Хтомолодець? Я!• 08 мая 2024
Хелп! Місячна дитина давиться уві сні слюною
Дівчатка, можливо в когось таке у діток було - синочку 1 міс. та 8 днів, вночі сильно давиться слюною( Повний ротик слюнів( Причому так давиться, що перестає дихати - це відбулося дві ночі підряд (два рази).
Давиться, і це такий жах - перестає дихати, не може вдихнути, звивається( Я його хватаю за ножки і трушу головою до низу, тоді через деякий час, він починає дихати(
Раніше все було добре. Лише дві ночі в нас такі( Ранком слюнька з ротика текла.
Вдень не давиться, все добре.
Сьогодні записалися до педіатра та невролога, але можливо в когось таке було - як вберегтися, і що це взагалі таке?
Боюся настання ночі тепер, як його вночі годувати і як спокійно засипати(
Вдень не давиться, все добре.
Голубка миру• 08 мая 2024
Можливо він переїдає, повний шлунок, його після годування може стовпчиком потримати хв 10-15. А потім класти в ліжко. Але з вами спати, щоб контролювати…
НеГолосую• 08 мая 2024
Автор, не чудіть, не треба дитину трусити. Читайте про синдром струшеної дитини - це дуже небезпечно, ви можете пошкодити дитині мозок, фактично викликавши черепно-мозкову травму.
Хтомолодець? Я!
• 08 мая 2024
Ответ дляПростоваля
Хватаете за ноги и трусите? А теперь представьте себя на его месте. Он еще не понимает где находится и что вокруг, а вдруг на него нападают и вверх ногами трусят. Вы ему самолично неврологию обеспечите. Положите к себе на живот и не пугайте. Ну и неврологу покажите. Хотя по-моему врач нужен вам
Ви хвора? Дитина задихається, та не дихає -давиться, а я повинна просто на це дивитися, коли вона посиніє? Стовпчик не допомогає, і на бочку теж.
В пологовому лікар показував прийоми, як рятувати грудничка, якщо він давиться. І перший прийом - це перевернути вниз голівкою, і потрясти.
Голубка миру• 08 мая 2024
О боже, ви диійсно його перевертаєте за ноги і трусите? 🤦♀️ Ви хоч з лікарем проконсультуйтеся
Хтомолодець? Я!
• 08 мая 2024
Ответ дляНеГолосую
Так я ж не сильно, Ви що думаєте я його там зі всієї сили трушу. Це ж маленьке дитя.
Ок, що тоді робити - спостерігати коли посиніє та помре?
Хтомолодець? Я!
• 08 мая 2024
Ответ дляГолубка миру
Так, я теж про це думала(
Але він одразу нервує, і просить знову груди - щоб заснути(
Не можливо вкачати на нічний сон, плаче(
Простоваля• 08 мая 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А как мама должна действовать в таком случае?
Расскажите ей, как врач.
Вы же врач?
Расскажите ей, как врач.
Вы же врач?
Нет. Я мама трех детей))
Детей трусить вообще опасно. Даже есть специальный термин - Синдром детского сотрясения - который может привести к смерти ребенка. И в мире очень много таких случаев.
Самое опасное - это паника. Ребенок ориентируется на состояние мамы. Паника мамы мгновенно передается ребенку и усугубляет все реакции. Такая связь у них минимум до двух лет. Поэтому чем больше истерик у мамы, тем больше проблем у ребенка
Одна_на_всей_планете• 08 мая 2024
Ответ дляПростоваля
Нет. Я мама трех детей))
Ага
Не врач
Так что маме делать в данном случае?
Не врач
Так что маме делать в данном случае?
Голубка миру• 08 мая 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Так, я теж про це думала(
А сосю даєте йому? Щоб засинав з нею та заспокоювався? Від коліків щось даєте?
Синди Кроуфорд• 08 мая 2024
Ответ дляПростоваля
Нет. Я мама трех детей))
вы мама троих детей, а ей врач показал как делать в случае удушения. Кого слушать маму или врача?
НеГолосую• 08 мая 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ви жартуєте? Струшування може привести до смерті через пошкодження мозку, це струс щоразу, і там багато не треба, люди вмудряються таке виробити, гойдаючи в колясці. Як ви в паніці вночі визначаєте, де та золота грань ’сильно’ чи ´не зі всієї сили’? Запасні діти є?
Що робити - ідете в ґуґл, шукаєте курси домедичної допомоги і вчитеся адекватним і безпечним способам. Вам слід було це зробити ще на етапі очікування дитини. Прийом Геймліха на дітях виконується інакше, ніж на дорослих. Подивіться хоча б матеріали Спілки парамедиків України, в них зрозумілі і доступні інструкції.
Хтомолодець? Я!
• 08 мая 2024
Ответ дляПростоваля
Нет. Я мама трех детей))
Добре, які тоді дії -коли дитина захлинається, і не дихає? А звивається, і не може вдихнути? Слюнів повний ротик.
Які дії? Повторюся -якщо носіння стовпчиком не допомогає, та на бочку і похлопування по спинці теж.
Одна_на_всей_планете• 08 мая 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Врача срочно на советчицу. Здесь мамы аж трех детей ему быстро расскажут
А вообще, быстро к врачу. Пусть он расскажет что вам делать и назначит диагностику.
Я не представляю какой вым ужас переживаете в этот момент.
Советчиц не слушать! Не дай бог случится трагедия они вас первые запинают.
Идите к врачу
Сынишке здоровья
Идите к врачу
Сынишке здоровья
Хтомолодець? Я!
• 08 мая 2024
Ответ дляГолубка миру
Соску не бере, коліків немає поки...
Одна_на_всей_планете• 08 мая 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Если женщина родила троих детей то врачи уже не аргумент
И плевать что они долго учились а женщина может быть обычный кассир)
Волосы дыбом от советов
Одна_на_всей_планете• 08 мая 2024
Ответ дляНеГолосую
Если малыш подавился- ваши действия?
Хтомолодець? Я!
• 08 мая 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Идите к врачу
Сынишке здоровья
Идите к врачу
Сынишке здоровья
Так, сьогодні підемо до двох лікарів одразу(
Але як знову ніч пережити
Це такий жах - дитина просто захльобується(
Але як знову ніч пережити
Одна_на_всей_планете• 08 мая 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Соску не бере, коліків немає поки...
У вас получится сегодня хоть к педиатру попасть?
Одна_на_всей_планете• 08 мая 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Але як знову ніч пережити
Может они вам сразу лечение назначат? Как-то рано для обильных слюней
Автор, я вот подумала, может вам в больницу с малышом попроситься? Пока не назначат лечение. Давите на то что вы боитесь пропустить момент
Хтомолодець? Я!
• 08 мая 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Так, на 12:25 записані. А до невролога на 17:30.
Але в нас педіатр сказала, що дитина не захлинеться - не переживайте(
А як не захлинеться, якщо він захлинається і вдихнути вже не може( Страх панічний в очах, і прямо як обм*якає одразу( Це так страшно(
Одна_на_всей_планете• 08 мая 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Расскажите все неврологу. Приукрасьте что вы совсем не спите из-за страха. Пусть вам помогут
Я думаю малыш должен быть под просмотром врача
НеГолосую• 08 мая 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Если малыш подавился- ваши действия?
Я вище чітко написала. Існує прийом Геймліха. Для дорослих і дітей по-різному виконують. Дитину нахиляють обличчям вниз, головою нижче тулуба і роблять постукування по спині (5 шт). Потім слід перевернути на спинку і виконати натискання на грудну клітку - теж 5. Потім все спочатку, поки дихання не відновиться. І так, я тренувалась, і так, робила на своїй дитині і це врятувало їй життя. Це те, чому треба навчитися і відпрацювати до автоматизму.
Хтомолодець? Я!
• 08 мая 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Саме цікаве, що вдень все добре.
Єдине, що дуже тяжко вкладається спати( Але зі страшим аналогічна проблема була -тяжкий був на денний сон(
Хтомолодець? Я!
• 08 мая 2024
Ответ дляНеГолосую
Не допомогає цей прийом. Я спочатку його роблю, а коли малий вже обмякає, та не дихає - тоді інші вже дії виконую.
Хтомолодець? Я!
• 08 мая 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Так, можливо(
Одна_на_всей_планете• 08 мая 2024
Ответ дляНеГолосую
Маме когда учиться?
Одна_на_всей_планете• 08 мая 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Саме цікаве, що вдень все добре.
В инете врачи отвечают
Синди Кроуфорд• 08 мая 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Але як знову ніч пережити
напишите потом, что врачи вам сказали
Хтомолодець? Я!
• 08 мая 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
В инете врачи отвечают
Так, я це теж бачила.
Носик промиваємо, вологість в нормі.
А от за валик, я навіть уявляю як це все зробити ( Особливо вночі. Він же повинен спати на рівній поверхні… Сьогодні подумаємо, як це все обладнати.
Носик промиваємо, вологість в нормі.