Менее Более• 08 мая 2024
Как бы вы поступили?
Дано он у которого есть 3 места работы в городе ,она ,у которой есть работа,но не та которую хотелось бы и ей предлагают место хорошее в другом городе вдали от него.Он за ней не поедет.Отношения на расстоянии выходит?А как семью тогда заводить?
ТрамвайGirl• 08 мая 2024
В каком статусе ’он’?
Законный муж ?
Если нет и он вас не содержит, то какой смысл цепляться за отношения, если он официально вас не видит в статусе законной жены ? Так временная женщина в его жизни всего лишь.
Автор вы сейчас снимаете квартиру?
Законный муж ?
Автор вы сейчас снимаете квартиру?
Менее Более
• 08 мая 2024
Ответ дляТрамвайGirl
В каком статусе ’он’?
Законный муж ?
Автор вы сейчас снимаете квартиру?
Законный муж ?
Автор вы сейчас снимаете квартиру?
Да
Чтооооооооооо?• 08 мая 2024
Автор, а он что-то сделал для того, чтобы вам не пришлось искать новую работу и переезжать?
Та_шо_ж_таке• 08 мая 2024
Нафіга таке щастя?
Вам автор потрібно зрозуміти що утримувати він вас не буде.
Так що сама все сама. А там і нового можна знайти. Тим паче якщо ви б його цікавили б то він би за вами поїхав.
А так завжди треба обирати себе!
Меня не звали• 08 мая 2024
Завжди думайте лише про себе! Колись від мене тут був пост,про те,що в санаторії в 2018 р я зустріла хорошого чоловіка з Маріуполя. Я сама з Києва. Він настільки закохався,що через 14 днів по суті зробив мені пропозицію і переїзд до нього в будинок. Я довго вагалася і НЕ поїхала. БО я втрачала все_роботу держслужбовця,дитині змінювати школу .ну і про екологію Маріуполя всі знають. Він не хотів їхати до мене. Ну а потім події в Маріуполі всі бачили і чули.Невідомо,чи я б жива лишилася з дитиною, ще й держслужбовець. Я давно знайшла іншого,а він досі телефонує.
Ставте на вагу лиш себе і свої пріоритети. Бо ви втрачаєте багато чого,а він нічого.
і ще..Що він для вас такого зробив,що ви заради нього готові пожертвувати хорошою роботою?
Кохання? це штука не постійна. і гроші і достаток важливіші,але розумієш це з віком. коханням з подертими колготками не будеш ситий
Соня-сонятко• 08 мая 2024
Ответ дляМенее Более
Да
В смысле он законный муж и полностью вас содержит ? Дети есть ?
Фиона Шрековна• 08 мая 2024
Он за свои блага держится, а вам не надо? Другой город, другие возможности и знакомства. А если судьба, пусть бывший угадает ваш новый адрес, найдет вас и предложит замуж
Яйцеголовая• 08 мая 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Нафіга таке щастя?
А так завжди треба обирати себе!
Скоро нікого не будуть утримувати чоловіки
Тому треба обирати роботу
Меня не звали• 08 мая 2024
і ще.він має 3 місця роботи.Він вам фінансово допомагає????якщо ні,то плюнути і розтерти
Менее Более
• 08 мая 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ничего.Я просила его помоги мне с работой.На что он говорил у меня нет знакомых,как я тебе помогу