КаваЗМолоком• 07 мая 2024

Чоловік, ви б образились?

Через те, що у нас в місті зараз страшенно ловлять чоловік взяв відпустку на кілька днів. Дочці 6 років, хворіє часто і завжди з роботи відпрошуюсь я. Зараз теж має легку застуду, якщо є можливість залишити вдома, я б залишила. Але він каже, що вони будуть сваритись, а він хотів серіали подивитись. Я трохи притиснула, сказав добре, залишай. Але я подумала, що справді, буде кіпіш і повела дочку в садок. Вона попросила взяти її на роботу і ось, ми на роботі. А чоловік відпочиває. Я зла як чорт. Це ніби моє рішення, але чому для нього не логічно, що дитина має бути з ним, якщо він вдома? А він собі відпочине, поки на маршрутці їздимо і працюємо
Чай не пью, только кофе• 07 мая 2024
Ответ дляNatalia505
абсолютно правильно, кожен зробив як хотів і вважав за потрібне. І все б нічого, тільки життя автора викликало бурю емоцій на порадниці.
Так не було б цієї бурі, яки автора все влаштовувало Але ж вона сама пише, що зла як чорт.

оксюморон• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Не захищаю, я дуже зла. Але поставте себе на його місце. Якщо йому самому це не прийшло в голову, а я буду наполягати, то він буде вважати, що я навмисне залишила дочку, щоб зіпсувати його вихідний
Батькові дитина псує вихідний ?!
Як_наготую...• 07 мая 2024
Автор, в данной ситуации вам остается обижаться только на себя.
Зоряний Шлях• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Берите выше - дочка специально заболела, чтобы испортить всем день
-Ань-• 07 мая 2024
Населення в маршрутках уже не те... В часи ковідоістерії на шматочки розірвали б, якби помітили ознаки застуди. І з маршрутки викинули б.
-Ань-• 07 мая 2024
Раніше гнобили за життя без маски.
Зараз гноблять за життя не на фронті.
Сундучок с каникулами• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Він мʼягкий, казав же залишити вдома, коли пояснила . Я могла залишити
Так хто вам винен. Ви непослідовна і взагалі дивна. Вам треба подумати над своєю поведінкою, а не над поведінкою чоловіка.
Сундучок с каникулами• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
На чоловіка. Він мав з вечора сказати, що дочка хворіє і посидить з нею. І не треба би було будити в 7 ранку і щось думати
Точно так і ви могли сказати: Дочка хворіє- завтра вдома з тобою.
Сундучок с каникулами• 07 мая 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
він батько, він мав це сам запропонувати, а не ’погодитись’ після довгих вмовлянь та пояснень.
Але ж і ви трохи винні в цій ситуації, бо судячи з усього, старанно оберігаєте його від ’труднощів’ догляду за дитиною. Чому ви потащити її з собою на роботу? Це був ваш вибір.
Судячі з усього там все вирішує жінка, тому і чоловік нічого не пропонує. От сказали посиди з дитиною, то він же погодився. Автор все одно все на себе перетягнула.

палка-копалка• 07 мая 2024
довбануті чоловіки, користі від них жодної - тільки зло розповсюджують
гвалтують, вбивають, у сім´ях насильство, у державах накерували безлади, що самим життя немає, вже, навіть, нездатні виконати свій єдиний обов´язок - забезпечити сім´ю і тут всідаються на жіночі плечі
як же ми їх такими виховуємо?

автор, рекомендую більше дітей не народжувати жодному чоловіку, це не оцінять, від цих монстрів бездушних треба триматися як найдалі

ображайтеся - не ображайтеся, йому як з гуся вода, далі краще не буде
займайтеся собою і максимально у своїх умовах живіть у своє задоволення
він, кажете, вдома залишився? тоді ви у свій вихідний зранку встали, чмокнули зі словами, що у вас особисті справи, і поїхали на цілий день теж відпочити від роботи, від сімейних клопотів, від дитини (сваряться вони - то його особисті проблеми)
Мрію про пончик• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Ви дивна, чому не залашили?
Козачка• 07 мая 2024
Ви тютя
Мрію про пончик• 07 мая 2024
Ответ дляКозачка
Ви тютя
А тепер шукає привід образитися
Ms. Любмая жена• 07 мая 2024
Подать на алименты. Мужика в ТЦК. Дитё если болеет никуда не возить в садики и на работы. Все.
Борщик• 07 мая 2024
Відсутність комунікації у родині - велика проблема. І у вас вона є.
Ms. Любмая жена• 07 мая 2024
Ответ дляпалка-копалка
як же ми їх такими виховуємо?

Згодна. Сама вже двічі звільнилась від такого баласту.
Ms. Любмая жена• 07 мая 2024
Ответ дляБорщик
Може проблема в тому що чоловік автора -ліниве тупе одоробло з нульовою емпатією?
Борщик• 07 мая 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Це не відміняє проблеми вище...
Зоркая Зорро• 07 мая 2024
Я вас понимаю, те кто пишут оставила бы дома и не спрашивала, у них наверно очень хорошие папы для детей.
Я бы сейчас тоже оставила дома ребёнка, я и оставляла конечно болеющего с папой, и он ему готовил что - то из полуфабрикатов и играл с ребенком на приставке , но когда был совсем маленький, и речи быть не могло, я и в ванну то сходить не могла, если я в ванной а ребенок расплакался уже под ванной недовольный голос ’выходи, ребенок орёт, не слышишь?’ Так что я вас понимаю. Но вам надо все таки обсудить ситуацию с этими оставляниями. Может он не считал что ребенок очень болен, для того что б дома оставаться? У меня муж бывает настаивает на том что надо вести, что остаточное, и чего дома нудиться.

ГейСюда• 07 мая 2024
Прячьте дальше под юбкой своего ухылянта, чтобы не дай Бог не поймали за яйки
Малибу-инструктор• 07 мая 2024
Ну)) обіділась - дивне слово в цій ситуації. Дуже дивне.... І сама ситуація показова. Зайчик ховається від служби і так за себе преживає, бідненький,. що аж свою дитину не витримає...нерви, штош...)
Маю декілька думок• 07 мая 2024
а у автора были дни когда она могла себе позволить остаться дома одна и полежать на диване? если да, тогда сильно спешить обижаться на мужа не стоит
Вбигудях• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Вбигудях• 07 мая 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Луччий папка!!!
тут, схоже, сама лучча мамка, баламутить всіх
Холодная каша• 07 мая 2024
Подумаєш, мужик захотів серіал подивитись. Скільки там тої Санта Барбари. :)
А взагалі, автор співчуваю, у вашої бубочки відсутні яйка.
Калинові вуста• 07 мая 2024
Автор я вас вынуждена огорчить что ваши проблемы только начались...я такая же
Калинові вуста• 07 мая 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
мдааааааа
я бы ему устроила отдых!!!!
ребенок болеет - оба родителя обязаны смотреть за ним
а не только мама!!!
С таким отцом кроме ссоры бы ничего хорошего не произошло и дома если бы оставили тоже проблемы бы были
Там папа особенный...
Калинові вуста• 07 мая 2024
Да автор ещё домой придёте он попросит вас ужин приготовить насыпать и посуду помыть а то он за целый день устал...
Королева Сарказма• 07 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Так і є. Йому теж 6, весь час так кажу
Так для вас це нормально, ви це підтримуєте, для чого тема, щоб що?
Экспертиза• 07 мая 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Вы знаете мне это на помнило на бывшего мужа
у него плохо шла работа - и он говорил я сегодня не выйду торга нет не хочу
и сидел в гостевой комнате
В это время когда мне пришлось выйти на работу имея на руках 2х месячную дочку и он при этом не помогал
я взяла няню на помощь
Он с 9 и до 16-00 пока была няня дома даже не выходил
Не играть не гулять с ребенком
Ну в общем - поэтому он уже и бывший муж
нах.. мне такой мужик
я сама справлюсь без такого придурка
дура , я что просто вышла замуж ...
А розкажіть будь ласка як ви з ним почали зустрічатися і як розвивалися ваші відносини до шлюбу і народження дитини, яким він був. Чи робив він для вас щось у відносинах, як він себе взагалі вів, і якщо погано, то чому ви це ігнорували