘я.
Я_з_Франека• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
А ви за нього)))
младокошкина• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Так, бо тут я наглядаю
А в садочку не наглядають?
Госпожа Белладонна• 07 мая 2024
Ответ дляДрібка щастя
Причем по просьбе дочери
А обидеться надо на мужа)))
Чай не пью, только кофе• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
він батько, він мав це сам запропонувати, а не ’погодитись’ після довгих вмовлянь та пояснень.
Але ж і ви трохи винні в цій ситуації, бо судячи з усього, старанно оберігаєте його від ’труднощів’ догляду за дитиною. Чому ви потащити її з собою на роботу? Це був ваш вибір.
КаваЗМолоком
• 07 мая 2024
Ответ дляА я з косою
Не захищаю, я дуже зла. Але поставте себе на його місце. Якщо йому самому це не прийшло в голову, а я буду наполягати, то він буде вважати, що я навмисне залишила дочку, щоб зіпсувати його вихідний
КаваЗМолоком
• 07 мая 2024
Ответ длямладокошкина
А в садочку не наглядають?
Ой, ні, не наглядають
Слава Українi• 07 мая 2024
К чему тема? Что вы живёте с недомужиком, который своей тени боится. При этом ещё в ущерб себе
Госпожа Белладонна• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
На чоловіка. Він мав з вечора сказати, що дочка хворіє і посидить з нею. І не треба би було будити в 7 ранку і щось думати
Ок, розбудили. Так а навіщо потягнули на роботу?
младокошкина• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Ой, ні, не наглядають
Що таке легка застуда? В якому стані дитина, якщо ви вважажте, що вона може висидіти весь день з вами на роботі, але не в садочку?
Ждун с Нибиру• 07 мая 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
мдааааааа
я бы ему устроила отдых!!!!
ребенок болеет - оба родителя обязаны смотреть за ним
а не только мама!!!
я бы ему устроила отдых!!!!
а не только мама!!!
так ще й хвору дитину потягнула на роботу(
Плекаю думи• 07 мая 2024
Якщо чесно, таке, чого на чоловіка ображатись, ви прийняли таке рішення, в мене дитина залишилась би вдома і крапка
Госпожа Белладонна• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
А ви не можете на вихідних сходити на атракціони з дочкою, щоб він побув сам?
Кошкина мать• 07 мая 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Себе в ТЦК здайте
Я вже там була, дякую, раджу і вам побувати)
Сегодня не целуюсь• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Так почему не оставили? Злитесь теперь только на себя
КаваЗМолоком
• 07 мая 2024
Ответ дляПлекаю думи
Я хотіла щоб йому було добре і я не виглядала поганою. Щоб дочка була під наглядом. І погано зробила собі.
ЕлькиПальки• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Сама придумала сама образилась
...схоже то вас в ТЦК треба здати, виб москалям мозок без куль би виносили
КаваЗМолоком
• 07 мая 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
На нього, тому що він сам не запропонував
Сегодня не целуюсь• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Серьезно? Вы сами какой-то сценарий придумали, обиделись на то, что пошло не по вами задуманному. Он согласился в итоге. Это ключевое. Но вам так удобнее, вы хотите жертвой быть, в глазах окружающих так выглядеть. Логичный вопрос: зачем вам муж?
КаваЗМолоком
• 07 мая 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Сама не знаю
Весёлая морковка• 07 мая 2024
Я уверенна, что эта же история от вашего мужа звучала бы совсем по-другому
Сегодня не целуюсь• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Сама не знаю
А потом вы вернетесь с ребенком домой, холодильник пустой, он все сожрал и не приготовил ужин для вас с дочерью, а в стиралке стирка неразобранная с утра, и вы впрягаетесь во вторую смену! Семья мечты!
Раз одела не бу• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Ваш яйценос завтра забʼє на роботу і сяде на шию. А ви будете тягати дитину на роботу, щоб не заважати дивитись серіали.
КаваЗМолоком
• 07 мая 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Так і є. Я маю купити мʼясо і приготувати вечерю