Княгиня пітьми• 09 мая 2024

В якому банку самий низький % при знятті готівкиз р/с ФОП?

Добрий день.
Відкрила ФОП, думаю в якому банку відкрити рахунок.
Дякую.
Ні за холодну воду• 09 мая 2024
У меня моно. Вывожу на белую без процентов. Так же их можно снять без процентов в банкомате Привата
автор Княгиня пітьми • 09 мая 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Дякую. А що таке ’біла’?
автор Княгиня пітьми • 09 мая 2024
Ответ дляНі за холодну воду
А скільки платите за обслуговування рахунку в місяць?
Ку-кусик• 09 мая 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Дякую. А що таке ’біла’?
белая карточка
Ні за холодну воду• 09 мая 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
нисколько
автор Княгиня пітьми • 09 мая 2024
Ответ дляКу-кусик
белая карточка
Я ніколи не користувалася Монобанком і якщо допоможете як скахати оператору яку саме’білу карточку’ мені білу карточку потрібно відкрити, тр буду щиро вдячна.
Так як я тільки зо дзвонила на їх підтримку сказали, що зняття що чи то з підприємницького чи з особистої карти фіз особи 0.9%.
Лише зарплату можна перевести на особисту карту без процентів.
Ку-кусик• 09 мая 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
у меня тоже монобанка нет. у меня фоп и счет в Сенсбанке. пакет Хед,плюс открыла дебетовую карточку Вайт. перевожу с фопа на карту Вайт, снятие без комиссии до 20000 грн. если надо больше,то можно в кассе банка 2 раза в месяц снимать на любую сумму.или я еще перекидываю через айбан на приваткарту,если мне надо. комиссия при этом ноль. то есть нигде не плачу никаких комиссий. обслуживания пакета Хед в месяц 99 грн.
Ку-кусик• 09 мая 2024
наверное,имели в виду эту карту.
автор Княгиня пітьми • 09 мая 2024
Ответ дляКу-кусик
наверное,имели в виду эту карту.
Дякую. Цікаво що таке ФОП виплати.
Зараз знову буду дзвонити, уточнювати.
автор Княгиня пітьми • 09 мая 2024
Ответ дляКу-кусик
Щиро дякую.