ШанельКуКу• 09 мая 2024
Скільки треба тримати карантин по вітрянці?
Ситуація така. У свекра день народження. Приїде їхня дочка з дітьми, там маленька хворіє на вітрянку. Мої діти не хворіли, вони в 2 і 4 класах.
Я не проти, щоб перехворіли, це необхідно, я знаю. Але, виходить, старший син пропустить випускний. Буде обідно.
І я теж не хворіла, до слова.
Не піти якось дивно, наче геть дика невістка
І я теж не хворіла, до слова.
Аноним НаВсеГда• 09 мая 2024
Як на мене, за все моє життя вітрянка - це найстрашніше, що було зі мною. В дорослому віці - це жах. Температура, нестерпний зуд, біль. Потім ускладнення - пухірці стали гнійними, а закінчилось все пневмонією. Так що хай краще діти перехворіють в дитинстві, в легкій формі.
Не кую, не мелю• 09 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Діти зазвичай легко переносять, але є дорості які або не хворіли, або можуть захворіти другий раз....і там можуть бути серйозні проблеми.....
Ой, не знаю.. у мене всі знайомі діти переносили вітрянку з температурою 39.5 напротязі 5-7 днів. І я так само. Тому моя донька вакцинована ще до 2 років.
Не кую, не мелю• 09 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Блін, це буде дуже дивно. Ми живемо зі свекрами в одному дворі, в різних половинах дому. Бесідка у нас спільна. Вона якраз під моїм входом. Це вони будуть сидіти, а мені і не вийти до них. Подумають, що я ку ку.
І діти захочуть грати з тими дітьми. Там доречі хлопчик поки так і не захворів, хоча більше тижня хворіє дівчинка
Зробіть дітям щеплення зараз чи зразу після контакту!
Не кую, не мелю• 09 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Мама не впевнена чи це точно вітрянка, бо лікар дитину не бачив.
По телефону діагноз. Посипало в дииини тільки лице, руки і геніталії.
Я думала при вітрянці висипи по всьому тілу
Руки на долонях посипало? Тоді це коксакі..
Коксакі тим і відрізняється від вітряки, що є вищим на долонях та ступенях. Мені так наша педіатр розказувала.
ШанельКуКу
• 09 мая 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
На ступнях немає у неї
ШанельКуКу
• 09 мая 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Так і я не проти, щоб в дитинмтві. Просто саме зараз невдало було б.
В садочку чим тільки не хворіли, а вітрянки не було.
ПушАпница• 09 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
10 днів після появи останнього прищика. Здається так. Але нафіга воно вам? Дорослі важче переносять вітрянку. Ми з чоловіком зробили щеплення коли малий в садочку був.
5 днів з появи останнього прищика.
Але для контактних, які не хворіли, карантин 21 день.
Аноним НаВсеГда• 09 мая 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Звичайна вітрянка, але сипало і на пальчиках рук, і на стопах, і на пальцях ніг, поміж пальчиками. Так що ваш педіатр щось плутає.