09 мая в 20:57

Те, кто заграницей, вы готовы расстаться с недвижимостью?

Мы с мужем обсуждали. Если что, готовы пожертвовать своими квартирами. Обновляться муж не собирается.
показать весь текст
Я не в теме 10 мая в 10:27
Ответ дляЕдинорог помог
Никто не знает, что они придумают дальше. Вон многие страны готовые выдавать мужчин украинцев. Расслабляться рано. Мой тоже заграницей. Я не злорадствую, если что. Самим есть что терять в Украине. И это не гостинка от бабушки в наследство.
Какие страны?
И как выдавать?
ПриснитсяЖЕ 10 мая в 10:28
Ответ дляКидстаффовна
якщо куалене в шлюбі, то половина його, неважлтво на кого записана. В бізіх все є. В мене аналогічна ситувція. Потрібно щоб він якийсь папір написав
Так ми розведені і майно залишилося дружині та дітям. Він не претендував на розділення майна. Це половина його якби ми одружені були. Плюс 2 дітей прописано. Хіба ні?
ПриснитсяЖЕ 10 мая в 10:29
Ответ дляБжоли-бандерівці
Маня, у мене і чоловік, і донька у ЗСУ. А ви солдатка цифрової армії росії, за діда дупу рвете, але марно.
Обидва у штабі сидять, а ви тут вирішили зранку погорлопанити?
ПриснитсяЖЕ 10 мая в 10:30
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ваші рашисти відбирають все, унітази, пральні машини, майно, території, життя українців, і свободу своїх кацапів
Зелені такі ж самі. 1 в 1
2 1
Я не в теме 10 мая в 10:31
Ответ дляДикая Роза
Если не будешь платить. С 15 дня удваивается штраф - потом суд - исполнители - арест имущества
Ну наложат.
И дальше что?
Продать не сможете пока.
Это ж не навечно.
Роздратована шкіра 10 мая в 10:35
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
З приводу жіночої мобілізації - не помиляєтеся, це очевидний наступний крок влади. Я читаю тут як чоловіки переписують майно на жінок і не розумію: на кого будуть переписувати жінки через півроку? Якщо вже переписувати, то на непризивних - малолітніх дітей або пенсіонерів, інвалідів. Не маю сумнівів, що зовсім скоро буде принцип ’на фронт один з сім´ї’ - чоловік або жінка. Тому підуть або ухилянти, або їх жінки (одного з двох з дітьми залишатимуть). Але ухилянти при цьому все ж чоловічий термін. Жінка слабша і не може бути захисницею чоловіку) неприродно це.
Діти швидко ростуть
Пенсіонери помирають
Жінка продала/закрила питання
Мизимец 10 мая в 10:36
Ответ дляМамаша в бигудях
Пусть вначале отобьют квартиры у орков, потом отсроят что разрушено, а потом уже пробуют забирать
то з Маріуполя нехай зачнуть відбирати.
Мизимец 10 мая в 10:37
кишка тонка , ось і грабують баранів)
Мизимец 10 мая в 10:39
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
З приводу жіночої мобілізації - не помиляєтеся, це очевидний наступний крок влади. Я читаю тут як чоловіки переписують майно на жінок і не розумію: на кого будуть переписувати жінки через півроку? Якщо вже переписувати, то на непризивних - малолітніх дітей або пенсіонерів, інвалідів. Не маю сумнівів, що зовсім скоро буде принцип ’на фронт один з сім´ї’ - чоловік або жінка. Тому підуть або ухилянти, або їх жінки (одного з двох з дітьми залишатимуть). Але ухилянти при цьому все ж чоловічий термін. Жінка слабша і не може бути захисницею чоловіку) неприродно це.
це не Ізраіль, депутатів на ноль виставимо та за ними сховаємося. Партія жінок)
Мизимец 10 мая в 10:40
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Зелені такі ж самі. 1 в 1
Удалено администрацией...
ВсеПроВсехЗнаю 10 мая в 10:41
Ответ дляРоздратована шкіра
Діти швидко ростуть
Пенсіонери помирають
Жінка продала/закрила питання
Не встигне жінка продати, її чекають такі самі обмеження, як і чоловіка. Діти з пенсіонерами надійніше. Але це моя думка, нікому її не нав´язую, життя покаже як воно буде.
Мизимец 10 мая в 10:45
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Не встигне жінка продати, її чекають такі самі обмеження, як і чоловіка. Діти з пенсіонерами надійніше. Але це моя думка, нікому її не нав´язую, життя покаже як воно буде.
з жінками нічого не вийде). Вони не будуть заводи-параходи багатіїв захищати. Ось чого вони насправді злякалися
Патріотка з дивану 10 мая в 10:52
Ответ дляДикая Роза
Попробует переписать на маму. Не пооучится - спасибо Богу, что так взял )
мы все в 22 сделали
Мизимец 10 мая в 11:01
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Зелені такі ж самі. 1 в 1
Вони грабують своїх, ті чужих
Сладкий лимончик 10 мая в 11:10
Я злая сегодня. Вы с МУЖЕМ. А я завидую, мой в Украине как в тюрьме. Мне плевать на ваши квартиры, пусть их у вас не будет!
Патриоточка 10 мая в 11:15
Ответ дляГидроусилитель руля
Хм... Я так понимаю, что вздумай я туда поехать, то только из за комментариев на Советчице фильтрацию не пройду. Но я так понимаю, что если купить новый телефон и не заходить в аккаунт, то ничего не найдут.
я слушала одну россиянку-американку она хотела проведать свою маму в раше, и перечислила зсу деньги и все фильтрацию не прошла
Патріотка з дивану 10 мая в 11:16
Ответ дляПлакулька
Не знаю последних новостей… но если вся недвижимость на мне, то можно не волноваться ?
Если в браке куплена ...и не оформлен от него отказ-то е факт
Роздратована шкіра 10 мая в 11:32
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Не встигне жінка продати, її чекають такі самі обмеження, як і чоловіка. Діти з пенсіонерами надійніше. Але це моя думка, нікому її не нав´язую, життя покаже як воно буде.
Як це не встигне ?
Поки вони з чоловіками розберуться, то ще не менш ніж, до кінця року
Продати можна швидко
Мамаша в бигудях 10 мая в 11:50
Ответ дляФіфачка
Они не сильно будут спрашивпть Вас в каком порядке действовать
Ну слушайте, им в любом случае надо будет побиться с орками за квартиры ухилянтов)
Или ухилянты будут только те кто имеет недвигу на подконтрольной?
Kidstaff Bot 10 мая в 12:00
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff