daiannaSan• 09 мая 2024

«Обновить данные» и пройти влк до вручения повестки.

Скоро вступит в силу закон. Сильно ли сейчас зашевелились мужчины из вашего круга знакомых чтоб пойти обновить данные? Решили пойти на опережение до вступления в силу закона добровольно? Или наблюдают что будет и обновят данные уже по факту получения повестки?
Если уже из ваших знакомых кто-то прошёл влк, что дальше? Кто-то говорит что прошёл и все, никаких повесток. А второй знакомый сказал что вот прям сказали чуть ли не завтра в учебку и вперёд. Но у него бронь оказалась.
ok1904• 09 мая 2024
Ответ дляliss
Нет не шевелятся … ))) и не собираются ни силовые структуры ни обычные ..
Силовикам не треба.
Танюша• 09 мая 2024
Ответ дляЖули-ули
А чого вони всі стоять тоді?
У чергах
Так і мені цікаво
Natamasya• 09 мая 2024
Мій чоловік пішов. В нього законна підстава для відстрочки. Сказали , що самі ще не мають розшифровки до законну і відправили гуляти до 18, а потім приходити з юристом.
ok1904• 09 мая 2024
Ответ дляE-ducate
Сьогодні племінника біля будинку зустріли ТЦК, перевірили по Оберігу, списаний, але дані не оновлені, відправили на ВЛК, вже пройшов 2-х лікарів, каже, що черги дуже велике, людей багато
Все так і є.
ok1904• 09 мая 2024
Ответ дляТанюша
Це щось таке абстрактне.
Про ставлення
Друге ж діло що після 18.05 все одно потрібно оновити данні.
Як приклад, мій чоловік з 2022 р 3-4 рази оновлював данні, і 2 влк.
І після 18.05 знову треба йти
Моєму сказали, що не треба оновлювати данні ще раз, достатньо того, що зараз пройшов, йому вклеїли штрих код в квиток
Solnet• 09 мая 2024
никто не спешит ’обновлять данные’
на работе уволили всех мужчин призывного возраста. Работают по домам. В штате только женщины и те, кому 60+
unona4ka• 09 мая 2024
не знаю никого без брони или отсрочки, кто туда собирается идти
Lana.._• 09 мая 2024
Ответ дляE-ducate
І що поставили ті два лікаря? ’Придатний’?
slav10• 09 мая 2024
Ответ дляТанюша
Поясніть мені цей феномен.
Піти сьогодні а не після 18.05
Процедура одна і та ж. Спочатку влк далі по сттуації
можливо коли зустрічають на вулиці і немає оновлених даних тоді посилають на влк
тому і намагаються оновити дані
Mystery -ing• 09 мая 2024
Ответ дляТанюша
Це щось таке абстрактне.
Про ставлення
І після 18.05 знову треба йти
Оновлювали дані на підприємстві люди- хто з квітня 24 року оновив і влк (не прострочена) з висновком ’придатний’ - то нічого оновлювати не потрібно.
Mystery -ing• 09 мая 2024
Ответ дляslav10
тому і намагаються оновити дані
Ні, не зовсім так. Тцк трактує влк - як саме пункт по оновленню даних.
E-ducate• 09 мая 2024
Ответ дляLana.._
Так, офтальмолог і невропатолог поставили придатний, але у нього вроджена вада серця, 3 місяця тому була операція на відкритому серці (заміна клапана), тому непридатність буде визначати кардіолог
GreenWitch91• 09 мая 2024
Ответ дляLana.._
Виключений з обліку був? Коли отримав виключення?
Якщо як по закону, то він на є військовозобов´язаний і немає оновлювати дані.. але як завжди в нас закон не працює і всіх знов перевіряють
Ohio• 09 мая 2024
Ответ дляТанюша
Нікого відразу не мобілізують.
І юрист може бути на обліку в іншому тцк
Да ви шо? Не мобілізують? Хто ж тоді ці всі ’ щасливчики’ , що проходять зараз під конвоєм ВЛК за один день?
Ellillд• 09 мая 2024
Ответ дляE-ducate
С виключенням с обліку?
Teonaa• 09 мая 2024
Ответ дляТанюша
Якщо з 18.05 втрачається право на відстрочку, то нема сенсу сьогодні її оформлювати
Якщо бронь свіжа, чого б їй втрачатися після 18го?
slav10• 09 мая 2024
Ответ дляMystery -ing
А адвокати говорять інакше. Оновити потрібно персональні дані, а влк належать до службових даних.
Incol• 17 мая 2024
Після 18 травня всі громадяни України, які перебувають на військовому обліку, протягом 60 днів зобов’язані оновити свої особисті дані в ТЦК. Також це можна буде зробити в Центрі надання адміністративних послуг або через електронний кабінет військовозобов’язаного. Планується, що оновлення через ЦНАП має запрацювати від 17 травня, а електронний кабінет — від 17 червня.

На сайті ЦНАПу поки нічого стосовно оновлення даних, можна спробувати зателефонувати .

https://tsn.ua/exclusive/yak-onoviti-dani-v-tck-z-...