Хтомолодець? Я!• 08 мая 2024

Хелп! Місячна дитина давиться уві сні слюною

Дівчатка, можливо в когось таке у діток було - синочку 1 міс. та 8 днів, вночі сильно давиться слюною( Повний ротик слюнів( Причому так давиться, що перестає дихати - це відбулося дві ночі підряд (два рази).
Давиться, і це такий жах - перестає дихати, не може вдихнути, звивається( Я його хватаю за ножки і трушу головою до низу, тоді через деякий час, він починає дихати(
Раніше все було добре. Лише дві ночі в нас такі( Ранком слюнька з ротика текла.
Вдень не давиться, все добре.

Сьогодні записалися до педіатра та невролога, але можливо в когось таке було - як вберегтися, і що це взагалі таке?
Боюся настання ночі тепер, як його вночі годувати і як спокійно засипати(
Зажуженная Жужжа• 08 мая 2024
На животі щоб спати? На боку? Під бік скрутити валік і так покласти, без подушки. Разом спати?

Добро с Кулаками• 08 мая 2024
Хз. Кладіть на бік.
Голова колгоспу• 08 мая 2024
На бок кладите и к Лору обратитесь, может у него отек носоглотки и нос плохо дышит
Добро с Кулаками• 08 мая 2024
Тільки бік міняйте, бо ще кривошию зробите(
автор Хтомолодець? Я! • 08 мая 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Спимо разом, завжди кладу на бок, валик кладу під спинку - але коли він починає давитися, він запрокидує голову - і давиться одразу(
Зажуженная Жужжа• 08 мая 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Коивошию не можна зробити))
автор Хтомолодець? Я! • 08 мая 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Ні, носик добре дихає( Єдине, це багато слюней на вечір.
автор Хтомолодець? Я! • 08 мая 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Так, змінюю протягом ночі, бо годую різними грудьми.
Зажуженная Жужжа• 08 мая 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Тоді я б так робила: щоб він у вас на груді спав, або в чоловіка, поки не знайдете причину в лікарів

Зажуженная Жужжа• 08 мая 2024
А на животі якщо спить, теж таке?
автор Хтомолодець? Я! • 08 мая 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Сьогодні дійсно пробую спати так( Бо що так ніч не сплю, що так(
Зажуженная Жужжа• 08 мая 2024
Ще треба щоб в кімнаті було прохолодно і вологість достатнья
автор Хтомолодець? Я! • 08 мая 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А на животі якщо спить, теж таке?
Якось на животику ми спати не практикували( Він так заснути не може(
Бо на ніч засинає з грудьми....
автор Хтомолодець? Я! • 08 мая 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Цього в нас достатньо, в квартирі зараз не жарко - навіть навпаки, прохолодно.
Синди Кроуфорд• 08 мая 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Бо на ніч засинає з грудьми....
нельзя маленьким таким на животе спать, врач вам об этом должен сказать, это очень опасно
Зажуженная Жужжа• 08 мая 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Бо на ніч засинає з грудьми....
Спробуйте, коли заснув покласти на живіт і нехай спить
Зажуженная Жужжа• 08 мая 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Хто сказав?
Синди Кроуфорд• 08 мая 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Хто сказав?
врачи, кто ж еще
Зілля до весілля• 08 мая 2024
Сон на животі, коли дитина не вміє ще сама перевертатися, збільшує ризик синдрому раптової дитячої смертності. Це доведено.

Голубка миру• 08 мая 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
На животику наче спати не можна. Може задихнутися.
Любви вам!• 08 мая 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
моя с рождения только на животе в позе лягушки спала..
Зажуженная Жужжа• 08 мая 2024
Ответ дляГолубка миру
Якщо жорсткий матрас без подушки і без зайвих предметів, то не доведено
Синди Кроуфорд• 08 мая 2024
Ответ дляЛюбви вам!
это хорошо, что все хорошо. У наших знакомых плохо закончилось к сожалению. Поэтому врачи и говорят о том, что нельзя спать на животе пока ребенок сам не научится переворачиваться
Одна_на_всей_планете• 08 мая 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Многие и колбаску в 4 месяца дают
Любви вам!• 08 мая 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
СВС не зависит от позы...
от него умирают, как на спине, так и на животе.
Одна_на_всей_планете• 08 мая 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Куда там комаровскому до наших советчиц
Одна_на_всей_планете• 08 мая 2024
Ответ дляЛюбви вам!
СВС не зависит от позы...
Синди Кроуфорд• 08 мая 2024
Ответ дляЛюбви вам!
СВС не зависит от позы...
да, только на животе эти риски увеличиваются
Простоваля• 08 мая 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Хватаете за ноги и трусите? А теперь представьте себя на его месте. Он еще не понимает где находится и что вокруг, а вдруг на него нападают и вверх ногами трусят. Вы ему самолично неврологию обеспечите. Положите к себе на живот и не пугайте. Ну и неврологу покажите. Хотя по-моему врач нужен вам
Одна_на_всей_планете• 08 мая 2024
Ответ дляПростоваля
А как мама должна действовать в таком случае?
Расскажите ей, как врач.
Вы же врач?