Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 мая 2024
Человек в молодом возрасте начал храпеть, это проблемы со здоровьем?
Дую на вітер• 07 мая 2024
Это нужно очистить печень и пересмотреть рацион.
После очищения храп пройдет
Хвігура мічти• 07 мая 2024
Скільки років? В мене чоловік в 30 храпить але в нього перегородка крива
маминаБубочка• 07 мая 2024
Сходіть до ЛОРа, щоб подивилися носову перегородку. Я у віці 14 років втратила свідомість, а коли падала носом вдарилася об дверну ручку. Відтоді храп((( Лікар сказав, що можна виправити операцією. Але мені трішки лячно, ну його
Дідова баба• 07 мая 2024
Похрапую, от веса скорее всего, но и перегородка у меня тоже кривая, так что комбо. А еще нос вечно заложен в горизонтальном положении после ковида