07 мая в 15:08

Що робити з родичами які вірять у наступ кожні півмісяця

Є родичі,і вони сліпо вірять всім новинам що пишуть у телеграмі.І тому: на кожне свято замість поздоровлення отримую 65555 різних постів що "руські наступають на *свято*" і ще кожного 24 числа звонять і питають : " а на вас руські вже наступили?як це ні по новостям сказали що 24 буде наступ"Я вже і думаю блокнути їх,але приходиться бачитися раз у 2-4 тижні( не напряму).Що з ними робити?????
Паспортний стіл 07 мая в 15:09
Не общаться на эти темы
іронічна антитеза 07 мая в 15:10
Удалено администрацией...
Пэрисхилтонша 07 мая в 15:11
Ответ дляіронічна антитеза
Удалено администрацией...
Да, это грустно. И по Дон области прут твари
7 1
Ку ка ку ка ку 07 мая в 15:11
Кажіть, тоді ми їдемо до вас)
8 1 1
Анонимба 07 мая в 15:11
А мене дико дратують запитання після обстрілів: «Ну що, ваші квартири ще цілі»?
Пэрисхилтонша 07 мая в 15:12
Ответ дляАнонимба
А мене дико дратують запитання після обстрілів: «Ну що, ваші квартири ще цілі»?
Мой дом сгорел. Вот узнала на днях
Твоя космішна 07 мая в 15:12
А чому ви ще там?Тікайте!
AVIV@ 07 мая в 15:12
Ответ дляіронічна антитеза
Удалено администрацией...
Ви хоча б назву українського міста вивчить.
Суми з однією літерою М.
8 3 1
Анонимба 07 мая в 15:13
Ответ дляПэрисхилтонша
Мой дом сгорел. Вот узнала на днях
Щиро співчуваю вам.
автор Цукрові вишні 07 мая в 15:13
Ответ дляАнонимба
А мене дико дратують запитання після обстрілів: «Ну що, ваші квартири ще цілі»?
В інст пабліках теж боти люблять писати ’ну фо там мій крижопіль стоїть?можете сфоткати хтось по вулиці зубодробільній дім 228’,просто бісять такі, і їх кількість
Пэрисхилтонша 07 мая в 15:13
Ответ дляАнонимба
Щиро співчуваю вам.
Единственное, что радует, что теперь хоть кацапня не будет в вещах рыться и на кровати моей лежать.
8 6
Коко Шанель 07 мая в 15:16
Ответ дляіронічна антитеза
Удалено администрацией...
ты руцкая?
Бритоножка 07 мая в 15:17
Я не дивлюся новини та не читаю. Але скажу вам, що щось таки буде. І ваші родичі не просто так впадають у паніку. На Херсонщині в моєму рідному селі будують лінію оборони. Кажуть, що справи будуть дуже кепські. Військові хочуть втримати Миколаїв. За Херсон вже й мова не йде. Військові просять людей не чухатися, а виїзджати у більш безпечні міста, поки є ще час.
8 4 1
Безсовісна кума 07 мая в 15:17
Ігноруватм
автор Цукрові вишні 07 мая в 15:18
Ответ дляБритоножка
Я не дивлюся новини та не читаю. Але скажу вам, що щось таки буде. І ваші родичі не просто так впадають у паніку. На Херсонщині в моєму рідному селі будують лінію оборони. Кажуть, що справи будуть дуже кепські. Військові хочуть втримати Миколаїв. За Херсон вже й мова не йде. Військові просять людей не чухатися, а виїзджати у більш безпечні міста, поки є ще час.
Да коли ж воно буде??Кожний тиждень вже якийсь новий наступ , і ніколи вони не наступають
Твоя космішна 07 мая в 15:18
Ответ дляЦукрові вишні
Да коли ж воно буде??Кожний тиждень вже якийсь новий наступ , і ніколи вони не наступають
Так напишіть ваше місто
автор Цукрові вишні 07 мая в 15:19
Ответ дляТвоя космішна
Так напишіть ваше місто
Одеса,все щось вони наступають , да наступити не можуть
Твоя космішна 07 мая в 15:20
Ответ дляБритоножка
Я не дивлюся новини та не читаю. Але скажу вам, що щось таки буде. І ваші родичі не просто так впадають у паніку. На Херсонщині в моєму рідному селі будують лінію оборони. Кажуть, що справи будуть дуже кепські. Військові хочуть втримати Миколаїв. За Херсон вже й мова не йде. Військові просять людей не чухатися, а виїзджати у більш безпечні міста, поки є ще час.
А як можна втримати навалу з кацапії,де 140 млн нелюдей,а в нас всього скільки населення залишилоь?
6 1
Бритоножка 07 мая в 15:20
Ответ дляЦукрові вишні
Да коли ж воно буде??Кожний тиждень вже якийсь новий наступ , і ніколи вони не наступають
А хто вам казав, що це буде найближчий тиждень? У всіх прогнози на Червень-Липень. Але ви ж розумієте, що ці свині російські письмо з попередженням нам не напишуть і наша влада нічого нам не скаже. Як було 24-го лютого.
іронічна антитеза 07 мая в 15:20
Ответ дляAVIV@
Ви хоча б назву українського міста вивчить.
Суми з однією літерою М.
самого факта это не отменяет
Пэрисхилтонша 07 мая в 15:21
Ответ дляБритоножка
Я не дивлюся новини та не читаю. Але скажу вам, що щось таки буде. І ваші родичі не просто так впадають у паніку. На Херсонщині в моєму рідному селі будують лінію оборони. Кажуть, що справи будуть дуже кепські. Військові хочуть втримати Миколаїв. За Херсон вже й мова не йде. Військові просять людей не чухатися, а виїзджати у більш безпечні міста, поки є ще час.
Блин, с.ки долбанные! Не очень приятные вещи вы пишите
іронічна антитеза 07 мая в 15:22
Ответ дляЦукрові вишні
Одеса,все щось вони наступають , да наступити не можуть
ну вы сравнили Одесу и Суми
автор Цукрові вишні 07 мая в 15:22
Ответ дляіронічна антитеза
ну вы сравнили Одесу и Суми
Я про ті Суми навіть не вспоминала
IQ 80 07 мая в 15:23
Ответ дляЦукрові вишні
Одеса,все щось вони наступають , да наступити не можуть
о, нам родичі (ВПО, зараз в Європі) теж нещодавно казали, що в них звідкись інфа, що будуть в Одесі бої в квітні-травні, що якщо так, щоб до них тікали.
але наші хоч зрідка щось таке кажуть, в цілому нормальні
3 1
3@йk@ 07 мая в 15:24
Под каким соусом только не подают троли свои темы🤣🤣🤣
Бритоножка 07 мая в 15:26
Ответ дляТвоя космішна
А як можна втримати навалу з кацапії,де 140 млн нелюдей,а в нас всього скільки населення залишилоь?
Всі це розуміють, тільки не наша влада… Ніяк не втримають, нажаль…Військові кажуть, які знаходяться під Херсоном, що скоріше всього Херсон повернеться знову росії. Місто та область будуть віддавати, щоб втримати Миколаєв та Одесу. Але це так, те що говорять, а там ніхто не знає, можливо якась домовленність буде…
5 3
Федорино Горе 07 мая в 15:26
Ответ дляБритоножка
Я не дивлюся новини та не читаю. Але скажу вам, що щось таки буде. І ваші родичі не просто так впадають у паніку. На Херсонщині в моєму рідному селі будують лінію оборони. Кажуть, що справи будуть дуже кепські. Військові хочуть втримати Миколаїв. За Херсон вже й мова не йде. Військові просять людей не чухатися, а виїзджати у більш безпечні міста, поки є ще час.
А наша організація відновлює водонапірні вежі і водопостачання в Херсонській області ❤️
Оно само купилось 07 мая в 15:27
Ответ дляФедорино Горе
А наша організація відновлює водонапірні вежі і водопостачання в Херсонській області ❤️
Мої батьки в Херсоні щось теж таких попереджень не чули.
Федорино Горе 07 мая в 15:28
Ответ дляБритоножка
Всі це розуміють, тільки не наша влада… Ніяк не втримають, нажаль…Військові кажуть, які знаходяться під Херсоном, що скоріше всього Херсон повернеться знову росії. Місто та область будуть віддавати, щоб втримати Миколаєв та Одесу. Але це так, те що говорять, а там ніхто не знає, можливо якась домовленність буде…
Ну Ви ж розумієте, що якщо придурки перепливуть Дніпро і знову зайдуть в Херсон, то вже ні Миколаїв, ні Одесу ніхто не витримає🥺
3 3
Федорино Горе 07 мая в 15:28
Ответ дляОно само купилось
Мої батьки в Херсоні щось теж таких попереджень не чули.
Яких?