Дикая Роза• 09 мая 2024
Те, кто заграницей, вы готовы расстаться с недвижимостью?
Мы с мужем обсуждали. Если что, готовы пожертвовать своими квартирами. Обновляться муж не собирается.
Я не в теме• 10 мая 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Никто не знает, что они придумают дальше. Вон многие страны готовые выдавать мужчин украинцев. Расслабляться рано. Мой тоже заграницей. Я не злорадствую, если что. Самим есть что терять в Украине. И это не гостинка от бабушки в наследство.
Какие страны?
И как выдавать?
ПриснитсяЖЕ• 10 мая 2024
Ответ дляКидстаффовна
якщо куалене в шлюбі, то половина його, неважлтво на кого записана. В бізіх все є. В мене аналогічна ситувція. Потрібно щоб він якийсь папір написав
Так ми розведені і майно залишилося дружині та дітям. Він не претендував на розділення майна. Це половина його якби ми одружені були. Плюс 2 дітей прописано. Хіба ні?
ПриснитсяЖЕ• 10 мая 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Маня, у мене і чоловік, і донька у ЗСУ. А ви солдатка цифрової армії росії, за діда дупу рвете, але марно.
Обидва у штабі сидять, а ви тут вирішили зранку погорлопанити?
ПриснитсяЖЕ• 10 мая 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ваші рашисти відбирають все, унітази, пральні машини, майно, території, життя українців, і свободу своїх кацапів
Зелені такі ж самі. 1 в 1
Я не в теме• 10 мая 2024
Ответ дляДикая Роза
Если не будешь платить. С 15 дня удваивается штраф - потом суд - исполнители - арест имущества
Ну наложат.
И дальше что?
Продать не сможете пока.
Это ж не навечно.
И дальше что?
Продать не сможете пока.
Это ж не навечно.
Роздратована шкіра• 10 мая 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
З приводу жіночої мобілізації - не помиляєтеся, це очевидний наступний крок влади. Я читаю тут як чоловіки переписують майно на жінок і не розумію: на кого будуть переписувати жінки через півроку? Якщо вже переписувати, то на непризивних - малолітніх дітей або пенсіонерів, інвалідів. Не маю сумнівів, що зовсім скоро буде принцип ’на фронт один з сім´ї’ - чоловік або жінка. Тому підуть або ухилянти, або їх жінки (одного з двох з дітьми залишатимуть). Але ухилянти при цьому все ж чоловічий термін. Жінка слабша і не може бути захисницею чоловіку) неприродно це.
Діти швидко ростуть
Пенсіонери помирають
Жінка продала/закрила питання
Пенсіонери помирають
Жінка продала/закрила питання
Мизимец• 10 мая 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Пусть вначале отобьют квартиры у орков, потом отсроят что разрушено, а потом уже пробуют забирать
то з Маріуполя нехай зачнуть відбирати.
Мизимец• 10 мая 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
це не Ізраіль, депутатів на ноль виставимо та за ними сховаємося. Партія жінок)
ВсеПроВсехЗнаю• 10 мая 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Діти швидко ростуть
Пенсіонери помирають
Жінка продала/закрила питання
Пенсіонери помирають
Жінка продала/закрила питання
Не встигне жінка продати, її чекають такі самі обмеження, як і чоловіка. Діти з пенсіонерами надійніше. Але це моя думка, нікому її не нав´язую, життя покаже як воно буде.
Мизимец• 10 мая 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
з жінками нічого не вийде). Вони не будуть заводи-параходи багатіїв захищати. Ось чого вони насправді злякалися
Патріотка з дивану• 10 мая 2024
Ответ дляДикая Роза
Попробует переписать на маму. Не пооучится - спасибо Богу, что так взял )
мы все в 22 сделали
Мизимец• 10 мая 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Зелені такі ж самі. 1 в 1
Вони грабують своїх, ті чужих
Сладкий лимончик• 10 мая 2024
Я злая сегодня. Вы с МУЖЕМ. А я завидую, мой в Украине как в тюрьме. Мне плевать на ваши квартиры, пусть их у вас не будет!
Патриоточка• 10 мая 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Хм... Я так понимаю, что вздумай я туда поехать, то только из за комментариев на Советчице фильтрацию не пройду. Но я так понимаю, что если купить новый телефон и не заходить в аккаунт, то ничего не найдут.
я слушала одну россиянку-американку она хотела проведать свою маму в раше, и перечислила зсу деньги и все фильтрацию не прошла
Патріотка з дивану• 10 мая 2024
Ответ дляПлакулька
Не знаю последних новостей… но если вся недвижимость на мне, то можно не волноваться ?
Если в браке куплена ...и не оформлен от него отказ-то е факт
Роздратована шкіра• 10 мая 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Як це не встигне ?
Поки вони з чоловіками розберуться, то ще не менш ніж, до кінця року
Продати можна швидко
Мамаша в бигудях• 10 мая 2024
Ответ дляФіфачка
Они не сильно будут спрашивпть Вас в каком порядке действовать
Ну слушайте, им в любом случае надо будет побиться с орками за квартиры ухилянтов)
Или ухилянты будут только те кто имеет недвигу на подконтрольной?
Kidstaff Bot• 10 мая 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff