07 мая в 09:56

Чоловік, ви б образились?

Через те, що у нас в місті зараз страшенно ловлять чоловік взяв відпустку на кілька днів. Дочці 6 років, хворіє часто і завжди з роботи відпрошуюсь я. Зараз теж має легку застуду, якщо є можливість залишити вдома, я б залишила. Але він каже, що вони будуть сваритись, а він хотів серіали подивитись. Я трохи притиснула, сказав добре, залишай. Але я подумала, що справді, буде кіпіш і повела дочку в садок. Вона попросила взяти її на роботу і ось, ми на роботі. А чоловік відпочиває. Я зла як чорт. Це ніби моє рішення, але чому для нього не логічно, що дитина має бути з ним, якщо він вдома? А він собі відпочине, поки на маршрутці їздимо і працюємо
Налитое яблочко 07 мая в 09:57
Удалено администрацией...
Каллипсо 07 мая в 09:57
Странное отношения отца к дочке. Такое впечатление, что он левый дядя, сори, автор 🤷
З понеділка на дієті 07 мая в 09:58
мдааааааа
я бы ему устроила отдых!!!!
ребенок болеет - оба родителя обязаны смотреть за ним
а не только мама!!!
60 2
автор КаваЗМолоком 07 мая в 09:58
Ответ дляНалитое яблочко
Удалено администрацией...
Він мʼягкий, казав же залишити вдома, коли пояснила . Я могла залишити
29 1
Каллипсо 07 мая в 09:58
Отец дома, больного ребенка на работу потащили. Для меня это вне понимания ...
Миллениалка 07 мая в 09:58
Ответ дляКаллипсо
Странное отношения отца к дочке. Такое впечатление, что он левый дядя, сори, автор 🤷
Та не, просто ему тоже 6 лет. Вот они и подерутся в песочнице)
64 1
Дрібка щастя 07 мая в 09:59
Ответ дляКаллипсо
Отец дома, больного ребенка на работу потащили. Для меня это вне понимания ...
Причем по просьбе дочери
автор КаваЗМолоком 07 мая в 09:59
Ответ дляКаллипсо
Странное отношения отца к дочке. Такое впечатление, что он левый дядя, сори, автор 🤷
Ні, вони класно ладять, коли ладять. А як ні, то кіпіш і я рятую обох
31 1
Раз одела не бу 07 мая в 09:59
Луччий папка!!!
13 7
Налитое яблочко 07 мая в 09:59
Ответ дляКаваЗМолоком
Він мʼягкий, казав же залишити вдома, коли пояснила . Я могла залишити
Що вам, що чоловікові пофіг на дитину. Ви посунули її хвору по маршрутках, а він не захотів з нею бути.
автор КаваЗМолоком 07 мая в 09:59
Ответ дляМиллениалка
Та не, просто ему тоже 6 лет. Вот они и подерутся в песочнице)
Так і є. Йому теж 6, весь час так кажу
4 1 1
Раз одела не бу 07 мая в 10:00
Ответ дляЗ понеділка на дієті
мдааааааа
я бы ему устроила отдых!!!!
ребенок болеет - оба родителя обязаны смотреть за ним
а не только мама!!!
Папка там класний, такого треба берегти! Не можна нагружати, папочка боїться тцк і хоче серіали ♥️♥️♥️
33 1
Love_Love_Love_ 07 мая в 10:01
Їздіть на таксі і не працюйте🤷‍♀️
ТебеОноНадось 07 мая в 10:01
Автор, когда писали историю , цель была плохой папа или плохие тцк?
Тема пошла по траектории плохой папа 😀
Потребую апгрейду 07 мая в 10:02
Муж сказал не оставляй - не оставили, дочь сказала хочу на работу - повезли на работу. Вы сами виноваты, ведетесь на всё что вас просят. Авторитета в семье у вас не будет.
автор КаваЗМолоком 07 мая в 10:02
Ответ дляТебеОноНадось
Автор, когда писали историю , цель была плохой папа или плохие тцк?
Тема пошла по траектории плохой папа 😀
Всі погані
3 1 1
Дикая Роза 07 мая в 10:03
Ответ дляКаллипсо
Странное отношения отца к дочке. Такое впечатление, что он левый дядя, сори, автор 🤷
Но, вообще, ребёнок очень желанный и он умолял Автора родить.
13 1
З понеділка на дієті 07 мая в 10:03
Ответ дляРаз одела не бу
Папка там класний, такого треба берегти! Не можна нагружати, папочка боїться тцк і хоче серіали ♥️♥️♥️
Вы знаете мне это на помнило на бывшего мужа
у него плохо шла работа - и он говорил я сегодня не выйду торга нет не хочу
и сидел в гостевой комнате
В это время когда мне пришлось выйти на работу имея на руках 2х месячную дочку и он при этом не помогал
я взяла няню на помощь
Он с 9 и до 16-00 пока была няня дома даже не выходил
Не играть не гулять с ребенком
Ну в общем - поэтому он уже и бывший муж
нах.. мне такой мужик
я сама справлюсь без такого придурка
дура , я что просто вышла замуж ...
18 2
Пиу!Пиу! 07 мая в 10:03
Автор, ви що, жартуєте? 6 років дитині, а таке враження, що і чоловіку теж. Тож донька не грудна дитина, що деякі тати не справляються, доросла ж дівчинка. Якось би помирилися, чоловік взагалі-то дядя дорослий, голова в нього не лише щоб їсти.
А ви молодець, тягніть і далі все на собі, а чоловік хай лишається безруким.
Дикая Роза 07 мая в 10:04
Ответ дляКаваЗМолоком
Він мʼягкий, казав же залишити вдома, коли пояснила . Я могла залишити
Но Вы решили назло кондуктору пойти пешком...
16 2
автор КаваЗМолоком 07 мая в 10:05
Ответ дляДикая Роза
Но Вы решили назло кондуктору пойти пешком...
Ми йшли в садок, так вийшло. Я таки хочу, щоб дитина була під наглядом
12 1
Раз одела не бу 07 мая в 10:06
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Вы знаете мне это на помнило на бывшего мужа
у него плохо шла работа - и он говорил я сегодня не выйду торга нет не хочу
и сидел в гостевой комнате
В это время когда мне пришлось выйти на работу имея на руках 2х месячную дочку и он при этом не помогал
я взяла няню на помощь
Он с 9 и до 16-00 пока была няня дома даже не выходил
Не играть не гулять с ребенком
Ну в общем - поэтому он уже и бывший муж
нах.. мне такой мужик
я сама справлюсь без такого придурка
дура , я что просто вышла замуж ...
Ви молодець, що здихались баласту! А я от читаю автора, і все в цій темі прекрасно. Навіть не знаєш, як коментувати🙄
12 1
Дикая Роза 07 мая в 10:06
Ответ дляКаваЗМолоком
Ми йшли в садок, так вийшло. Я таки хочу, щоб дитина була під наглядом
К чему тема? Муж добрый и мягкий, готов был сидеть дома с дочкой но, Вы повели её в сад и по дороге затащили к себе на работу. На кого Вы обижаться собрались?
16 1
автор КаваЗМолоком 07 мая в 10:08
Ответ дляДикая Роза
К чему тема? Муж добрый и мягкий, готов был сидеть дома с дочкой но, Вы повели её в сад и по дороге затащили к себе на работу. На кого Вы обижаться собрались?
На чоловіка. Він мав з вечора сказати, що дочка хворіє і посидить з нею. І не треба би було будити в 7 ранку і щось думати
19 2 1
Не гавкаю- но охраняю 07 мая в 10:08
Ответ дляНалитое яблочко
Удалено администрацией...
Себе в ТЦК здайте
7 3
Сиреневая цапля 07 мая в 10:09
Автор, батько рідний чи вітчим? У рідного я б і не питала навіть! Здайте це ледащо в ТЦК, якщо йому з дитиною 6 річною в западло побути, коли мати гроші заробляє!
7 3
Дикая Роза 07 мая в 10:09
Ответ дляКаваЗМолоком
На чоловіка. Він мав з вечора сказати, що дочка хворіє і посидить з нею. І не треба би було будити в 7 ранку і щось думати
Зачем Вы потащили дочь с утра ро маршруткам и работам?
А я з косою 07 мая в 10:09
В мене чоловік, якщо треба з трьома дітьми вдома сидить доки мене немає. Він батько, тому також виконує свої обов’язки.
Може ще третю? 07 мая в 10:09
Нахіба б мені таке здалося? Яєць нема, дитина не потрібна...
автор КаваЗМолоком 07 мая в 10:10
Ответ дляА я з косою
В мене чоловік, якщо треба з трьома дітьми вдома сидить доки мене немає. Він батько, тому також виконує свої обов’язки.
В нього раз на купу років зявилася можливість побути вдома одному. Тому він стоїть за себе
9 3 2 1