ШанельКуКу• 09 мая 2024
Скільки треба тримати карантин по вітрянці?
Ситуація така. У свекра день народження. Приїде їхня дочка з дітьми, там маленька хворіє на вітрянку. Мої діти не хворіли, вони в 2 і 4 класах.
Я не проти, щоб перехворіли, це необхідно, я знаю. Але, виходить, старший син пропустить випускний. Буде обідно.
І я теж не хворіла, до слова.
Не піти якось дивно, наче геть дика невістка
І я теж не хворіла, до слова.
Пасхальний тролік• 09 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Дивно дитину з вітрянкою вести в гості кудись....
Таким якийсь окремий вітряночно-сопельний котел з чесоткою
Гжегож Бженчишчикевич• 09 мая 2024
10 днів після появи останнього прищика. Здається так. Але нафіга воно вам? Дорослі важче переносять вітрянку. Ми з чоловіком зробили щеплення коли малий в садочку був.
Шмоточницаца• 09 мая 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Діти зазвичай легко переносять, але є дорості які або не хворіли, або можуть захворіти другий раз....і там можуть бути серйозні проблеми.....
ШанельКуКу
• 09 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Свекри ж їздять до внуків, а внуки до свекрів. Врни не бачать проблеми
Шмоточницаца• 09 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Ну якщо ви не хочете хворіти, то логічно що не йдіть
ШанельКуКу
• 09 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А ви робили аналіз, щоб впевнитись, що точно не хворіли і нема імунітету?
Пасхальний тролік• 09 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Ну от в тому і справа. Ти не знаєш, чи хворіли там діти, чи хворіли дорослі, які обставини, ну то і не тягни дитину до людей.
Тут хоч ще попередили, що дитина хвора і інші можуть самі вирішити, чи йти їм. А у нас була ситуація, коли дитину заразну просто притарабанили на свято і ачотакова?
Гжегож Бженчишчикевич• 09 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Ми були впевнені, що не хворіли, бо садачок не відвідували, обоє в початковій школі хворіли дуже, нас як квіточку під банкою ростили )))
ШанельКуКу
• 09 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Блін, це буде дуже дивно. Ми живемо зі свекрами в одному дворі, в різних половинах дому. Бесідка у нас спільна. Вона якраз під моїм входом. Це вони будуть сидіти, а мені і не вийти до них. Подумають, що я ку ку.
І діти захочуть грати з тими дітьми. Там доречі хлопчик поки так і не захворів, хоча більше тижня хворіє дівчинка
Шмоточницаца• 09 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Ну взагалі то це вони ку- ку, і мене меньше всього цікавило б що вони подумають, якщо в них немає мозгів і тягнуть хвору дитину в гості, в хлопчика є 21 день щоб захворіють. Ваші діти, вам вирішувати
ШанельКуКу
• 09 мая 2024
Тут пишуть 10 днів від останнього висипання. Це фактично місяць треба вдома сидіти?
Пасхальний тролік• 09 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Ви можете так і сказати, як написали. Що переживаєте за сина. Якщо адекватні люди, то зрозуміють. Хоча адекватні дитину з вітрянуою до інших дітей не везли б. Самі на час святкування можете в розважальний центр на батути якісь піти, вигуляти своїх.
руки_Крюги• 09 мая 2024
21 день инкубационный. Высыпания наступают +- на 10-12 день, ро зависит от иммунитета, бывает рарьшеч а бфвает позже, заразна становится за 1-2 дня до первых высыпаний и до подсыхания всех корочек. Возмодно у ребенка там уже корочки отпадают, мама же не совсем там с головой не дружит? Если активный периодьболезни будет и Вы не болели, то лучше не идти. Забейте на то,что будут про вас думать, пусть думают про тех, кто с ветрянкой приедет. Муж, если болел, пусть идёт один. Испортите и ребёнку выпускной и сами больше недели пластом пролежите, проходили, знаю о чем говорю... появится в Украине вакцина снова сделаете прививку и необходимости болеть не будет.
Гигиенишвили• 09 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Дитина заразна за три дні до першого висипання та ще днів 5-7 після появи останнього прищіка. Сипати може по різному. Може 3 дні, може тиждень.
Вічний двигун• 09 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Інкубаційний період до 21 дня по вітрянці, якщо не помиляюся.
То ще рано, але друга дитина й не обов´язково захворіє.
ШанельКуКу
• 09 мая 2024
Ответ дляруки_Крюги
Мама не впевнена чи це точно вітрянка, бо лікар дитину не бачив.
По телефону діагноз. Посипало в дииини тільки лице, руки і геніталії.
Я думала при вітрянці висипи по всьому тілу
Вічний двигун• 09 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Так, мої весь грудень були на лікарняному.
Принесла вітрянку я, не знаю, звідки.
ШанельКуКу
• 09 мая 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Може, так і зроблю. Підемо кудись з дому
руки_Крюги• 09 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Ну так захворіє ще злопчик. Він ще може до 21 дня з першого контакту без симптомів бути. Вітрянка на то і вітрянке, тому що передається по вітру на 20 метрів. Тю тю не тю тю називайте реальну причину і все. Якщо в одному двору, то зранку завітайте в гості, привітайте з дітьми з днем народження і поясніть,що боїтесь захворіти і крапка. Взагалі дивна логіка, важливіше не здоров´я, а що подумають..
Гигиенишвили• 09 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Ну мене обсипало всю в дитинстві. Син як раз перед війною перехворів - почалося з обличчя та шиї з ранку. А ввечері вже весь був в прищах. І в волоссі було.
Я б на Вашому місці не ризикувала. Хай краще думають що Ви з тарганами в голові, ніж перехворіти всією сімʼєю через те, що комусь вдома сумно сидіти і треба свята
А вот недавно• 09 мая 2024
Ой, вітряною ще треба постаратись захворіти. Якщо дитина хвора вже 5 днів, імовірність не велика. З власного досвіду знаю. Водили дітей до хворих, але так і не захворіли.
неДоЖиру• 09 мая 2024
Ну вот я тоже не болела. Сын заболел в 15, я в 42.
Ох и гадость.
Я бы советовала прививку сделать.
Человек заразен в течении 5 дней после появлений последних высыпаний.
Ох и гадость.
Я бы советовала прививку сделать.
неДоЖиру• 09 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
Сын на борьбе заразился, там много заболевших. Я от сына.
До этого много раз было, что на работе у кого-то дети болели, я переживала, но проносило.
А вот недавно• 09 мая 2024
Ответ длянеДоЖиру
Син в результаті захворів, аж останньою хвилею в класі, один з останніх. До того декілька місяців діти в класі по черзі хворіли. Вже і не сподівалась. Ну і ще форма легка була.
неДоЖиру• 09 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Я заболела через 2 недели после того, как заболел сын.
21 день инкубационный период у этой дряни.
СамавиховуюКота• 09 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Вітрянка не передається через третіх осіб. Дитина перестає бути заразною через тиждень після останнього висипання, те, що діти хворіють легше-не зовсім так. Це як правило, але не 100%, тому це лотерея, як хворітиме саме ваша дитина. Є важкі перебіги вітрянки і в маленьких дітей, є легкі перебіги у дорослих. В мене старша дитина перехворіла відносно легко в 18 років, меншу я вакцинувала. У знайомих малі діти по різному переносили, в одних дуже важко, з госпіталізацією, бо були уражені усі слизові, в тому числі очі, рот, геніталії. Є така лікар Анастасія Пристая, проктолог, досить відомий лікар, в неї після вітрянки втратився слух на одне вухо, бо вірус вразив слуховий нерв.
неДоЖиру• 09 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
Ой, ну нужно радоваться, что легко переболел.
Мы очень тяжело.
Я даже по квартире не могла сама передвигаться. Температура 39, интоксикация, сыпь, давление высокое, потом гнойники по свему лицу.
Мы очень тяжело.
неДоЖиру• 09 мая 2024
А вообще, Автор, есть много людей, которые специально ходят заражают других. Я натерпелась, пока ребёнок рос на этих совместных праздниках с ’а че такого’.
Подруга у меня еще была, любила припереться в гости без предупреждения с больным ребёнком, как нарошно. Один раз после такого визита у меня и сын, и муж пластом 2 недели лежали. Вот нафига такое делать?!