07 мая в 14:20

Річниця весілля у подруги. Чи правильно так робити як вона?

Я з сімʼєю проживаю у Києві. Подруга живе в іншому місті. На минулому тижні написала мені в вайбері що буде з чоловіком в понеділок у Києві і запрошують нас в ресторан на вечерю з нагоди їх річниці весілля (10 років).
Вчора ми з чоловіком приїхали в ресторан у зазначений час. Я купила великий букет квітів для « нареченої» ( вийшов майже 1500 грн) і подарували конверт з 4000 грн.
В кінці вечора офіціант запитує про розрахунок готівка чи картка і мене подруга питає: у вас що буде - готівка чи картка???
Я, якщо чесно, мало не вдавилась….
Рахунок вийшов майже на 6000 гривень. З них мій чоловік оплатив половину, тобто три тисячі….
Потім ми сіли в таксі і поїхали додому наче обісрані…
Навіщо мені такі гулянки? У людей річниця і виходить що « кружила» їх я з чоловіком.
Подарунок 4000 грн+ квіти 1500 грн + поділили чек 3000 грн…
Ітого, 8500 грн за вечір не зрозуміло за що і навіщо. Я обурена просто. Чоловік каже не звертати уваги, а я просто хочу заблокувати таких друзів.
П.С. Ми по ресторанах не ходимо, стараємось економити в такий час, і я просто досі не можу заспокоїтись…
Подруга мені пише, а я навіть читати не хочу. Бо не розумію звідки у людини совість. Якщо ви хотіли просто посидіти в ресторані і розділити чек, то скажіть ротом що нічого не даруйте, просто посидимо. А не отак.
Відчуваю себе лохом
Безпринципова 07 мая в 14:22
Она может и не думала, что вы что-то подарите. Но она ж не дура в конце концов, когда уже конверт получила, можно было и не делить чек.
Сиреневенькая 07 мая в 14:22
Ну не платили бы
Пугачиха 07 мая в 14:22
То ви ще скромно посиділи якось.
12 2
Цідило правди 07 мая в 14:22
Я бы сказала, что наша доля в конверте. И мило улыбаться)
74 2 1
Безпринципова 07 мая в 14:23
Ответ дляЦідило правди
Я бы сказала, что наша доля в конверте. И мило улыбаться)
Супер)
СережкинаЯ 07 мая в 14:25
Ну така подруга просто. Робіть висновки.
Я би теж була здивована, якщо чесно. У нас серед оточення якщо запрошують на вечерю на честь якоїсь події, то оплачують вечерю ті, хто запросив. А гості дарують подарунки.
Якщо в форматі «ну ми просто в місті, давайте зустрінемось», то рахунок ділимо.
Я така бойова 07 мая в 14:23
Так если они позвали на праздник,то они как бы и должны оплатить счёт в ресторане
Сиджу тихенько 07 мая в 14:24
Якась нагла подруга, і подарунок взяла, і рахунок розділила.
Я б більше не спілкувалася з нею.
А я нівроку 07 мая в 14:24
Ответ дляЦідило правди
Я бы сказала, что наша доля в конверте. И мило улыбаться)
Я б так само сказала
побольшомусекретику 07 мая в 14:24
вы же промолчали, заплатили. она и не поняла, что не так
для меня это тоже ненормально, но я бы разобралась на месте
Файна_зупка 07 мая в 14:24
Ответ дляпобольшомусекретику
вы же промолчали, заплатили. она и не поняла, что не так
для меня это тоже ненормально, но я бы разобралась на месте
Все вона зрозуміла
Матраскин Брат 07 мая в 14:24
Ну так себе на троечку троллинг но тему развивай
2 2 1
Без комплексів 07 мая в 14:25
я бы тоже бесовалась..
Пугачиха 07 мая в 14:26
Автор, а відкрийте повідомлення, цікаво що пише
Файна_зупка 07 мая в 14:27
Ціна такої дружби 4000грн
Ось і все.
Я б нічого не пояснювала, тому що всі все розуміють і без слів. Все зроблено навмисно
Бабця в мештах 07 мая в 14:27
Та ну нах, чесно. Тупа ситуація. Висловіть їй що думаєте, вам вже нема що втрачати, що це не дружба.
автор Пригощаю кашею 07 мая в 14:27
Ответ дляПугачиха
Автор, а відкрийте повідомлення, цікаво що пише
Я бачу й так, не відкриваючи, мені на екрані висвічувалося. Пише що вже збираються додому їхати, типу круто посиділи і тд
Я Вас не боюся 07 мая в 14:28
Ответ дляФайна_зупка
Ціна такої дружби 4000грн
Ось і все.
Я б нічого не пояснювала, тому що всі все розуміють і без слів. Все зроблено навмисно
Виходить 8500, а не 4000, дорогувато.
14 1
Пугачиха 07 мая в 14:28
Ответ дляПригощаю кашею
Я бачу й так, не відкриваючи, мені на екрані висвічувалося. Пише що вже збираються додому їхати, типу круто посиділи і тд
Тобто вона порахувала конверт і їй все норм. Тоді не відповідайте, вважайте це оплатою за досвід на майбутнє
автор Пригощаю кашею 07 мая в 14:30
Ответ дляПугачиха
Тобто вона порахувала конверт і їй все норм. Тоді не відповідайте, вважайте це оплатою за досвід на майбутнє
Ну поки ми сиділи в ресторані, то вона конверт не відкривала. Вона його зразу поклала собі в сумочку. Це вже в готелі, після того як ми розійшлися, вони побачили яка там сума лежала
Незламна 07 мая в 14:30
О ми так з друзями зібрались на шашлик у нас, скуплялись разом ( з домовленістю потім дома порахувати всі витрати і розділити рахунок, все оплачували ми. Потім вже дома вони нам сказали що одружились ну ми звичайно ще й конверт їм подарували а потім виявилось що ми їх привітали ще й вечір вийшов за наш рахунок, ніхто так нічого і не відав, ну не приємно якщо чесно, більше не хочу спілкування.
9 2
Малибу-инструктор 07 мая в 14:30
Так. а що вам заважало сказати їй, в нас готівка. подивіться в конверт, що ми подарували і візьміть скільки хочете))
В чому проблема була?))
Мішечок щастя 07 мая в 14:30
Ответ дляЦідило правди
Я бы сказала, что наша доля в конверте. И мило улыбаться)
Так це хороший варіант але я часто не можу швидко зреагувати, а потім шкодую)
После шести ни-ни 07 мая в 14:30
Нормально, пожрали нахаляву + 1000 с букетом домой увезли
Подругу нахер, а вам на курсы - я ж не лох.
Малибу-инструктор 07 мая в 14:31
Ответ дляМішечок щастя
Так це хороший варіант але я часто не можу швидко зреагувати, а потім шкодую)
Єдине правильне рішення. я б так вчинила точно)
Пугачиха 07 мая в 14:31
Ответ дляПригощаю кашею
Ну поки ми сиділи в ресторані, то вона конверт не відкривала. Вона його зразу поклала собі в сумочку. Це вже в готелі, після того як ми розійшлися, вони побачили яка там сума лежала
От зробіть висновки і все, не сваріться, просто на майбутнє матимете на увазі, як гуляти з такими
муха в кедах 07 мая в 14:31
Є такі люди, яким будь-яка ганьба - не проблема, якщо є зиск. Таке було і буде.
Наслідок поганого виховання, злиденного життя і травмованого дитинства.
автор Пригощаю кашею 07 мая в 14:31
Ответ дляМалибу-инструктор
Так. а що вам заважало сказати їй, в нас готівка. подивіться в конверт, що ми подарували і візьміть скільки хочете))
В чому проблема була?))
Ну це вже зараз такі думки приходять, а тоді я була в шоці і мій чоловік теж
13 1
ПлакалаВАвто 07 мая в 14:35
Та вроде все ок. Они же просто поужинать вас пригласили и по логике 50 на 50. Подарок, эт уже ваша инициатива.
Но да, если бы нам подарили подарок, то мы бы оплатили ужин
21 2
Малибу-инструктор 07 мая в 14:37
Ответ дляПригощаю кашею
Ну це вже зараз такі думки приходять, а тоді я була в шоці і мій чоловік теж
Так буває. Не терзайте себе за тормоз)) Але на майбутнє. Коли ви від якоїсь ситуції в шоці. не спішіть вчиняти якісь дії. Дайте собі звилин 5-10 щоб зібратися думками. Згадайте, що в таких випадках говорить етикет. А етикет говорить : хто запрошує, той і оплачує. Інша справа була б , якщо б фраза звучала так: ’Ми тут проїздом, може зустрінемося з нагоди нашої річниці?’ Це пропозиція, яка має на увазі. що платять всі порівну, тоді ви могли подарунок нести чи ні - на свій розсуд. Але зараз люди не в курсі цих тонкощів. тож перед такими походами краще уточнювати хто і як платить.