КвартираЧья• 07 мая 2024

Хто виїхав закордон з дітьми, повернувся і знову виїхав?

Як ви наважились знову виїхати, як вдруге адаптувалися? Не шкодуєте, що знову зірвалися?
автор КвартираЧья • 07 мая 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ви могли вже жити разом , дорослі люди, а не можете прийняти дорослих рішень
Без коментарів. Ви помиляєтесь, що всі можуть виїхати.

Птица Говоруша• 07 мая 2024
Ответ дляКвартираЧья
Мені всі ці пункти важливі.
Так яке місто?
автор КвартираЧья • 07 мая 2024
Дякую усім за відповіді!
Фізик-ядерщик заочно• 07 мая 2024
Ответ дляКвартираЧья
Можуть , звичайно , зараз це дорого , але раніше можна було без проблем
Птица Говоруша• 07 мая 2024
Якщо Київ переїдьте в більш безпечний район.
Сизоока бестія• 07 мая 2024
Думаю ехать снова - на мужа зп не можем уже выжить, а для меня тут работа разве что на 6-7 тыс грн.
Попразендовна• 07 мая 2024
Ответ дляКвартираЧья
Я повернулась, думала адаптуюсь. Довела проблемну щитовидку, дійшла до антидепресанту, син від стресу +10кг на стресі. Я головою розумію, що не хочу знову їхати, а фізично періодами навіть працювати не можу так погано.
Автор, з якого ви міста ?
Добродійка• 07 мая 2024
Ответ дляКвартираЧья
Я не одна така))
Я з Сум)
Добродійка• 07 мая 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Завжди дивно з таких людей, які їдуть від війни, потім повертаються у війну і самі не знають чого хочуть. Якщо вже десь адаптувалися, то чому не сидіти на місці?
Тому що не всі чоловіки - щурі.

Фізик-ядерщик заочно• 07 мая 2024
Ответ дляДобродійка
Тому що не всі чоловіки - щурі.
Не для всіх важлива сім´я , це факт
Едимнаморе• 07 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Ну це смішно
Бавовна• 07 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
А он есть? Возле Банковой разве что
VitalinkaGL• 07 мая 2024
А вопрос в чем?
Таких как Вы куча.
Мы в ВБ,люди получили БРП на 3 года и поехали назад,кто учится,кто женится,кто рожать,кто лечится,кто к мужу.
Теперь просятся назад/ищут хостов опять.
Однозначно,В Любую страну,если уехал-возвращатся тяжелее-нет той помощи,что 2 года назад.
Ну и месные косо смотрят,беженцы,блин.