Десь так, але...• 07 мая 2024

Сусідка сильно кричит на дітей-підлітків

Сусідка постійно сварить дітей, кричить так, що мені погано становиться. Діти або кричать у відповідь, або щось кидають. Вона їм нервову систему розшатає. Ви б втручались, казали б їй при зустрічі щось?
Пукимончиг• 07 мая 2024
Ответ дляДесь так, але...
Ні.
Хотите в гости к подростку пока я на работе?Посидите денёк и посмотрим будете ли вы кричать😁

Оскорбляю всячески• 07 мая 2024
Ответ дляLike-995b
Перечитайте тему) а тех, кто не кричит пытаются высмеять называя супер мамкой. Это трэш)
Не так. Всі розуміють, що вони роблять це по слабості. А якщо не готові закидати когось камінням за неправильний вчинок, то це не означає, що вважають ці вчинки правильними.
Качка в тапцях• 07 мая 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
а вы в жизни никогда с мужем не ругались? ага, так и поверили)
Ну вот что вы такая недоверчивая. На неё и родители никогда не кричали и муж у неё идеальный и дети и она идеальная мама. Вы что не верите?)))
Like-995b• 07 мая 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Ругалась конечно. Но ор в нашей семье не принят. Так чтобы соседи слышали и уж тем более на постоянной основе.
Бринзолетта• 07 мая 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Только на Вы и шепотом))))
дожену і ощасливлю• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
неа, вот такая я
Like-995b• 07 мая 2024
Ответ дляБринзолетта
Да, бывает орем друг на друга с мужем, выпускаем пар. А что?
Да ничего
Да_Я_ТакаЯ_• 07 мая 2024
Ответ дляКусачая Я
Школа, що в нас нема югентамт, в багатьох жінок реально потрібно забирати дітей.
Ладно в вигляді профілактики колись гаркнути, а систематичний ор зламає психіку будь кому, не те що дитині
Радуйтесь, що у вас тепер є югентамт))) і, головне, слідкуйте за собою, якби чого не вийшло)))
Like-995b• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Удивительные люди) да, не все живут как вы 🤷‍♀️

Бринзолетта• 07 мая 2024
Ответ дляLike-995b
В лес выезжаете обычно или в поле?
автор Десь так, але... • 07 мая 2024
Ответ дляБринзолетта
Ви обидва дорослі люди. З дітьми можуть бути інші наслідки
Шальная коклетка• 07 мая 2024
Ответ дляДесь так, але...
12 і 8. Буває шо і з матом
Я зі своїм сином як раз пару матів і вивчила. Ніколи раніше матами не кричала та не розмовляла. Навіть голос не підвищувала. Діти, особливо підлітки, то ’цветы жизни’. Не турбуйтесь, вони розшатують батьківську нервову систему ще більше.
Like-995b• 07 мая 2024
Ответ дляБринзолетта
В лес выезжаете обычно или в поле?
Я так не ору))
дожену і ощасливлю• 07 мая 2024
Ответ дляКусачая Я
ой, не зарекайтесь, а то кто-то и на вас его нашлет
КинДза• 07 мая 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Ну так вести себя надо было нормально.
Якщо ти слабше і людина хоче на тобі зірватися, то пофіг як ти себе ведеш насправді, докопатися до будь-чого можна. Просто повірте мені як дитині такого неврівноваженого батька. Я гарно вчилася, взагалі не була проблемною, але від криків та скандалів це не захищало зовсім.
Це називається розпущеність. Бо на начальника орати не можна, навіть якщо той козел, а на дитину можна
Бринзолетта• 07 мая 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Что за югентамт? Это что-то на беженско-европейском?
Качка в тапцях• 07 мая 2024
Ответ дляLike-995b
Само собой все удивительные люди живут как вы. Приходят на советчицу себя расхваливать и пытаются выдать свои фантазии о своей исключительности и идеальности за правду. А злые советчицы не верят .
Like-995b• 07 мая 2024
Ответ дляКинДза
Вас не поймут. 90% воспитывали так и они считают это нормой.
Бринзолетта• 07 мая 2024
Ответ дляДесь так, але...
Какие?

Like-995b• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Как вам угодно
КинДза• 07 мая 2024
Ответ дляLike-995b
Почти все отписались , что делают также и это нормально.
Це ненормально насправді. Діти вміють довести, це правда. Але якщо немає якоїсь загрози життю то краще цього уникати. І тоді коли ви таки почнете кричати, то вас почують. Інакше є ризик просто перетворитися на дуже гучне радіо
Бринзолетта• 07 мая 2024
Ответ дляLike-995b
Как вам угодно
А у вас почему анонимный бан? Материли кого-то тут?
бювет_в_обед• 07 мая 2024
Маю 2 підлітків і розумію ту маму, бо я теж верещу інколи. Добре, що живемо в приватному будинку і мене не чують сусіди :)
Like-995b• 07 мая 2024
Ответ дляБринзолетта
А почему вы изучаете мой профиль, а сами прячетесь под анонимом?) откройтесь и я вам в личку доложу
дожену і ощасливлю• 07 мая 2024
Ответ дляБринзолетта
шепотом
З родзинкою• 07 мая 2024
Автор, я за справедливість. Я б якось відреагувала точно.
Бринзолетта• 07 мая 2024
Ответ дляLike-995b
Значит угадала. Не все так идеально, как вы тут расписываете))
Молода і нерозважлива• 07 мая 2024
Напишіть в чат підʼїзду, якщо є, в нас були подібні історії, писали в чат і ставало тихіше.
Колись сусід писав «мамо, не кричіть так на дитину, вона точно пилососила, я особисто чув)))»
Like-995b• 07 мая 2024
Ответ дляБринзолетта
Ну что вы, что вы, такое же как и вы 😎
Бринзолетта• 07 мая 2024
Ответ дляLike-995b
Ну что вы, что вы, такое же как и вы 😎
Лучше быть хорошим человеком, «ругающимся матом», чем тихой, воспитанной тварью.“
Ф.Раневскся