Сосиска_Втесте• 09 мая 2024

Скажіть чесно, вас травмували постійні скандали батьків якщо вони були?

Чи хотіли ви щоб батьки розлучились чи були разом?
...аяприкольная• 09 мая 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Отримати гарну професію, заробляти більше, жити окремо і контролювати дурдом на відстані. Тата можна здати у реабілітаційний центр для залежних
Жити окремо. На цьому варіанті зосередилася. А здати в ребцентр не вийде, сам він не піде, а силою ж не потягнеш. Пропонували лікування йому пройти колись давно ще, від алкоголізму. То сказав, що я не алкоголік. Тобто людина не бачить проблеми, його все влаштовує.

Аль де Барановна• 09 мая 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Он перестал пить, скажите пожалуйста?
Да, бросил в один день после 15ти лет алкоголизма.
Ms. При теле• 09 мая 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Жили с отчимом, мама с ним постоянно ругалась, били посуду, он меня словестно обижал, мог ударить иногда.
Я плакала каждый день и просила маму выгнать его из нашего дома.
На что мама отвечала:’Мне важнее мужчина, чем дети, ты мной командовать не будешь’
Зараза, а не мати
Огірок та Помідорчик• 09 мая 2024
Ответ для...аяприкольная
Так, хотіла щоб мама покинула цього алкаша. Ненавиджу до цих пір батька, за скалічене дитинство, за скалічену психіку, скалічене життя. Мама рано померла через це бидло. Не знаю чи зможу йому пробачити. На душі дуже тяжко, бо вимушена жити з ним у хаті. Свого житла мені не допомогли батьки купити, так як йому дід купив. А тепер той алкаш у мене на шиї, я за все сплачую, їжа, комуналка, все що треба по господарству, а він добре прилаштувався, не хріна не робить, бо типу старебольненеподужає в 70 років, нормальні чоловіки в 70 років ще працюють, а воно здоров´я пропило тепер скиглить як йому важко, пенсію пропиває свою. Так і живемо. Воно лає мене, паскудить, знецінює, принижує, з хати вигонить, але куди йти. Я б і пішла та шкода хату, бо заросте все бур´янами та алкашня повиносить з хати все, а мама стільки праці й грошей вклала в цей дім.
Якось так. Невесело одним словом. І як все змінити на краще незнаю
Вийти заміж, і піти з цього пекла. До хати навідуваться. Я так і зробила, в мене мати тиран, я вийшла заміж, живемо окремо.
Моль Моллівна• 09 мая 2024
Ответ дляАль де Барановна
А не знаете что так повлияло на него? Он лечился или просто сам перестал? Извините что так пишу… муж пьет уже много лет.. я теряю надежду что он сможет бросить. У него нет запоев, но просто много и часто выпивает
Аль де Барановна• 09 мая 2024
Ответ дляМоль Моллівна
У него случился инфаркт и врач сказал в больнице что если он выпьет ещё хоть грамм алкоголя то умрет.
С той минуты он никогда больше не пил.
Причем никакие больше друзья, никакие застолья на него не действовали - он даже не реагировал на предложения ’выпить’.

Пока ваш муж сам не захочет - он не бросит

А то что вы проживаете свою жизнь с ним - это ваш выбор.

Я как дочь была против чтоб мама с ним жила.
НеГолосую• 09 мая 2024
Ответ для...аяприкольная
Та отож. Боюся щось змінити, бо боюся щоб не стало гірше ніж є, хоч гірше вже далі нікуди
Я от всей души желаю вам разрешения этого вопроса наилучшим образом ❤️

Моль Моллівна• 09 мая 2024
Ответ дляАль де Барановна
С той минуты он никогда больше не пил.

Да, вы правы..спасибо что поделились. Ну он хороший муж. Хороший специалист в своей сфере. Заботливый, любит детей, дети его, они не хотят чтоб мы расставались. Он не агрессивный как выпьет, просто идет спать. Просто говорит что так расслабляется…Ну это бывает 2-3 раза в неделю 🤷‍♀️ такое вот… я грешно думаю что вот бы и у него какая то болезнь случилась чтоб показало ему что нельзя больше пить (((
Додаю напруги• 09 мая 2024
Ответ для...аяприкольная
Есть у нас до сих пор куча реабилитационных центров, которые действуют по воле задолбавшихся родных - насильно заберут алкаша, насильно будут лечить и менять его. Я точно знаю, что такие есть, хоть и полулегальные, но они как раз для таких ситуаций и нужны. Вы просто поищите. Они приедут - посмотрят на него - заберут и займутся им надолго, там и трудотерапия, и дисциплина, и лечение.
...аяприкольная• 09 мая 2024
Ответ дляДодаю напруги
Дякую за підказку.
Знаєте, що найстрашніше в цій ситуації, що отакі алкаші п’ють безнаказано, живуть в своє задоволення, знущаються з рідних, а наші хлопці гинуть на фронті щоб отаке бидло жило, бухало, від якого толку ніякого, ні самому собі воно не потрібне, ні людям з нього ніякої користі.
Скляна миша• 10 мая 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
А на скільки часу тато йшов з сімʼї?
Десь на місяць, може більше. Я точно вже не пам´ятаю.
Скляна миша• 10 мая 2024
Ответ дляБаба на горошині
вибісило ваше безцеремонне влізання в дорослі любовні відносини, названювать бабцям шоб мирили своїх дорослих дітей, бо дорослі люди без малої дитини і бабців не розберуться кого їм любити і з ким їм жити.
І при цьому вам було вже аж 12, а не 6, мали б вже розуміння якесь мати.
ви егоїстка, а батьки вам потакали і от чи щасливі вони зараз? коли скільки років пройшло, а той скандал таку тріщину між ними проклав, що й досі відчувається.
Ви дійсно нічогісінько не розумієте у психології і дитячих реакціях? Судячи з Ваших відповідей - Ви ще і дуже агресивна людина! Мої батьки після того пережили масу щасливих моментів разом. Так розкол стався, так багато чого вони не пробачили одне одному, бо не проговорили, бо не вислухали, бо не пропрацювали, але в цілому вони добре живуть. Навіть працюють разом. Вони підтримують один одного і мене також. Я говорила з кожним із них, вони не жалкують, що тоді разом прийняли рішення зберегти сім´ю. А про мої дзвінки бабусям згадують з посмішкою, бо розуміють, що дитина хотіла врятувати найдорожче, що є - це сім´я.
Скляна миша• 10 мая 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Дитина не знає, що робити в цій ситуації. Вона не настільки розумна як ви
Та чи пані розумна, так коментуючи?