07 мая в 15:35

20 тисяч це велика зп?

Пів року тому в мене була зп 35-36 тисяч, через примху чоловіка переїхати в інше місто звільнитись мусила, в іншому місті зп в цілому менші нію в попередньому, пропонують в середньому 15. Ще і чоловік каже, ну 20 це багато і важко знайти. Він правий?
Кошка Мурка 07 мая в 15:35
Нет, не прав.
Красавица писяная 07 мая в 15:35
В Полтаві велика, бо знайти роботу на таку ЗП майже нереально. Для Києва, думаю, мала.
Та_все_ок_будет 07 мая в 15:35
Может и прав. Думаю у него больше данных, чем у нас из вашего рассказа.
автор Интимная 07 мая в 15:37
Ответ дляТа_все_ок_будет
Может и прав. Думаю у него больше данных, чем у нас из вашего рассказа.
Врпховуючи оренду житла, то 15 це дуже мало. А продукти, одяг.
Біток чи ефір? 07 мая в 15:38
Для нашого містечка як для жінки, велика
2 2 1
ТаПрямТам 07 мая в 15:38
Странный вопрос от человека получавшего почти вдвое больше
Рогнеда Карповна 07 мая в 15:38
Якщо ви з Києва переїхали в умовний Крижополь, то там зп 20 тис дійсно дуже непогано
автор Интимная 07 мая в 15:39
Ответ дляБіток чи ефір?
Для нашого містечка як для жінки, велика
Так, але мої витрати навпіл з чоловіковими. Якби він закривав більше фінансових питань, то можливо норм.
ТаПрямТам 07 мая в 15:39
Ответ дляБіток чи ефір?
Для нашого містечка як для жінки, велика
А чому «як для жінки»? Чим жінка гірше за чоловіка?
...аяприкольная 07 мая в 15:39
Ну все відносно. Для Києва невелика (для Конотопа - пристойна.
Біток чи ефір? 07 мая в 15:40
Ответ дляИнтимная
Так, але мої витрати навпіл з чоловіковими. Якби він закривав більше фінансових питань, то можливо норм.
Я б теж була незадоволена з 36 на 20. Це майже вдвічі менше
автор Интимная 07 мая в 15:40
Ответ дляБіток чи ефір?
Я б теж була незадоволена з 36 на 20. Це майже вдвічі менше
Та і роботу де 20 важко знайти, пропонують переважно до 15
Щось не спиться 07 мая в 15:41
Для столиці мізерна(
автор Интимная 07 мая в 15:42
Ответ дляЩось не спиться
Для столиці мізерна(
Це не столиця, але оренда житла, транспорт. Це малувато((
ЖенаАйтишнеГа 07 мая в 15:43
Ответ дляИнтимная
Та і роботу де 20 важко знайти, пропонують переважно до 15
А чому переїхали? Логічно, що якщо ви втратили половину заробітку, то чоловік закриває більше потреб.
Дайте подумать 07 мая в 15:43
якось не зрозуміла - по-перше, ким ви працюєете?
чому ви добровільно звільнились з великої зп заради примхи чоловіка, при цьому ваши трати, як я зрозумію, навпіл? Тобто він вашу втрату половини зп ніяк і нічим не компенсує?
Нахіба вам таки відносини?)
...аяприкольная 07 мая в 15:43
Ответ дляТаПрямТам
А чому «як для жінки»? Чим жінка гірше за чоловіка?
Автолюсар, зварювальник, сантехнік, плиточник.
Учитель, вихователь в садочку, молодший медичний працівник, секретар.
Які з цих професій прибуткові, а які не дуже?
І в яких домінують чоловіки, а в яких - жінки?
А так - ні, жодного зв´язку зі статтю.
Нетутешня 07 мая в 15:46
В мене була зарплата в середньому 33-35 тисяч (на руки), перейшла в аналогічну організацію, але поруч з домом, отримую 12-15 тисяч, це капець, я так давно не сумувала за роботою
ТаПрямТам 07 мая в 15:46
Ответ для...аяприкольная
Автолюсар, зварювальник, сантехнік, плиточник.
Учитель, вихователь в садочку, молодший медичний працівник, секретар.
Які з цих професій прибуткові, а які не дуже?
І в яких домінують чоловіки, а в яких - жінки?
А так - ні, жодного зв´язку зі статтю.
Ну так можна порівняти як Ви - директорка філії іноземного банку та охоронник АТБ))
До чого тут стать?))
автор Интимная 07 мая в 15:47
Ответ дляДайте подумать
якось не зрозуміла - по-перше, ким ви працюєете?
чому ви добровільно звільнились з великої зп заради примхи чоловіка, при цьому ваши трати, як я зрозумію, навпіл? Тобто він вашу втрату половини зп ніяк і нічим не компенсує?
Нахіба вам таки відносини?)
Я працювала торговим представником, то виходила 35-36, ще трохи підробляла на фрілансі, то виходила 40. А зараз теж торговий, але на неповний робочий маю зп 13 та ще підроблю, + 7/8 тис, але не маю жодного вихідного. Ще і претензії з боку чоловіка, прибери, приготуй. Вже не можу з ним жити.
автор Интимная 07 мая в 15:47
Ответ дляНетутешня
В мене була зарплата в середньому 33-35 тисяч (на руки), перейшла в аналогічну організацію, але поруч з домом, отримую 12-15 тисяч, це капець, я так давно не сумувала за роботою
Дуже Вас розумію
Ку-кусик 07 мая в 15:48
У меня 20. Хватает на неделю.
автор Интимная 07 мая в 15:48
Ответ дляКу-кусик
У меня 20. Хватает на неделю.
А потім?
Гуру троллинга 07 мая в 15:49
Ответ дляИнтимная
Я працювала торговим представником, то виходила 35-36, ще трохи підробляла на фрілансі, то виходила 40. А зараз теж торговий, але на неповний робочий маю зп 13 та ще підроблю, + 7/8 тис, але не маю жодного вихідного. Ще і претензії з боку чоловіка, прибери, приготуй. Вже не можу з ним жити.
Автор, яке місто? Зараз торгові дівчата в дефіциті.
автор Интимная 07 мая в 15:49
Ответ дляГуру троллинга
Автор, яке місто? Зараз торгові дівчата в дефіциті.
Тернопіль
Дайте подумать 07 мая в 15:50
Ответ дляИнтимная
Я працювала торговим представником, то виходила 35-36, ще трохи підробляла на фрілансі, то виходила 40. А зараз теж торговий, але на неповний робочий маю зп 13 та ще підроблю, + 7/8 тис, але не маю жодного вихідного. Ще і претензії з боку чоловіка, прибери, приготуй. Вже не можу з ним жити.
то мені незрозуміло, навіщо звільнились?
щоб за чоловіка триматись?
тому що в цій ситуації програли тільки ви....
Ну що ви, мамо! 07 мая в 15:50
смотря в какой валюте ))
viter33 07 мая в 15:50
Ответ дляТаПрямТам
Ну так можна порівняти як Ви - директорка філії іноземного банку та охоронник АТБ))
До чого тут стать?))
На жаль, вакансій на ’директорку філії іноземного банку’ не так вже й багато.
А по суті - зараз, коли активізувалося ТЦК - різка нестача водіїв вантажівок, операторів спецтехніки (екскаватори, бульдозери,...), автомайстрів, будівельників. Тобто робіт, де жінка фізично не може працювати , банально сил бракує, фізіологія така.
А так то, стать ні до чого, гендерна рівність))
2 1
Ку-кусик 07 мая в 15:50
Ответ дляИнтимная
А потім?
Спасибо мужу, что зарабатывает.
Ms. Dolly 07 мая в 15:50
Ответ дляИнтимная
Я працювала торговим представником, то виходила 35-36, ще трохи підробляла на фрілансі, то виходила 40. А зараз теж торговий, але на неповний робочий маю зп 13 та ще підроблю, + 7/8 тис, але не маю жодного вихідного. Ще і претензії з боку чоловіка, прибери, приготуй. Вже не можу з ним жити.
Зарплаты меньше, аренда и т.д., а зачем переезжали тогда? Ладно бы возросший доход мужа перекрывал все, но видимо нет..