Оце фіфа• 07 мая 2024
Приватний садок. Неадекватне керівництво
Дівчата, маю особливу дитину. Ми в невеликому місті відвідуємо приватний садок, недешевий. Це кільканадцятий садок, де нас прийняли і дитина адаптувалась.
Рік.
Сьогодні директорка виклала в соцмережах свій відпочинок з вихователькою. Танці і алкоголь. Чоловік категорично поставився, відмовляється проплачувати послуги. Я на його стороні, але в такому шоці.
Я нарешті за 5 років хотіла вийти на роботу більше для самореалізації, бо дитина з інвалідністю потребує постійної присутності. Відчай. Розумію, що можу вплинути на ситуацію, але якийсь тупік, бо вибору більше немає а в декреті вже не витримаю.
Чи має керівництво/вихователі викладати своє особисте життя на загал. Я розумію, що всі люди.
Що мені робити...
Рік.
Що мені робити...
Весела бджілка• 07 мая 2024
Ответ дляОце фіфа
але не виставляти це на загал батьків, які останні копійки віддають
Вона на сайті дитсадка виставтла?
Весела бджілка• 07 мая 2024
Ответ длятяжкаялюдина
А директор с воспиталкой того, любовники?
Любовницы)))
Майская киска• 07 мая 2024
Ответ дляОце фіфа
ні, немає, але це було на загал, всі батьки бачать і в шоці. я не проти її особистого.
На загал - це в чаті садка розіслала? Якого хріна ви стежите за її особистим життям?
Ламборджини• 07 мая 2024
Ответ дляЖенщинас
А, понятно )) да, все же психическое
То пролікуйтесь 🤦♀️
Ламборджини• 07 мая 2024
Ответ дляОце фіфа
так
Це треба було з самого початку написати, тоді б таких коментарів не було. Це треш звісно
Майская киска• 07 мая 2024
Ответ дляЛамборджини
Ви вірите реально? )
Оце фіфа
• 07 мая 2024
Ответ дляЛамборджини
це не сайт а сторінка в інсті, на яку всі батькі підписані. це не тільки мій шок.
Швабристка• 07 мая 2024
Ответ дляОце фіфа
Як це на загал? Виклала не на своїй особистій сторінці, а на сторінці дитсадка?
Ламборджини• 07 мая 2024
Ответ дляМайская киска
Ви вірите реально? )
Я не вірю, що можна про таке брехати, це куди треба докотитися
Сижу_и_плачу• 07 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Або таких набрали типу розворушити форум. Ці короткі речення з одного слова видають дешевого копірайтера.
Читать невозможно. Какая-то мусорка трольных тем
тяжкаялюдина• 07 мая 2024
Ответ дляОце фіфа
Дайте ссылку, мы им там напишем про мораль!
Бессовестные!
Советничаю тут• 07 мая 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Причому низькосортних, аж жир тече по екрану.
Майская киска• 07 мая 2024
Ответ дляОце фіфа
Покажіть )
МУСЯкомарова• 08 мая 2024
Ответ дляSo_so
Я что-то не уловила. В рабочее время в группе они пьют?
И танцуют еще. Гады такие
МУСЯкомарова• 08 мая 2024
Ответ дляОце фіфа
Давайте скрин Содома и Гоморры. Сдадим теток куда надо. Чтоб нежные души родителей не губили
МУСЯкомарова• 08 мая 2024
Ответ дляОце фіфа
Вы ж работать хотели для самореализации. А тут уже последние копейки. Троллик плохо работает, что мало платят .. пожалеем сейчас
МУСЯкомарова• 08 мая 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Берите выше. Любовницы! Там же заведующая
МУСЯкомарова• 08 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Но тролллить здоровьем детей это уже днище. Оттуда не стучат
МУСЯкомарова• 08 мая 2024
Ответ дляЖенщинас
О, в полку прибыло ))) вы из адвентистов или баптистов ?
Самых активных вы забыли))
Шумелка Мышь• 08 мая 2024
Цікава тема. Я вже й про головний біль забула, поки прочитала всю переписку.
Майская киска• 08 мая 2024
Ответ дляШумелка Мышь
А доказів так і нема )
AmazingLady• 08 мая 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Подруги, не?
Миллениалка• 08 мая 2024
Ответ дляБавовна
Как по мнению автор должен выглядеть отдых и отпуск выхователя
первое и последнее через чур откровенные. нужно минимум в пальто
Та не реву я• 08 мая 2024
Ответ дляОце фіфа
ні, то була відпустка
але пишна в наш час і з танцями і алкоголем
я ж кажу, всі ми люди, але якось...
І ви неадекватними називаєте не себе з чоловіком, а керівництво садка?