ЯНаПэПэ• 07 мая 2024
Вы тоже не любите конфликтных?
Я невероятно сложно переношу таких людей. Или негатив хотят слить или что - не знаю. Один сегодня ко мне прицепился и так на конфликт выводит. Для чего, зачем. Хочется обнять и пожалеть 😂
Малая Налегке• 07 мая 2024
Не люблю нытиков до ужаса! Последний мужчина был такой, божеее я бежалааа сверкая пятками
вечное нытье, то война, то деньги, то тцк, то погода, то машина... тошниловка
Астоновитесь!• 07 мая 2024
Ответ дляМалая Налегке
мужик нытик это дно)
Королева спама• 07 мая 2024
На работе я считаюсь конфликтной. Но меня не уволят, т.к. лучше меня нет никого
Ну например: принеси документы. Да-да, хорошо. Я 3 раза напоминаю. Потом иду к директору жалуюсь. И я плохая. А не те, кто не сдают вовремя документы
Королева спама• 07 мая 2024
Ответ дляМалая Налегке
Це мєрзость
Це реально мєрзость
Love_Love_Love_• 07 мая 2024
В мене така начальниця, це жах просто.
Це при тому що мені завжди було пофіг конфліктний чи ні, я можу любому закрити рот і поставити на місце, а тут прям жуть, вона свариться по кругу зі всіма через день. В мене враження що от це відстоювання кордонів входить в мої щоденні обов’язки. Недавно вона дуже сильно посварилась з менеджером та її хоч на місце поставила , вже місяць спокою, але бачу вона потихеньку знову очухується.
Я така бойова• 07 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене така начальниця, це жах просто.
Организуйтесь против нее. Мы организовались. Друг друга прикрывали и отстаивали, а начальницу игнорили. Бегала в другие отделы искать на нас на всех управу
Love_Love_Love_• 07 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Та її вже і так ніхто не сприймає серйозно ми приблизно так і робимо, от точка кипіння настає коли безпосередньо стикаються робочі моменти і вона пробує навішати на тебе все що можна, хоч ти не повинен цього робити і тут або пояснювати їй ( що у випадку з нею = скандал), або мовчки робити і вона ще більше навалить на наст раз
Кредитная• 07 мая 2024
Причина какая? Понятно, что терпилы всем удобнее. Но конфликты на ровном месте не возникают.
Зашла на 5минут• 07 мая 2024
Ответ дляКоролева спама
Я поэтому практически никогда не жалуюсь директору, предпочитаю жёстко атаковать того кто не выполняет поручения.
В случае его жалобы руководству я сообщаю причину и этот человек ещё отгребает от начальства сверху)
Анонім-ка• 07 мая 2024
Ответ дляКоролева спама
Це не конфліктність, а вимогливість до виконання проф.обов´язків. Правильно робите.
Попразендовна• 08 мая 2024
Ответ дляКоролева спама
Ви не конфліктна, то колеги погано працюють, раз не чують з першого разу. Я з такими завжди страхують листуванням, щоб не було потім до мене питань.
Вільний митець• 08 мая 2024
Не люблю конфліктних теж! І сваритись не люблю. Але вони ніби відчувають, і лізуть в очі, провокують. Коли можу, коректно згладжую гострі кути. Головне, щоб не довести мене до краю. Бо тоді стадія: хочеш сваритися? А давай! Задовбешся!
Бочка порохУ• 08 мая 2024
Я конфликтная
Я просто могу сказать о человеке правду
Вот мои свекры меня не возлюбили
Я им сказала , что они подло поступили со своими братьями и сестрами
Я никого терпеть не буду
У меня сестра с уреаплазмозом, хламидиозом, я ей сказала письку вылечи потом к родителям езди, на куй ты нужна с такой заразой. Обиделась
Я просто могу сказать о человеке правду
Вот мои свекры меня не возлюбили
Я никого терпеть не буду