Кубик Рубика• 09 мая 2024
Брекети для дітей!!! Ціна
Поставили доньці в березні, а сину (12 років) теж треба але по фінансам туго дуже! яка вартість у вам обійшлась по брекетам?
Мой завтрак• 09 мая 2024
18 на две
перед этим ходила в одну клинику на консультацию - сама консультация 6 тыс и брекеты 70... бежала, волосы назад - это все за метал
Завжди мало• 09 мая 2024
Ну вже витратили десь $1000 , але перед брекетами дочка носила розширювач щелепи
Кубик Рубика
• 09 мая 2024
Ответ дляДайте подумать
30 тыс. грн. на обе челюсти.
А яка вартість кожного місяця (заміна резинок)?
Мой завтрак• 09 мая 2024
Ответ дляКубик Рубика
у нас 600 грн, или 1300 если с дугой
ПироженкА• 09 мая 2024
Дівчата, здавайте контакти, бо мені нарахували більше ста тисяч, малому по двадцять на одну щелепу, в кого дешевше п´ятнадцяти, порекомендуйте куди звертатися
Шиворот Навыворот• 09 мая 2024
але ще кт щелепи, консультація, пластинки для розширення щелепи . і ще через рік будемо на нижню ставити брекети. потім раз на 2-4 тижні десь 700-1000грн огляд і прикріплення видпавших частин металевої дуги.
Шиворот Навыворот• 09 мая 2024
Ответ дляПироженкА
обійшла 4 клініки. зупинилася на звичайній обласній стоматології . бо там дешевше порахували і ближче їздити
ПироженкА• 09 мая 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Саме плануємо ставити нарахували 15 т одна щелепа Київська обл.
де Ви?
ПироженкА• 09 мая 2024
Ответ дляВера
Смотрю у всех дёшево, там где я смотрю 20 тыс одна челюсть.
оце і я така, малому двадцять, а для мене нарахували більше ста штук, вирішила що поживу з кривими))
Мой завтрак• 09 мая 2024
Ответ дляВера
ну почему же - по 35 за челюсть не хотите?
Там-тарарам• 09 мая 2024
Ответ дляМой завтрак
Ну тут пишут 18 две челюсти, и даже 8 одна челюсть.
Кубик Рубика
• 09 мая 2024
Ответ дляПироженкА
місто яке! Я віддала 20000 ти за 2 щелепи
Мой завтрак• 09 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
аппетиты у всех разные
Кубик Рубика
• 09 мая 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
ціна?
пу_пугренчик• 09 мая 2024
Ответ дляКубик Рубика
То це ще гарна ціна
Кубик Рубика
• 09 мая 2024
Ответ дляCopy-Paste
30 тыс грн., низ и верх. Обслуживание бесплатно(замена резинок и т.д.)
А у нас кожен місяць 700 грн заміна резинок
молисію ! Ще сину зараз думаю поставити але його треба ганяти чистити зуби після їжі
ПироженкА• 09 мая 2024
Ответ дляКубик Рубика
Ми в Українці, місцеві деруть три шкури.
Я свої зуби лікувала у Києві, тут дівчата радили лікаря з Троєщини, тому варіант поїхати десь щоб дешевше не вважаю проблемою
Сіґеле-міґеле• 09 мая 2024
Сыну насчитали за все лечение 125 тыс (цена на сегодня). Но у него тяжелый случай. Дочке 100 тыс
Завжди мало• 09 мая 2024
Ответ дляПироженкА
В нашому випадку, Івано-Франківськ, вул. Хіміків, стоматологія Dental Space.
Верх і низ по $350 вийшло. Розширення, огляди і т.д - окремо
Фуліганка• 09 мая 2024
А в Виннице никто не ставил брекеты? Или может, хотя бы хорошую стоматологию с адекватными ценами можете посоветовать? Спасибо
Полтавська галушка• 09 мая 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Буча
А у кого? Я теж з Бучі, сину 12, треба буде ставити брекети