Бабка_в_кедах• 09 мая 2024

Порадьте проф косметику для обличчя

Треба купити базовий догляд, шкіра комбі, активи вже є, засіб для вмивання, тонік. На яких виробників варто подивитися?
Оце так цабе• 09 мая 2024
Активы не из профа у вас? Это все равно методом проб и личных ощущений подбирается.
забиякина• 09 мая 2024
Такая косметика недаром называется проф. Она предназначена для специалистов, которые и подбирают уход. Лучше сходите к косметологу и вам порекомендуют что и для чего приобретать.
автор Бабка_в_кедах • 09 мая 2024
Ответ дляОце так цабе
Проф allies of skin, хочется щось інше спробувати можливо більш бюджетне для звичайного тоніка і засобу для вмивання
автор Бабка_в_кедах • 09 мая 2024
Ответ длязабиякина
Скільки раз підбирали косметологи нічого особливого , їх питаю тільки за активи, тонік і вмивання хочу спробувати інші ніж їх рекомендації зараз всі на medik 8, а вона мені ніяка
Всіх підсаджую• 09 мая 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Умывалка у меня сейчас гель beauty of jeoson,идеально
Сон і дрімота• 09 мая 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Мне тоже вообще ничего не понравилось из medik 8
Амбасадор щастя• 09 мая 2024
Ella Bache, Institut, 4smart derma, Dr Shpiller,Dr Rimpler,Jean Darcel, Dr. Belter, Image, Biologique , Allies of skin, Cosmedix, Gernetic, Algologie, Medik8, Dr.Levy, Janssen, Riversol, Reviderm, Rejudicare, PSA