ЭтаваНиМожетБыть• 09 мая 2024
Це правда, що неможливо звільнити працівника під час воєнного стану?
Знайома каже, що не мають права. Вона закордоном уже більше року. Звільнятись не планує. Каже, що зобовʼязані потім прийняти, звільнити не мають права. Держслужбовець.
Чи дійсно це так? Гуглила, то наче там умови - 4 місяця не виходити на роботу + роботодавець не знає де людина. А якщо знає де, то що? Дивно.
Електрохарчування• 09 мая 2024
Легко. Тем более госслужащих. Это у нее начальство ещё не поставило себе цель ее уволить.
ЭтаваНиМожетБыть
• 09 мая 2024
Ответ дляКоварная Зая
Ні, це бред
Я також так думала. Але загуглила про 4 місяці і умову, що невідомо де працівник. Тому питаю тих, хто точно знає( працює в кадрах або тощо).
Мій не такий• 09 мая 2024
Да, это так. Только добровольно работник должен написать по собственному или согласию сторон
Глубоководная селедка• 09 мая 2024
Нет такого. Наоборот, 90 дней могут взять отпуск за свой счет, а потом должны выйти на работу
Щас ухожу• 09 мая 2024
Дивлячись на організацію, в нас, медицина, всіх спочатку сповістили, а потім, хто не повернувся, звільнили.
ЭтаваНиМожетБыть
• 09 мая 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
До чого ціль до закону? З того що я нагуглила, то получається працівник легко потім відновиться, навіть якщо і через суд. Бо повідомляв де він знаходиться. Там дві умови одночасно мають бути.
тянитолкайка• 09 мая 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Дольше - по желанию руководителя. Если он считает нужным дать больше отпуск - может. Это есть в законе про военное положение.
вентиляторная• 09 мая 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
По різному було.
Кого скорочували, кого звільняли при відсутності зв´язку 4 місяці, кому писали прибути на місце роботи.
Хтось принципіальний не звільнявся - через рік самі звільнялись
Щас ухожу• 09 мая 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Так а сенс не звільнятись, потім з судами валандатись?
ЭтаваНиМожетБыть
• 09 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
А який сенс звільнятись? Хто зна як далі буде? А так, тепленьке місце чекає в Україні.
Просто дивуюсь з таких законів. Працівник тупо не виходить на роботу, а місце йому треба «тримати».
Аль де Барановна• 09 мая 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
У працівника невиходи на роботу. Це Вам про щось говорить? Звільнять за статтею, якщо добровільно не хоче звільнитися.
Щас ухожу• 09 мая 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ну ви ж розумієте, якщо місце дійсно тепленьке, воно вже не чекає, бо на ньому чиясь тепленька дупця сидить. Тай на тепленьке місце поспішають, в мене знайома в Кабмін під обстрілами їздила. Тримати ніхто не буде, у нас скоротили деяких, деяким зробили нестерпні умови, одну співробітницю дійсно чекали, але то виняток.
Аль де Барановна• 09 мая 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Що значить ’треба тримати’? Іноді тримають, бо ніхто на це місце не претендує, а робота така, що там працівник тільки на папері потрібен.
ЭтаваНиМожетБыть
• 09 мая 2024
Ответ дляАль де Барановна
Там не так просто через воєнний стан.
Аль де Барановна• 09 мая 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Там не так просто через воєнний стан.
Досить просто, всього-навсього пара зайвих папірців повинна бути складена.
ФруктЕщеТот• 09 мая 2024
Ответ дляМій не такий
А за порушення дисципліни - непояву на робочому місці, як в старпості? Вчителів, які вели дистанційно з іншого міста, або з-за кордону - легко звільняли.
ТАЗератти• 09 мая 2024
Тобто вона 3й рік не ходить на роботу? І її не звільнили
Ще скажіть шо зп платять. Хіба шо вона депутат
Мій не такий• 09 мая 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Есть уважительная причина неявки на работу, в суде очень легко это оспорить. Поэтому никто с таким не связывается, лучше решить полюбовно.
Люблю ВалЄру• 09 мая 2024
Знаю, що вчителям заборонили, а в іншій бюджетній установі є багато людей, що зараз за кордоном, на їх місцях працюють тимчасові працівники, коли ті повернуться, будуть основними.
Слобожаночка• 09 мая 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
отпуск за свой счет не более чем на 14 дней в году
язззззь!!!• 09 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
Ви з Новим законом про відпустки ознайомтеся.
Слобожаночка• 09 мая 2024
Ответ дляязззззь!!!
мова про держслужбу йде. читайте закон про держслужбу
Мальовнича даль• 09 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
На держслужбу за новим! законом відпустка за власний рахунок також вже 30 днів, закон для всіх. Та й до цього було 15 днів, а не 14.
Шмоточницаца• 10 мая 2024
На каком основании она больше оода заграницей? Она в декрете, простое или на удаленке? Я тоже госслужащая. У нас тем, кто заграницу выехал, оформив простой, сказали через пол года написать по собственному либо уволят по статье. Народ заявления от туда присылал и всех поувольняли