Копирайторша• 09 мая 2024
У вас есть среди друзей представители ЛГБТ+?
Или ЛГБТ пары? как они сейчас живут во время войны ? вы часто общаетесь с ними?
Вредняжка• 09 мая 2024
Есть. Есть пара мужчин и пара женщин, из тех, кого лично знаю. Живут совершенно обычно, без надрыва, не скрывают, но и не выпячивают свою принадлежность в каждой дырке. Совершенно обычные люди.
Почемучка• 09 мая 2024
У подруги донька, живе з дівчиною, ще студентки, не думаю, що війна якось впливає саме на стосунки таких пар
Кили и Манджаро• 09 мая 2024
В мене не має, у доньки є друг, нормально живе, нічого не змінилося з війною. Друг близький, тому спілкується часто
Указка• 09 мая 2024
Ответ дляФіфачка
Не, все нормальные
Вы уверены?) то ваши из-за этих ваших речевых оброторотов ’нормальные-нет’ вам никто и не признается. А по статистике таких до 15%.
Вот и у меня есть такие знакомые - по внешнему виду обычные ’нормальные’ (по-вашему) мужики, а если ближе разобщаться..
Лорка-хлорка• 09 мая 2024
Є чоловіки вже поважного віку, живуть давно разом, як люди дуже приємні і хороші але це в країні ЄС
Кили и Манджаро• 09 мая 2024
Ответ дляСиликоночка
Нет.
Скажи кто твой друг и я скажу кто ты.
Хочете сказати, що у всіх представників ЛГБТ друзі такі ж? Більшість з них такі самі, як і ми з вами і відрізняються тільки в ліжку, але ж мені з ними не спати. Важливо чи хороша людина, а що в неї в ліжку мене мало цікавить
Забула що?• 09 мая 2024
Моя одногруппница по универу. Есть у неё партнёр девушка. Живут вместе. Родители не принимают её жизни и ее выбор . Хорошие девушки, обычно общаемся. Я спокойно отношусь к ней. Отношусь к людям только по их поступкам, а не по выбору спутника жизни.
Силиконочка• 09 мая 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Я бы не смогла общаться/ дружить с ЛГБТ
Забула що?• 09 мая 2024
Ответ дляСиликоночка
Я бы не смогла общаться/ дружить с ЛГБТ
Они обычные люди. Ничем не отличаются от гетеросексуалов.
А я з косою• 09 мая 2024
Нормально живуть, не зрозуміло чому в них повинно бути по іншому ніж у гетеро? Була на весіллі у брата подруги в Нью-Йорку перед нг, вони давно планували і живуть в США вже 30 років.
Пишу_граммотно!• 09 мая 2024
Я не знаю, чи є.
Свого часу був знайомий, але я б теж не знала, бо про його орієнтацію інший знайомий сказав.
У них не написано на обличчі, звичайні люди.
І так, мені для спілкування неважливо, що хто любить у ліжку. Тільки б не педофілія.
Море_море_я_скучаю• 09 мая 2024
Есть, немало. Живут как раньше. А в чем вопрос? Что-то должно измениться сейчас?
Вчителька з мікрорайону• 09 мая 2024
Ответ дляСиликоночка
Я бы не смогла общаться/ дружить с ЛГБТ
Это не заразно
Вчителька з мікрорайону• 09 мая 2024
Автор, Вы точно не ошиблись страной для своего вопроса? Или я что-то пропустила?
ГугелП@лАмался• 09 мая 2024
Ответ дляСиликоночка
Я бы не смогла общаться/ дружить с ЛГБТ
Ну от дивіться: Ви жінка, спілкуєтеся з чоловіками. Вони всі розмовляють з Вами про секс і всі дружненько хочуть Вас чпокнуть? Сумніваюся. То чому Ви думаєте, що спілкування з ЛГБТ представниками буде доторкатися тем сексу? Просто якщо Ви не будете лізти до них в постіль, в спілкуванні вони будуть звичайними людьми.
ГугелП@лАмался• 09 мая 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Нет таких друзей. Фу.
Ну комусь Ваші сексуальні вподобання цілковите Фу. Просто не треба лізти до людей в постіль. Спілкуйтеся не про секс. Чи не виходить?
Невидимка Майя• 09 мая 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Это у вас не выходит. Коробит от нормальности?
Конотопська відьма• 11 мая 2024
Ответ дляСиликоночка
Нет.
Скажи кто твой друг и я скажу кто ты.
Удалено администрацией...