07 мая в 16:30

Як купити житло на таку ЗП

Дивьюсь, ЗП 12,15, 20 тис. Цього ледь вистачає на прожиття, а як з такою зп на жило назбирати, щось заощадити, не можу зрозуміти. Хоча є знайомі, у яких така зп, а вони квартири, авто купояють. Як можна з такої зп щось назбирати?
4 2 1
Несемо світло разом 07 мая в 16:30
Ипотека может?
Аноним_Русалка 07 мая в 16:31
То знайомі щось недоговорюють.
Ганцю в кєдах 07 мая в 16:31
никак
14 1
Аноним_Русалка 07 мая в 16:31
Ответ дляНесемо світло разом
Ипотека может?
Так для іпотеки мінімум 30% вартості квартири потрібно одразу внести.
Дуб береза 07 мая в 16:33
Ответ дляАноним_Русалка
Так для іпотеки мінімум 30% вартості квартири потрібно одразу внести.
Батьки допомогли, спадщина
Несемо світло разом 07 мая в 16:33
Ответ дляАноним_Русалка
Так для іпотеки мінімум 30% вартості квартири потрібно одразу внести.
Ну да. Получается, надо искать человека, который займёт на несколько лет сумму для первого взноса, а потом отдавать
ПлюшкамиБалуюсь 07 мая в 16:33
Купується все в кредит у великого відсотка людей. Так, що не ламайте голову, де бідні беруть гроші на житло і авто. Я 15 років у відділі кредитів працювала. Дуже багато кредитів оформлювалось завжди.
6 1
Аноним_Русалка 07 мая в 16:33
Ответ дляДуб береза
Батьки допомогли, спадщина
Ну так я про це і кажу, що точно не з ЗП в 15 тисяч назбирали.
автор бибизяна 07 мая в 16:34
Ответ дляАноним_Русалка
То знайомі щось недоговорюють.
Моя знайома, у якої зп 15 тис, купила двушку в новобудові зробила ремонт, та каже, що це все на 15 тис.
44 1
ПлюшкамиБалуюсь 07 мая в 16:34
Ответ длябибизяна
Моя знайома, у якої зп 15 тис, купила двушку в новобудові зробила ремонт, та каже, що це все на 15 тис.
І ви кажіть, що небудь))))
Аноним_Русалка 07 мая в 16:34
Ответ дляНесемо світло разом
Ну да. Получается, надо искать человека, который займёт на несколько лет сумму для первого взноса, а потом отдавать
Нам з колишнім чоловіком колись у далекому 2006 повезло, ми працювали обидва економістами в Авалі і нам дали іпотеку без першого внеску. Вся моя ЗП йшла на кредит, а на його ЗП жили.
Дуб береза 07 мая в 16:34
Ответ длябибизяна
Моя знайома, у якої зп 15 тис, купила двушку в новобудові зробила ремонт, та каже, що це все на 15 тис.
15 тис долларів?
8 3
Сиамская сороконожка 07 мая в 16:35
Я при з/п 25000 грн. взяла ипотеку, но у меня ранее была собрана сумма 20% первого взноса
3 1
Аноним_Русалка 07 мая в 16:35
Ответ длябибизяна
Моя знайома, у якої зп 15 тис, купила двушку в новобудові зробила ремонт, та каже, що це все на 15 тис.
Валюту вона не уточнювала)
4 1
автор бибизяна 07 мая в 16:35
Ответ дляДуб береза
15 тис долларів?
Гривень, ще житло вона орендувала, поки ремонт робила.
Дуб береза 07 мая в 16:36
Ответ длябибизяна
Гривень, ще житло вона орендувала, поки ремонт робила.
Віримо
Слухаємо далі
автор бибизяна 07 мая в 16:36
Ответ дляАноним_Русалка
Валюту вона не уточнювала)
Гривень, ми разом працюємо. Ще до того кожного року відпочинок за кордоном, оренда квартири, поки робила у своїй ремонт.
Идеальная оптимистка 07 мая в 16:36
Мене батьки вчили відкладати гроші з любої з/п. Навіть студенткою, коли підробляла. І да, на широку ногу не жила. Харчувалась лише вдома, ніяких дорогих кремів чи салонних процедур. Купила житло в 26, тоді стало легше.
Знаю людей, які не можуть відкласти навіть із з/п втричі більшої за мою
14 2 1
Аноним_Русалка 07 мая в 16:37
Ответ дляСиамская сороконожка
Я при з/п 25000 грн. взяла ипотеку, но у меня ранее была собрана сумма 20% первого взноса
У мене сетсра також, на перший внесок дали батьки, а вони з чоловіком платять, там платіж 5000 грн в місяць, то не така і страшна сума.
автор бибизяна 07 мая в 16:36
Ответ дляДуб береза
Віримо
Слухаємо далі
Це вона так каже
Аноним_Русалка 07 мая в 16:37
Ответ длябибизяна
Гривень, ми разом працюємо. Ще до того кожного року відпочинок за кордоном, оренда квартири, поки робила у своїй ремонт.
Ну так може в неї коханці багаті чи батьки, буде вона вам усе розповідати.
автор бибизяна 07 мая в 16:37
Ответ дляАноним_Русалка
Ну так може в неї коханці багаті чи батьки, буде вона вам усе розповідати.
Батьки не багаті, коханці ніби теж
Сиамская сороконожка 07 мая в 16:37
Ответ дляАноним_Русалка
У мене сетсра також, на перший внесок дали батьки, а вони з чоловіком платять, там платіж 5000 грн в місяць, то не така і страшна сума.
Ну у меня платеж тогда был около 9000 грн., но все равно вытягивала
УжеВотДа 07 мая в 16:37
Ответ длябибизяна
Гривень, ще житло вона орендувала, поки ремонт робила.
Смешно
Дальше выбирайте что удобно:
Муж, любовник, родители, подработка на сумму больше зарплаты, проституция (что-то среднее между любовником и подработкой:)), наследство, сумма лежащая «от прошлой жизни» и тд
Есть много вариантов. Но точно не жить и купить квартиру на 15 тыщ в месяц
175см55кг19лет (она) 07 мая в 16:38
Ответ длябибизяна
Гривень, ми разом працюємо. Ще до того кожного року відпочинок за кордоном, оренда квартири, поки робила у своїй ремонт.
А чоловік у неї хто? Батьки?
Аноним_Русалка 07 мая в 16:38
Ответ длябибизяна
Батьки не багаті, коханці ніби теж
Не будьте наївною і довірливою такою.
ГороховаЯ 07 мая в 16:38
Ви ото як моя начальниця, вчора була в банку, прийшла і питає чого я по ’єоселя’ не хочу взяти квартиру, бо ж на оренді, навіть не знаю як людині пояснити що я за квітень отримала дев´ять тисяч зарплати(домовлялися на двадцять п´ять), а за оренду віддала десять, з такою зарплатою ніхто мені не дасть кредит, навіть якщо зарплата двадцять буде, це мало для кредиту на житло
6 3
автор бибизяна 07 мая в 16:38
Ответ для175см55кг19лет (она)
А чоловік у неї хто? Батьки?
Чоловіка немає, мама бухгалтер, тато електрик
Гарні диньки 07 мая в 16:38
Ответ дляАноним_Русалка
Нам з колишнім чоловіком колись у далекому 2006 повезло, ми працювали обидва економістами в Авалі і нам дали іпотеку без першого внеску. Вся моя ЗП йшла на кредит, а на його ЗП жили.
в 2006 році чоловіку дали кредит тоді валютний, під 10% , на квартиру, поручітелем взагалфі булва авіакомпанія, де він працював, теж без перого внеску, він спратив не за 25 році, а за 6, здається фантастичні умови порівнячно з теперішнім часом.
автор бибизяна 07 мая в 16:39
Ответ дляАноним_Русалка
Не будьте наївною і довірливою такою.
Тоді спадщина, або батьки назбирали чи продали щось